O Vladi Trionu

Offtopic, kafenisanje, itd...
zoda
rookie
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Beograd
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Nov 09, 2014 11:35 am

O Vladi Trionu

Ned Nov 09, 2014 2:09 pm

Poštovani članovi,
želim da vam dam jedno obaveštenje o Vladi Trionu. Vlada nije u inostranstvu kao što se piše po forumima već je u Beogradu. Obratite pažnju da vas ne pređe kao mene. Pošto sam ga našao preko e-mail adrese, pozvao me je, dao mi fiksni broj telefona, došao da mi ugradi ksenone. Uzeo mi je pare unapred pod izgovorom da hitno mora da ih plati i više se nije pojavio niti se javlja na telefon. Ugrađivao mi je i dnevna svetla ali se sada pale i zadnja i osvetljenje tablice. Uzeo mi je novac i za popravku dugmića na volanu i ništa nije uradio.
Pošto je reč o klasičnoj prevari na koju sam već jednom naseo prošle godine i mislio da se opametio, upozoravam vas da pazite. Pošto "nema" mobilni kako kaže, evo vam broj fiksnog koji nije prijavljen na informacijama pa ne mozete saznati adresu: 011 286 4416. Ako još nekome duguje novac, ovo je jedina informacija koju imam.
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: O Vladi Trionu

Uto Nov 11, 2014 9:09 pm

Tuzno procitati takve stvari o coveku s kojim smo se dugo i lepo druzili, na zadovoljstvo svih. Pre nekoliko godina je proglasen "duznikom" i kasnije "prevarantom" na CBC forumu, sad je izgleda opravdao "ugled"...

Hvala ti za informacije. Nadam se da neces vise nikada takve skupe skole placati. :wave:
Korisnikov avatar
EnricoAdams
Garaža: Alfa Romeo 156 restyle 1.9 JTD 16V
Lokacija: Novi Beograd
Lokacija: Beograd <-> Lazarevac
Postovi: 712
Pridružio se: Čet Nov 10, 2011 7:32 pm

Re: O Vladi Trionu

Sub Nov 29, 2014 7:58 pm

I ja sam clan tog kluba koje je Vlada Trion zajebao i ostetio za nekoliko stotina evra i nekoliko tona zivaca. Bio sam kod coveka kuci, igrao se sa njegovim detetom, sedeo sa njegovom bivsom zenom i njegovim roditeljima, davao mu unapred pare kada mu je bila frka i taj olos narkomanski me je na kraju zestoko zajebao. Na srecu ja imam malo vise podataka o njemu

Ime i prezime: Vladimir Mladenovic
Broj licne karte: N264312
Maticni broj: 1709975710451

Pre mesec dana sam mu bio na gajbi i tada je ziveo na adresu Kaciceva 11, kod Ruda. Ne znam da li je jos uvek tamo, ali je tada ziveo tamo sa kevom i caletom.

Ja sam u fazonu da pogusam da ga gonim, za pocetak legalnim putem. Posto je u pitanju narkomancina raspala nesto sumnjam da ce policija da se cima za mene jednog i mojih nekoliko stotina evra, ali ako se skupi vise nas mozda i imamo neke sanse. Mozemo to ovde da se dogovorimo ili preko PM.
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Re: O Vladi Trionu

Sre Dec 03, 2014 9:52 pm

Davno sam upozorio na Smrada, pre par godina je imao tone prevara iza sebe, prema narodu i prema državi i zaboravio sam na njega ali eto ga još uvek vara....
Korisnikov avatar
Bojan Z
Garaža: BMW 330d
Lokacija: Lion
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Sep 12, 2013 9:05 am

Re: O Vladi Trionu

Pon Jan 12, 2015 12:01 am

Sad sam video temu da dodam ja sam hteo da ugradim xenone preko njega,pozvao me je da mu hitno dam 50e za projektore jer samo sad moze po toj ceni meni je bilo sumnjivo al reko ajde,malo sam se raspitao kod drugara u jerkovicu otisli smo mu u kucu i uzeli projektore posle nekoliko cimanja telefonom,zivi tamo u produzetku Kumodraske ulice ko ne zna a hoce da ga obidje rado cu ga odvesti.
Kontakt na pm
Korisnikov avatar
byMaX
Contact:
Garaža: Alfa Romeo Giulia QV 510bhp AT8 2018
Alfa Romeo Giulietta 2.0jtdm3 Sport 2011
Volvo S80 2006
Mini Cooper D 2016
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 1330
Pridružio se: Pon Jan 05, 2009 9:31 pm

Re: O Vladi Trionu

Uto Jan 13, 2015 7:22 pm

drugs :( užas šta mogu da urade od čoveka, koliko god dobar bio
Turismo Internacionale

Povratak na “Cafeteria da Romeo”