POMOC PRIJATELJA /Bose pojačalo

CD, radio, ozvučenje, navigacija itd... Sve o elektrouređajima u našim Alfama.
Korisnikov avatar
pecass
Postovi: 29
Pridružio se: Sre Jul 13, 2011 6:12 pm

POMOC PRIJATELJA /Bose pojačalo

Pon Avg 15, 2011 1:30 pm

Obzirom da nemogu da rešim problem sa BOSE pojačalom / busterom u gepeku...Alfe 147 a prekida mi prednji levi kanal da li slučajno ima neko na probu ispravno pojačalo iste marke ili preporuku za majstora koji bi ubacio neko novo izlazno pojačalo ?
Korisnikov avatar
pecass
Postovi: 29
Pridružio se: Sre Jul 13, 2011 6:12 pm

Re: POMOC PRIJATELJA /Bose pojačalo

Sub Avg 27, 2011 12:46 pm

Nije Buster....zahvaljujuci Vladi iz Boleca isprobao sam drugi Buster - isti problem,a onda i pazario novi - polovni 937 - dobio Code preko UK foruma stavio i opet :scratch: prekida prednji levi u vratima :confused: sad sam zbunjen...

Ima'l nekog ko dobro poznaje instalaciju da je protresemo - dobre volje i uz materijalnu nadoknadu kad prodje ovo Marsovsko vreme...

p.s.
Hvala na ponudi kolezi lood do kosti al ovih dana mi nešto krenuo posao pa ne stižem da pronadjem slobodno vreme da se otisnem k Šapcu ... al javljam se :thumbsup:
Korisnikov avatar
losdokosti
Garaža: 166 2.4 jtd-m ; ex164 2.0 v6 turbo super
Lokacija: sabac
Lokacija: sabac - monfalcone
Postovi: 338
Pridružio se: Ned Jul 17, 2011 5:03 pm

Re: POMOC PRIJATELJA /Bose pojačalo

Ned Avg 28, 2011 11:43 am

pecass napisao:Nije Buster....zahvaljujuci Vladi iz Boleca isprobao sam drugi Buster - isti problem,a onda i pazario novi - polovni 937 - dobio Code preko UK foruma stavio i opet :scratch: prekida prednji levi u vratima :confused: sad sam zbunjen...

Ima'l nekog ko dobro poznaje instalaciju da je protresemo - dobre volje i uz materijalnu nadoknadu kad prodje ovo Marsovsko vreme...

p.s.
Hvala na ponudi kolezi lood do kosti al ovih dana mi nešto krenuo posao pa ne stižem da pronadjem slobodno vreme da se otisnem k Šapcu ... al javljam se :thumbsup:

heh cuj molim te materijalnu nadoknadu :shock: ako bas hoces mozes da platis :beer: kad god stignes nazovi ce se dogovorimo :wave: :arflag
Korisnikov avatar
dovlax2
Garaža: 156 2.4jtd
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 275
Pridružio se: Ned Jan 10, 2010 10:50 pm

Re: POMOC PRIJATELJA /Bose pojačalo

Pet Sep 02, 2011 7:47 pm

problem ti je 99% u vratima, tačnije između vrata i stuba A idu ti zice u onoj gumi!
proveri tako što otvoriš vrata pustiš mjuzu i pritiskaj prstima to crevo, trebalo bi da ti prestaje i radi kanal

tako je i kod mene, ali mi se neda da to rasturam,nemam vremena :drink :arflag :arflag :arflag
Slika
Korisnikov avatar
losdokosti
Garaža: 166 2.4 jtd-m ; ex164 2.0 v6 turbo super
Lokacija: sabac
Lokacija: sabac - monfalcone
Postovi: 338
Pridružio se: Ned Jul 17, 2011 5:03 pm

Re: POMOC PRIJATELJA /Bose pojačalo

Sub Sep 03, 2011 6:10 am

a mozes da proveris i pletenicu na samom zvucniku ume i tu da se razlemi ako je muzika "odvrtana do kraja" :wave:
Korisnikov avatar
pecass
Postovi: 29
Pridružio se: Sre Jul 13, 2011 6:12 pm

Re: POMOC PRIJATELJA /Bose pojačalo

Ned Sep 04, 2011 11:04 pm

Ma zvučnik je noov...al smislio sam gadost...kad već nikako da nađem vremena da svratim do Šapca :drink

Elem evo šeme Bose konektora

Slika

pa ću da presečem žice ka prednjem levom zvučniku i da stavim stari Jensen iste omaže umesto te linije do vrata i javljam rezultate :wave:

Povratak na “In Elettronica Alfa”