Zujanje oko presnjeg desnog dela Viu Viu

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Robert11
rookie
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Nov 21, 2021 1:40 am

Zujanje oko presnjeg desnog dela Viu Viu

Ned Nov 21, 2021 2:04 am

:arflag
Postovanje Alfisti. Naime vlasnik sam AR 159 1.9 2007 karavan od pre 3 meseca i imam jedan problem koji ne znam kako da resim. Naime pre 8 dana je pocelo nesto da mi zuji oko prednjeg desnog dela auta koliko mogu cuti nekim visokim tonom Viu Viu Viu. Zvuk se javlja samo kad je auto u pokretu i nema veze da li ja isao 10kmh ili 210kmh zvuk je tu i ne menja brzinu zavijanja nego samo se pojacava i smanjuje u zavisnosti od brzine kretanja auta. Znaci kontinuitet zvuka ostaje isti da li ja isao brzo ili polako. Da li je auto u brzini ili iz brzine, da li skrecem levo desno, da li je auto ČITAJ *UPALJEN ILI UGASEN U VOZNJI* zvuk je tu. E onda se desi da vozim stotinak metara i da se ne cuje apsolutno nista i samo od jednom random pocne da zuji ponovo. Bio sam kod 3 majstora i ni jedan ne zna odakle dolazi zvuk i svaki mi kaze dodji kad krene jace da se cuje i ne znam kako da resim ovo i ko moze da mi pomogne u Zrenjaninu ili okolini i kod kog majstora da odem.... Da li je neko imao slican problem?
Korisnikov avatar
b0jan
Garaža: Alfa Romeo 159 TBi Ti Q2
Lokacija: Kotor
Lokacija: Kotor
Postovi: 1624
Pridružio se: Pet Avg 09, 2013 8:47 pm

Re: Zujanje oko presnjeg desnog dela Viu Viu

Pon Nov 22, 2021 10:20 am

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”