Giulietta - Osvetljenje na klimi

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
DarkoKV
Garaža: /
Lokacija: Kraljevo_Kragujevac
Postovi: 10
Pridružio se: Uto Feb 12, 2019 10:54 pm

Giulietta - Osvetljenje na klimi

Pet Sep 10, 2021 8:38 pm

Pozdrav svima,
Imam problem na tasterima za klimu i na display od nje. Ne vidi se skoro uopšte kada je dan a pogotovo kada je sunčano. Kada je sumrak i noć vidi se super. Ovo me nervira jer u toku vožnje ne vidim uopšte da li je AC upaljen. Fiat 500L ima istu masku sa osvetljenjem ali se znatno bolje vidi. Da li je tako kod kod ostalih clanova foruma ili je samo meni ovako? Da li neko može da mi pomogne oko rešavanja problema? Koliko sam razumeo sijalice ne mogu da se menjaju tako lako, nego moraju da se leme... Ako ima neke veze auto je restyling 2014.
Hvala.
sljuka10
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm2 150ks 2014
ex Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm2 95ks 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 217
Pridružio se: Sre Jan 08, 2020 11:52 am

Re: Giulietta - Osvetljenje na klimi

Pet Sep 10, 2021 8:43 pm

Sad kad razmislim i kod mene je tako, moram da napravim senku da bih video kad je osunčano. Kad padne senka normalno se vidi, ali ne znam sad da li je tako isto kod tebe. U principu meni i ne smeta pa uopšte nisam obraćao pažnju. Takodje restyling model.

Sam display sa postavljenom temperaturom se vidi slabije kad je osunčan direktno, ali i dalje se vidi, ne moram da pravim senku


DarkoKV
Garaža: /
Lokacija: Kraljevo_Kragujevac
Postovi: 10
Pridružio se: Uto Feb 12, 2019 10:54 pm

Re: Giulietta - Osvetljenje na klimi

Pet Sep 10, 2021 9:41 pm

Iskreno najviše me nervira što ne vidim da li klima bije gore, u sredinu ili dole. Čak ne vidim ni da li je uključena. Cim malo bude hladovine sve se vidi super... Sijalice na 500L su nekako više žute. Moguće da ima razlike iako izgleda ceo sistem potpuno isto.

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”