Poseta skupu u Madjarskoj: Esztergom 2006

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Poseta skupu u Madjarskoj: Esztergom 2006

Ned Apr 02, 2006 9:46 pm

Za sada samo chinjenice... Esztergom, Madjarska. 460Km od Beograda. Skup ljubitelja Alfa Romeo automobila. Shesti susret u Esztergomu. Alfi na skupu preko 400 (chetiri stotine, da!), posetilaca 2000 i vishe!!! Iz SCG su otishle chetiri Alfe, i ukupno dvanest ljudi!

Strane posade pored nas; Slovaci, Nemci. Skup podrzhan od generalnog uvoznika i distributera Alfa Romeo automobila, zatim servisera, car hifi dealera itd... Bogat nagradni fond. Zaista bez daljeg komentara!
Necu duzhiti prichu, zahvaljujem nashim drugarima Robertu (frc164) i Andoru koji su nas iskusno vodili kroz skup, te i; Milosu, Bigfoot-u, Kankkunenu sa ekipom i Perhanu koji su ishli na skup zajedno samnom i predstavili SCG na ovako velikoj manifestaciji!

Pokret oko 04:30h...
Slika

Pripremljeni - opremljeni!
Slika

Izlazak sunca...
Slika
Slika

Viva Alfa - kroz Budimpeshtu!
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Fantastichan pogled sa kupole bazilike...
Slika

Sastav iz SCG! :D
Slika
Slika
Slika

Kolona spremna za put ka Budimpeshti i Beogradu...
Slika

Nakon svega, malo razgledanja Budimpeshte nije na odmet... :P
Slika
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 12:00 am

Ovo je slikovita verzija posete skupa - naravno ukratko. Vishe priche i slika o poseti bice na nashem site-u.

Napomena ekipi sa skupa: Ako upload-ujete slike u ovoj temi, zakachite thumbnail verziju slika kako bismo redukovali uchitavanje istih i poshtedeli chekanja dialup korisnike.

Thx, pozz Laki! ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 8:41 am

ja sam se skroz izgubio, iskreno nisam ocekivao ovakvu manifestaciju, emocije su proradile cim sam ugledao 'parking' (stazu) koja vodi do crkve, i sve te parkirane automobile... oko 12h pozdravljanje uz brutalan zvuk automobila, pogotovo v motora... nemam sta da kazem, vrh...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 9:23 am

JOJ! Zeznuo sam se. Slike kačim tek sutra. Inače...

Auto mi je (iz za sad neutvrđenih razloga) otkazao poslu&šnost negde u subotu oko 3:00. Dvadesetak minuta kasnije obavestio sam killaza da ne mogu da idem. U roku od odmah u priču se uključuje Milos koji nas svo troje evakui&še sa Dorćola i uz pomoć bigfoota transportuje u Mađarsku. Jednostavno, nije bilo moguće ne otići na skup - čisto da se zna sa kakvim ljudima ovde imamo posla :bow:

Jo&š jedno [size=18:270f37b6b2]veliko hvala[/size] za frc164 i Andora od nesuđene 33 ekipe!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 9:42 am

Put ka Esztergomu:
Slika
Slika

Gomila Alfi:
Slika
Slika

Stara dama:
Slika

75-ica:
Slika

146-ica:
Slika

147 GTA:
Slika
Slika

147-ica:
Slika
Slika
Slika

156 GTA:
Slika

166-ica:
Slika

GTV & Spider:
Slika
Slika
Slika

159-ka:
Slika
Slika

Brera:
Slika
Slika
Slika

Konjici pod haubom:
Slika
Slika
Slika

Mala, ali hrabra i odvazna ekipa Alfista:
Slika
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 9:58 am

Nadam se da ce svi moci koliko toliko doziveti ovaj skup pomocu ovih slika. Jer ovo je stvarno bilo nesto fenomenalno, ovo je jedan od najlepsih dana mog zivota. A za drustvo nemam reci, osim da su svi pravi ALFISTI i u srcu i dusi. Cak i predjenih ~1000km u jednom danu nisu bili nikakav problem kad si u pravoj ekipi.
Zar je potrebno reci jos nesto osim da je u zadnjih par kilometara, u 2 ujutro, bilo snage i zelje za medjusobnom odmeravanju Alfi, u koje se cak umesala neka Beogradska 166-ica :lool:

P.S. necemo spominjati rezultate niti posledice :twisted: ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 10:20 am

bigfoot napisao: Brera:
Slika
Ova slika treba da se zove Brera & Bigfoot :D :plavi_voli:

@Kankkunen, pa zna se ko su Alfisti breah! Zeznuo si slike, mora da je ona malecna kolochina piva imala neshto sa time? :beerchug: :rotfl: Za neupucene, ekipa 156 SW je odahnula kad je preshla granicu jer je izbegla carinjenje pozamashne kolichine limenki u gepeku! hahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 11:50 am

bigfoot napisao: Zar je potrebno reci jos nesto osim da je u zadnjih par kilometara, u 2 ujutro, bilo snage i zelje za medjusobnom odmeravanju Alfi, u koje se cak umesala neka Beogradska 166-ica :lool:

P.S. necemo spominjati rezultate niti posledice :twisted: ;)
ma daaaj!!! hahaha

p.s. a jel si video kako ide 146 po onom luku na ulazu na auto put? ceo poluluk sa zabacenom guzicom i kontrom? kao da imam zadnju vucu... hahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 12:48 pm

killaz napisao: Ova slika treba da se zove Brera & Bigfoot :D :plavi_voli:
Uh, nemozes ni da zamislis kako sam teska srca izasao iz nje. Da je samo bio kljuc u njoj ja bi je kresnuo :twisted: , pa ako bi me stigli do granice vratio bih je, a ako ne onda bi je sa ponosom pokazao na ovogodisnjem okupljanju :lool: :cool
killaz napisao: Za neupucene, ekipa 156 SW je odahnula kad je preshla granicu jer je izbegla carinjenje pozamashne kolichine limenki u gepeku! hahaha
Joj, kolika mi je bila frka zbog tog piva mozda ja nisam slucajno omanuo pravac na autoputu :drunksingers: :rotfl: :rotfl:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 12:57 pm

Milos napisao:
ma daaaj!!! hahaha

p.s. a jel si video kako ide 146 po onom luku na ulazu na auto put? ceo poluluk sa zabacenom guzicom i kontrom? kao da imam zadnju vucu... hahaha
Sto jes' jeste 146 je isla opako po luku i a tek sto se cula bruka, ali to tako mozes samo uraditi dok sam ja u trecoj na 1500 obrtaja.

P.S. Jesi li video ista od prasine koju ostavlja naftarica na 180 :twisted: ? A da ne spominjem semafor u Zemun Polju :shock:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 1:06 pm

e bato, imas duplo veci moment, o cemu pricamo?
od 0-100 mi mozda bezis za duzinu auta a posle odes...
po krivinama zato nemas sta da trazis... tu mogu samo da ti upalim zadnji brisac i da ti mahnem... hahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 1:13 pm

Momci zavidim vam na svim ovim iskustvima i dozivljajima :lool:

Vidim po slikama i prici da je atmosfera bila odlicna a drugacije i ne moze biti kada su u pitanju Alfisti :cool

@ Milos, bigfoot: izgleda da se tenzije opasno podizu pred skup u Bg-u.... nadam se da ce svi uspeti da pokazu sta njihove masine (i oni) mogu ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 1:14 pm

killaz napisao:@Kankkunen, pa zna se ko su Alfisti breah! Zeznuo si slike, mora da je ona malecna kolochina piva imala neshto sa time? :beerchug: :rotfl: Za neupucene, ekipa 156 SW je odahnula kad je preshla granicu jer je izbegla carinjenje pozamashne kolichine limenki u gepeku! hahaha
Eto ... ne može čovek ni koji suvenir da ponese, koliko da se ubije tuga zbog rastavljanja od makine :tiltsad:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 2:18 pm

Milos napisao:e bato, imas duplo veci moment, o cemu pricamo?
od 0-100 mi mozda bezis za duzinu auta a posle odes...
po krivinama zato nemas sta da trazis... tu mogu samo da ti upalim zadnji brisac i da ti mahnem... hahaha
Jeste imam veci momenat, ali isto tako imam 200 kila vise, tako da se ti i u krivinama pricuvaj kako ti ne bi taj zadnji brisan montirao napred, da mozes svu moju prasinu obrisati :lool: :?

P.S. sve je ovo samo sala, ipak moja naftarica je za krstarenje auto-putem i uzivanje, a za sve ostalo ce Brera da ispuni :twisted: :cool
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4327
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Pon Apr 03, 2006 2:24 pm

Pozdrav! Vidim da je provod bio odlican...
Sta je bilo od starih Alfi (sem one Giulie koju ste slikali)?
Acqua-Olio-Benzina
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 2:38 pm

Da, ono shto je nedostajalo su klasici...
Pored jedne Giulia, josh:
4-5 GTVV6, od kojih dve fantastichne iz Nemachke
2 Alfette (prvi model)
2-3 Sprinta u loshem stanju

Nigde Duetto-a, GT Junior-a, da ne pricham o nekoj ozbiljnijoj egzotici... :( Nadao sam se da cu bar videti SZ ili RZ, ali ni njih nije bilo.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 3:14 pm

@ bigfoot moram malo da te turiram
tvoj 156 ima citavih 80kg vise i odnos momenta mojih tricavih 124 na prema 255 nemam sta da trazim zaista... ali imas mnogo mekse ogibljenje i vozis balonke... hehe

bacite pogled na ovo: moja 146 i laky sa zastavom (3 red 3 slika)
http://www.alfaamore.hu/gallery.php?id= ... =72&page=3
vrh vrhova...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 3:25 pm

:dugokosi: svaka cast momci,vidim da sam se debelo z...... sto nisam isao :mad: :mad: :mad: , a vidim i da su trozubci bili prisutni!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 3:33 pm

bila su dva komada 224, onako nije lose...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 3:47 pm

Milos napisao:@ bigfoot moram malo da te turiram
tvoj 156 ima citavih 80kg vise i odnos momenta mojih tricavih 124 na prema 255 nemam sta da trazim zaista... ali imas mnogo mekse ogibljenje i vozis balonke... hehe
Malko gresis:
Alfa 156 SW 1.9JTD: 1355kg
Alfa 146 1.4: 1160kg

tako da je razlika 195kg a ne 80kg ;)

A za sve ostalo opusteno, malo sale nije na odmet :lool:

Ova slika sa zastavom i tvojom 146 je ekstra (VRHIC) :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 4:05 pm

imam 1240 kg bio na merenju.
no zatvaramo temu moje i tvoje alfe.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 7:38 pm

Vidim da ste se odlicno proveli i prosto vam zavidim.Ovo je dozivljaj koji ce te uvjek pamtiti.
Pozdrav.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 9:20 pm

Zavidim vam stvarno !!! JOs se i vreme pogodilo....strava :dugokosi: :dugokosi: :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 04, 2006 9:50 am

podizanje zastave i pozdrav! hehe
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 04, 2006 7:42 pm

:mad: piiiip.GA STETA STO I MI OSTALI NISMO BILI SA VAMA...KAKAV BI TO DZUMBUS BIO

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”