Utisci - pohvale i primedbe na partnere kluba

Pravna i fizička lica koji daju popust članovima ARCS
Pravila foruma
Alfa Romeo Club Serbia ni na koji način nije povezan sa radom prijatelja foruma, ne garantuje za tačnost onoga što je napisano, niti na bilo koji način garantuje ili je odgovoran za kvalitet usluga koju pružaju prijatelji foruma.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Mar 14, 2011 5:43 pm

CBC Shop nam daje u proseku 7%-15% popusta na ceo program od MASS Company-a, te s'toga ne vidim ikakvu potrebu da dodatno sklapamo ikakve dilove sa Mass-om.

Za popuste u Kit Komercu je zaduzen drugi covek, te ce informacije biti dostupne prvom prilikom.
neshaoct napisao:Da obavestim šta je sa ovim bilo... Dakle, odbijen je Mass Company.
Ti nema sta ovde da obavestavas jer nisi nikakav faktor u prici oko kluba, a pored toga:
1. Kada smo razgovarali telefonom lepo sam ti obrazlozio zasto necemo da uzimamo popust tamo i kulturno ti se zahvalio sto mislis na nas.
2. Ti i ja smo razgovarali telefonom i ne znam sta sad ti ovde "objasnjavas" i lamentiras nad nepostojecom saradnjom sa MAss-om. Ako imas neki procenat tamo, javi se u marketing odeljenje pa cemo ih uz propisanu uplatu ubaciti u sponzore.
3. Kada JA saopstim da nesto nije u interesu kluba onda to saopstenje nosi tezinu odgovora upravnog odbora, nadzornog odbora i skupstine koja je izabrala te ljude, a i mene.
4. Za ovo imas jednu debelu horizontalnu crtu kod mene kao administratora, dve ne mozes imati. Zato pazi kako koracas po mom tepihu. ;)
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Mar 14, 2011 6:06 pm

Ja se nadam da ce proci predlog od danas gde je kolega Zepelin bio ispred kluba. U pitanju je popust na ugradnju i zamenu stakala kod mog prijatelja koji ima super cene...Hvala Trenti na pomoći :quadrifoglio
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Mar 14, 2011 7:09 pm

To je prakticno vec dogovoreno. ;)
Korisnikov avatar
vnov
Garaža: Ex Alfa Romeo 147 1.6TS 120ks+chip
Ex Alfa Romeo Sprint QV 1.7 8v
Ex Škoda Octavia A5 FL 1.4TSI
Ex Fiat Punto Sporting 1.2 16v
Ex Alfa Romeo GT 1.9jtd 16v
Alfa Romeo Giulietta Sprint 1.4 tb 2020
Škoda Kodiaq
Peugeot speedfight 3
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 3407
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:27 pm

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Mar 14, 2011 8:12 pm

kilson napisao:CBC Shop nam daje u proseku 7%-15% popusta na ceo program od MASS Company-a, te s'toga ne vidim ikakvu potrebu da dodatno sklapamo ikakve dilove sa Mass-om.

Za popuste u Kit Komercu je zaduzen drugi covek, te ce informacije biti dostupne prvom prilikom.
To je onda ok, kit komerc ili ap sport potpuno je isto ali za beogradjane.AP Sport ima više radnji po Srbiji.Laki šta bi sa Rašićem.
Slika
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Mar 14, 2011 8:30 pm

@nesaoct: Ima i nekih stvari u vezi sa Mass sa kojima nisi upoznat, sem ako te Mass company nije ovlastio da im budeš PR. Nego Nešo, kad će ARCS na vašem forumu da dobije sličicu i direktan link sa naslovne strane kao što i vi imate kod nas? :) Obećano mi pre godinu i metar? :grin:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Mar 14, 2011 8:54 pm

vnov napisao:Laki šta bi sa Rašićem.
Na listi je za posete. ;)
Korisnikov avatar
neshaoct
Postovi: 42
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 2:08 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Uto Mar 15, 2011 12:55 am

gile napisao:...kad će ARCS na vašem forumu da dobije sličicu i direktan link sa naslovne strane kao što i vi imate kod nas? :) Obećano mi pre godinu i metar? :grin:
Pa, izgleda od tada nisi ni bio na FLCS Forumu... :grin:
Dodato je to još odmah onda....davno.
Kategorija Prijatelji Foruma:

- Tamni skin:

Slika

- Svetli skin:

Slika

Ubaci GA kada budeš imao vremena da vidiš i posete sa FLCS, sa koje stranice dolaze. ;)

- Oko sličice...
Ako misliš na ovo:

Slika

Kao što vidiš, tu niko nema sličicu.
Isto tako ni u bilo kom drugom podforumu (''tehnički problemi'' ili bilo gde drugo) takođe nemamo sličice ispred naziva podforuma. Ne sviđa nam se kako onda izgleda forum. ;)

-------------------------------------------
kilson napisao:...Ti nema sta ovde da obavestavas jer nisi nikakav faktor u prici oko kluba, a pored toga:
1. Kada smo razgovarali telefonom lepo sam ti obrazlozio zasto necemo da uzimamo popust tamo i kulturno ti se zahvalio sto mislis na nas.
2. Ti i ja smo razgovarali telefonom i ne znam sta sad ti ovde "objasnjavas" i lamentiras nad nepostojecom saradnjom sa MAss-om. Ako imas neki procenat tamo, javi se u marketing odeljenje pa cemo ih uz propisanu uplatu ubaciti u sponzore.
Čuj imam procenat... :D
Pa, nisam ja tamo neki....već paušal, fiksno, procenat i bonus ako im dovučem Alfiste...tako da me moraš razumeti. :cool:

Opusti se Kilsone.
Napisano je jer mislim da ljudi treba da znaju šta je sa tim bilo jer im niko nije do danas ni napisao šta je bilo sa tim. Javno napisano da mi se javi neko od Alfista, javno napisano o čemu je reč...i onda do danas ni slovo oko toga šta je na kraju bilo sa tim.

Sada si napisao, vaša odluka (odbori, skupštine i to) i sve super. Nemam ja tu ništa više da pišem. ;)
Možda nisi trebao da čekaš moj post danas da napišeš šta je bilo sa tim što je Neša pomenuo javno na temi... Mogao si to odavno da pustiš...čisto kao informaciju, da se zaokruži priča. Ali, nikada nije kasno.

p.s. Mooooožda mi je utisak varljiv (što bi rekli u jednom domaćem filmu), ali...ako hoćeš da me banuješ, slobodno udri.
Nema potrebe za tim kao...''tuđa kuća, nemaš ti pravo ovo ili ono, horizontalna crtica a dve ne možeš imati''...
Nema potrebe da izazivaš bilo šta da bi me banovao, slobodno to odmah uradi bez ikakvog izmišljenog povoda, ako već toliko želiš i misliš da treba... :drink

p.s. 2
Ako brišeš ovo, ostavi ovaj gornji deo posta za Gileta, da ne moram posle da ga smaram na mail.
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Uto Mar 15, 2011 1:20 am

Ja hoću sliku isto kao što i vi imate kod nas. As simple as that. Pre godinu i po, sad će još malo dve, ti mi reče da može. Sedni malo adminu na kičmu, hoću da može. Ovako se nismo dogovorili, to sa Seatom možda prolazi, kod mene ne pali :grin:
Korisnikov avatar
neshaoct
Postovi: 42
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 2:08 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Uto Mar 15, 2011 1:29 am

gile napisao:...hoću da može. Ovako se nismo dogovorili, to sa Seatom možda prolazi, kod mene ne pali :grin:
[youtube]1GI4t19Xgkc[/youtube]
00:33 - 00:36

Ozbiljno, nemamo ni naše sličice, ni naš znak bilo gde ispred naziva podforuma...jer nam se ne sviđa kako se onda šareni forum jer nam je default tamni skin...baš, mnogo i puno... :drink
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Uto Mar 15, 2011 8:17 am

Opusti se Kilsone.
Napisano je jer mislim da ljudi treba da znaju šta je sa tim bilo jer im niko nije do danas ni napisao šta je bilo sa tim. Javno napisano da mi se javi neko od Alfista, javno napisano o čemu je reč...i onda do danas ni slovo oko toga šta je na kraju bilo sa tim.
Kilsone, sram te bilo, čovek, pardon Neša želi najbolje za tvoj klub i članove a ti tako.... Ne isplati se pomagati pa to ti je.... Ja neću više da pomažem da ne bi nastrado....
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Uto Mar 15, 2011 11:03 am

neshaoct napisao:Možda nisi trebao da čekaš moj post danas da napišeš šta je bilo sa tim što je Neša pomenuo javno na temi... Mogao si to odavno da pustiš...čisto kao informaciju, da se zaokruži priča. Ali, nikada nije kasno.
Ti se opet javljas? Nije ti dovoljno spaljivanja? hahaha

Nesho, tvoje "dobrocinstvo" zaista nema granice i eto naprasno i "nevino" si resio da me naduvas pred mojim drugarima tako sto ces "podneti izvestaj" i konstatovati koliko su "izgubili" mojim "zanemarivanjem". Da to nije bila poenta tvog "izvestaja" ti bi se kulturno izvinio, a ovako nastavljas sa plesom "jadne zrtve".
-Odvratno!
neshaoct napisao:p.s. Mooooožda mi je utisak varljiv (što bi rekli u jednom domaćem filmu), ali...ako hoćeš da me banuješ, slobodno udri. bla bla bla....
Da sam na tvom mestu, sam bih se obrisao sa ovog foruma ali posto verujem da nemas obraza, verovatno ces i dalje nastaviti prepisku samnom dok na posletku zaista ne budes oduvan.

& btw, svaki tvoj sledeci post koji bude replika meni ce biti spaljen. :wave:


Za sve koji sticajem okolnosti citaju ovo: Jedno veliko izvinjenje sa moje strane, ovde se zavrsava diskusija.
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Uto Mar 15, 2011 11:21 am

kilson napisao:To je prakticno vec dogovoreno. ;)
vidim da je prošlo...super. Eto imamo gde da menjamo stakla a ima i reparaciju...
Korisnikov avatar
freedom
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm2 140KS
ex Alfa Romeo 146 1.6 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 511
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 10:21 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Jun 06, 2011 1:07 pm

U postu gde su navedeni popusti, za AB motors nije stavljeno koliki je popust.

Mada, cene su im prilično jake u odnosu na AutoStil, GMS i Kit komerc

Ima li šanse za neki dogovor sa Kitom ili će da bude... Kita :grin:
ПОТПИС?! Ма не потписујем ништа!
Korisnikov avatar
vnov
Garaža: Ex Alfa Romeo 147 1.6TS 120ks+chip
Ex Alfa Romeo Sprint QV 1.7 8v
Ex Škoda Octavia A5 FL 1.4TSI
Ex Fiat Punto Sporting 1.2 16v
Ex Alfa Romeo GT 1.9jtd 16v
Alfa Romeo Giulietta Sprint 1.4 tb 2020
Škoda Kodiaq
Peugeot speedfight 3
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 3407
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:27 pm

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Jun 06, 2011 1:47 pm

vnov napisao:
kilson napisao:CBC Shop nam daje u proseku 7%-15% popusta na ceo program od MASS Company-a, te s'toga ne vidim ikakvu potrebu da dodatno sklapamo ikakve dilove sa Mass-om.

Za popuste u Kit Komercu je zaduzen drugi covek, te ce informacije biti dostupne prvom prilikom.
Stvarno šta se dešava sa popustom u Kit-u.
Slika
Korisnikov avatar
freedom
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm2 140KS
ex Alfa Romeo 146 1.6 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 511
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 10:21 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pet Jun 10, 2011 11:13 am

Izgleda kita. :D
ПОТПИС?! Ма не потписујем ништа!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pet Jun 10, 2011 12:12 pm

Izgleda... :D
Korisnikov avatar
freedom
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm2 140KS
ex Alfa Romeo 146 1.6 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 511
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 10:21 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Sub Jun 11, 2011 4:26 pm

kilson napisao:Za popuste u Kit Komercu je zaduzen drugi covek, te ce informacije biti dostupne prvom prilikom.
Je li prilika bar da saznamo informacije?
Ili bar ko je zaduzen?
:D
ПОТПИС?! Ма не потписујем ништа!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Sub Jun 11, 2011 5:58 pm

Jedan od ljudi iz organizacije je bio par puta i nije naisao na pozitivan odgovor. Probace jos jednom, a ukoliko bilo ko od vas ima neku bolju vezu kod njih, dobrodosao je da udje u pricu ili prosledi kontakt.

Sve u klubu se radi na dobrovoljnoj bazi, tako da ne treba ocekivati da bilo ko od nas posecuje non stop potencijalne prodavnice/servise itd. Sve akcije tog tipa oduzimaju dosta vremena, a ukoliko se nailazi na zid onda se jednostavno proba jos koji put i to je to... :(
Korisnikov avatar
vnov
Garaža: Ex Alfa Romeo 147 1.6TS 120ks+chip
Ex Alfa Romeo Sprint QV 1.7 8v
Ex Škoda Octavia A5 FL 1.4TSI
Ex Fiat Punto Sporting 1.2 16v
Ex Alfa Romeo GT 1.9jtd 16v
Alfa Romeo Giulietta Sprint 1.4 tb 2020
Škoda Kodiaq
Peugeot speedfight 3
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 3407
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:27 pm

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Sub Jun 11, 2011 8:41 pm

Da se proba u AP sportu kad Fiat-Lancia klub ima popust što ne bi i nama odobrili.
Slika
Korisnikov avatar
dexxxter
Garaža: 156 2.0 TS 16v
166 Facelift 3.2 V6 24v
Lokacija: Beograd
Postovi: 967
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 9:32 pm

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Sub Jun 11, 2011 9:15 pm

Mogu ja da vam dam sve nove delove sa 10% popusta...
Slika
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Ned Jun 12, 2011 12:24 pm

Mogu i ja, ali je poenta da iza toga stoji ime poput Kit ili AP. :D
Korisnikov avatar
freedom
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm2 140KS
ex Alfa Romeo 146 1.6 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 511
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 10:21 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Ned Jun 12, 2011 12:39 pm

kilson napisao:Mogu i ja, ali je poenta da iza toga stoji ime poput Kit ili AP. :D
Zašto je to poenta?
Poenta je, po meni, da imamo što jeftinije a što kvalitetnije delove.
E sad, i distributivna mreža ima uticaja (pa zato Kit i AP)
ali ako neko može da ponudi originalne - kvalitetne rezervne delove po povoljnim cenama i šalje ih poštom po Srbiji...
nije ni to opcija za izbegavanje.

:arflag
ПОТПИС?! Ма не потписујем ништа!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Ned Jun 12, 2011 12:55 pm

Zašto je to poenta?
Zato sto je u pitanju KIT komerc a ne Dexter, Zika ili ja. :D

I zato sto klub nije buvlja pijaca pa da svi redjamo na tezgu sta god nam padne na pamet. Capisci?

-Ili hoces da ti jos banalizujem?
Korisnikov avatar
freedom
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Giulietta 2.0JTDm2 140KS
ex Alfa Romeo 146 1.6 TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 511
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 10:21 am

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Pon Jun 13, 2011 7:14 am

Neću. Hvala. :hello:
ПОТПИС?! Ма не потписујем ништа!
Korisnikov avatar
peya
Garaža: Alfa 156 1.9 JTD-m (2004)
Lokacija: Beograde
Postovi: 74
Pridružio se: Ned Mar 29, 2009 7:07 pm

Re: Komentari popusta za clanove ARCS

Sre Jul 20, 2011 11:28 am

Da li je mozda moguce da se na tim firmama, radnjama, servisima... nadje (npr. na vratima) nalepnica sa znakom kluba ili sl. pa da ljudi koji i ne znaju za kokretnu radnju prepoznaju da imaju neki poopust (pogotovu za ljude koji dodju iz unutrasnjosti u BG).

Povratak na “Partneri ARCS”