Upit u vezi povećanja snage 1.9 jtd

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
dotz28
rookie
Garaža: Alfa Romeo 156 81kw
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Mar 31, 2024 1:47 pm

Upit u vezi povećanja snage 1.9 jtd

Sub Maj 11, 2024 7:35 pm

Pozdrav ekipa, imam pitanje, i koljko vidim ovdje ima ljudi koji stvarno znaju znanje. Bivsi sam vlasnik alfe 2.4 100kw, koja je na žalost bila toliko trula da više nije bilo nit spasa nit isplativosti,vlasnik sam bio skoro 5 godina, i fali mi taj moment i zvuk pet cilindara. Na njoj su bile jace dizne, pumpa, veci ic i dobar remap, ne znam koliko ks ali je momenta bilo na pretek... Sad vozim 1.9 jtd 81kw,i auto nije mapiran. Vlasnik sam 1godinu i kao gore navedeno fali mi to nešto.. Zanima me koliko potencijala ima taj motor sa tim diznama i tom pumpom? Naime na 2.4 sam imao čak i dosta kvarova, pa se mozda i ne bi upustao u neke vece prerade vec samo jace dizne i ic pumpa ako to ima smisla.. Googlao, pratio yt pitao na jos jednom forumu ali nekog konkretnog odgovora nema..Ili da samo zamjenim svoju za 2.4 i miran sam :D Salu na stranu, vidim da me voznja vise toliko ne uzbuđuje kao prije, pretpostavljam ili ovaj 1.9 ili sto starim.. Hvala unaprijed na odgovorima!

Povratak na “Area Servizio”