alfa 147 tesko pali i ne prima gas

Bez duše bismo bili samo mašine...
klackalica1234
rookie
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Srbija
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Nov 04, 2022 5:05 pm

alfa 147 tesko pali i ne prima gas

Pet Nov 04, 2022 5:23 pm

Pozdrav alfisti 💪 Imam par pitanja ako neko zna da mi odgovori bio bih zahvalan. Naime ovako stoje stvari alfa 147 1.9jtd 16v je prezupcila pukao kais skinuto je deklo utvrdjeno je da su se slomile klaclalice one su zamenjene uradjen veliki servis i pravilno je uzupcena sa alatom. Nakon toga auto jako tesko pali hladan tj. upali sa sprejom kada se ugreje lako pali i kada se vozi jako lose prima gas jedva dodje do 3000 obrtaja prva druga u trecoj ako nije ravno ni ne moze da ide, na leru sasvim lepo radi ne trokira ne dize temperaturu nema dimova na uspuh. Da napomenem pre ove interevencije auto je bio potpuno ispravan. Eto ako neko nesto zna bio bih zahvalan
Korisnikov avatar
edin
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
Lokacija: zemun
Lokacija: Zemun;Beograd
Postovi: 7550
Pridružio se: Čet Nov 24, 2011 6:32 pm

Re: alfa 147 tesko pali i ne prima gas

Ned Nov 06, 2022 5:45 pm

Vrlo moguce da pro sklapanju neki kablic nije udzekan, proveri protokomer ili tako nesto, meni je bilo slicno posle zamene turba
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
klackalica1234
rookie
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Srbija
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Nov 04, 2022 5:05 pm

Re: alfa 147 tesko pali i ne prima gas

Pon Nov 07, 2022 8:42 pm

Hvala na odgovoru, skidani su samo senzor bregaste i senzor pritiska goriva prilikom popravke ali to je sve fino udzekano nazad. Ocigledno da je neka struja samo ne znam na sta da se fokusiram

Povratak na “Alfa Romeo 147 | Alfa Romeo 156 | 166 | GTV | GT”