Alfa 147 korozija

Bez duše bismo bili samo mašine...
Korisnikov avatar
Predrag92
Garaža: Alfa 147
Lokacija: Becej
Lokacija: Bečej
Postovi: 28
Pridružio se: Ned Feb 02, 2020 10:33 pm

Alfa 147 korozija

Čet Jul 22, 2021 3:54 pm

Pozdrav ,

Koliko god istrazivao , googlao , nigd ene mogu da nadjem da je neku 147 cu nacela rdja , korozija .

Vlasnik sam alfe od 2020 evo vec godinu dana, kad sam kupio na sebi je imala jednu malu tacku na levoj sajtni i to je odma sanirano,tektirano sve i leva i desna.U februaru sam bio d aradim izduv kod Bate i kad smo sisli u kanal , nigde tacke na podu nije bilo od korozije,u Maju kad sam stavljao Eibach opruge i kad smo digli auto na dizalicu , imali smo sta i da vidimo,toliko progresivno je rdja napala pod,pocela ponovo da izbija na sajtnama,i to sa obe strane,na luku kod tockova....nema gde nije pocelo da izlazi.Zasto ne znam...auto je redovno pran odrzavan, posle svake zime pogotovo.Majsotr sad poceo da brusi i smirgla sajtne od desne nista nije ostalo, rupa obicna,malo jacim pritiskom je probio,da je tako brzo pojede rdja ne verujem , a ovako vizuelno kad pogledas sve uredno.... slike i video sto mi poslao ne smem ni da okacim :D strah za gledanje, mora ono +18 :D
Korisnikov avatar
Veloce
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: ex Alfa Romeo GTV 2.0ts
ex Alfa Romeo GT 2.0jts
ex Alfa Romeo 159 1.9jtdm
ex Alfa Romeo GT 1.9jtdm
ex Alfa Romeo Mito 1.4tb
ex Alfa Romeo Giulietta QV
-Megane 3 RS CUP
Lokacija: Lazarevac
Postovi: 2787
Pridružio se: Sre Avg 03, 2011 8:36 pm

Re: Alfa 147 korozija

Čet Jul 22, 2021 9:57 pm

Nije isključeno da je neko "loše" zamaskirano koroziju neposredno pre tvoje kupovine

Povratak na “Alfa Romeo 147 | Alfa Romeo 156 | 166 | GTV | GT”