Žene i Alfa

Offtopic, kafenisanje, itd...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Žene i Alfa

Ned Apr 17, 2005 9:54 pm

Pre neko vece gledam Teqila Sunrise iz '88 i vidim Michelle Pfeiffer kako vozi neku Alficu..............al ne znam koju.............samo sam video da je crvena i da je kabriolet u pitanju.

Ako bi neko bio ljubazan da jedan frame iz tog filma postavi i kaze mi koja je Alfa u pitanju... ;)


Hvala svima
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 17, 2005 10:08 pm

Ne mogu da ubacim frame jer nemam taj film,a Michelle vozi alfu spider.
Inace Alfa je sa modelom Duetto (Spider) bila jako popularna u Americi, tako da je mozes videti u dosta filmova.
Pre svih u filmu Diplomac sa Dastin Hofmanom.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 17, 2005 10:24 pm

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:48 am

Morat
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 21, 2005 11:48 am

U Gente Motori iz 92 imas dve duplerice sa modelom 3.0V6 Turbo.
Stavio bih foto ali mi neko popalio , pa ako znas nekog ko ih je skupljao lepo ces se obradovati.
Taj auto cu da vozim ako dozivim penziju .
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 24, 2005 9:35 pm

Sasha napisao:Slika
Video sam film , ali se radi o redizajniranom modelu , .................. mislim da ipak nije bas poslednji redizajn .................... samo sam na brzinu video ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Re: GIRLS + movie + ALFA

Sub Apr 30, 2005 12:44 pm

cuore sportivo napisao:Pre neko vece gledam Teqila Sunrise iz '88 i vidim Michelle Pfeiffer kako vozi neku Alficu..............al ne znam koju.............samo sam video da je crvena i da je kabriolet u pitanju.

Ako bi neko bio ljubazan da jedan frame iz tog filma postavi i kaze mi koja je Alfa u pitanju... ;)


Hvala svima
Bruko jedna neznas sta je Spider :lool: Inace dosta se vukao jedan po oglasima malo cuknut pre par godina,cak zamalo i da ga kupim
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 30, 2005 12:54 pm

Ripley's Game (Riplijeva Igra) - John Malkovich vozi crvenu 156-icu SW...
Inache film za preporuku sa moje strane! :plavi_voli: Btw, u jednom delu filma, poliva nekog mercedesa benzinom (sa leshom unutra) i pali ga (film nije za BRABUSA). :twisted: :twisted: :twisted:

Btw, Spider-a je chini mi se vozio i lik iz serije "Tropska Vrelina" (Tropical Heat - znate vec Nik Slaughter, devojchice itd :D ), a lik je poznat i po njegovom nick-u koji je (verovatno) dobio po automobilu - Spider.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 30, 2005 7:53 pm

aaaaaaaaa NIK SLOTER... legendarna serija...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 30, 2005 8:56 pm

Sloteru Niche Zarkovo ti kliche :lool: :lool: :lool: :lool:

Covece ko sve vozi Alfu, ja cak mislim da je i James Bond vozi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 30, 2005 10:59 pm

killaz napisao:Ripley's Game (Riplijeva Igra) - John Malkovich vozi crvenu 156-icu SW...
Inache film za preporuku sa moje strane! :plavi_voli: Btw, u jednom delu filma, poliva nekog mercedesa benzinom (sa leshom unutra) i pali ga (film nije za BRABUSA). :twisted: :twisted: :twisted:
Hvala na preporuci...preskocicu ga :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Alfa & Girls

Sub Maj 21, 2005 6:14 pm

Slike devojaka sa nekih sajmova....


Slika

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 6:32 pm

Slika

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 6:49 pm

Slika

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 6:51 pm

Eee ova zadnja je uzasna =[ =[ :mrgreen: :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 6:53 pm

v-tec napisao:Eee ova zadnja je uzasna =[ =[ :mrgreen: :mrgreen:
Alfa ili zenskinja?......... :lool:

Ne sekiraj se......"svaka roba ima svog kupca"....... ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 6:56 pm

v-tec napisao:Eee ova zadnja je uzasna =[ =[ :mrgreen: :mrgreen:
Ma da, odvratna je mmmmmm... :roll:

Uh, breeee, Qre... Zapitao sam se da nisi dao ostavku na urednichku funkciju ovog dela foruma. :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 6:58 pm

Evo za V-tec_a.............bolji izbor.... ;)


Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 7:01 pm

Now you are talking

Ovo mi se mnogo vise svidja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 7:02 pm

killaz napisao: Uh, breeee, Qre... Zapitao sam se da nisi dao ostavku na urednichku funkciju ovog dela foruma. :lool:
Naravno da NE.........samo male pauze pravim.........da Vas ne zasitim........ :lool: :lool: ;)

Bolje OVA........da Vas zasiti......... :twisted:

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 9:08 pm

OPEN YOUR EYES
Alejandro Amenabar, 1998


A beauty and the beast tale with a whole lot of twists, most of them nasty. A relentless, hedonistic womanizer, the handsome and wealthy César (Eduardo Noriega) meets his grim match in the comely, unbalanced Nuria (Najwa Nimri): On César's 25th birthday, the casually discarded beauty persuades him to join her for a drive in her snazzy red Alfa Romeo, then floors the accelerator and drives it right off the road. César is left horribly disfigured and drowning in bitterness. Specifically, he pines for Sofia (Penelope Cruz), the beautiful girl he met at his birthday party, hit on despite the fact that she arrived with his best friend Pelayo (Fele Martinez), and has convinced himself was destined to be the true love who would rescue him from his own worst impulses. César recounts these events from a mental home, his face hidden behind an eerie mask despite his psychiatrist's assurance that experimental plastic surgery has restored his looks. César insists that he's the victim of some sort of conspiracy, one that's bound up somehow with his nightmares of Madrid as a desolate ghost town, recurring episodes of déja vu, unnerving glimpses of Nuria (whom he was told died in the accident), and the haunting sound of a woman's voice saying "Open your eyes." Okay, this Spanish psychological thriller is at heart a feature length episode of The Twilight Zone. But it's a good episode, creepy, carefully constructed and ultimately true to its own twisted logic. The rights for a Hollywood remake (eventually titled VANILLA SKY) were bought before the original film ever opened in the US.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Maj 21, 2005 9:17 pm

v-tec napisao: Covece ko sve vozi Alfu, ja cak mislim da je i James Bond vozi :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ovu....


Slika


Alfa Romeo GTV 6 u "Oktopus-u".

dodatak...pise jos ovo: "....... cars are ?borrowed? from their owners"... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Maj 22, 2005 5:37 pm

Da secam se ove scene , to je ono kad je u nemackoj bezao muriji ............................ oni ga jadnici jurili bmweima , a nisu mogli ni u krivinu da udju kako treba .........................
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Maj 22, 2005 7:49 pm

cuore sportivo napisao:Evo za V-tec_a.............bolji izbor.... ;)


Slika
Ovaj andjeo plavi levo sto sedi na Competizione-u je za mene odma da se zna jbg Vtec pravo preche kupovine prvo alfisti pa onda ostali ;) :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Maj 22, 2005 8:29 pm

Nema problema daj ti mnei ovu desno snacicu se ja :mrgreen: :mrgreen:

Povratak na “Cafeteria da Romeo”