Alfa Romeo Giulia Nuova

Alfa Romeo MiTo forum | Alfa Romeo Giulietta forum | 4C | GIULIA | Prototipi
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 10:42 am

Nemojte odmah napadati coveka, nije previse upucen ocigledno i raspituje se...
Nov auto kao nov auto, odlican je svakako, koliko sam citao i gledao za sad nije imao nekih problema.
Jos je 'nov' model tako da realno i nije nesto mnogo eksploatisan pa da imamo jasnu sliku da li nesto ne valja...
Da sam na tvom mestu, ne bih kupovao novu novu Giuliu, jer jedno je jasno, a to je da ce cena padati fino kao sto uvek pada kod Alfe. Da se ne razocaras u tom pogledu hahaha
Uzeo bih neku godinu, dve staru za trecinu manje novca. I siguran sam da ces biti itekako zadovoljan :)
ALFAFORZAITALIA
916
Garaža: gtv ts,mito 155
Lokacija: Zemun
Postovi: 471
Pridružio se: Pon Dec 29, 2014 10:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 11:18 am

Niko ga nije napadao,samo kazemo da je alfa kvarljiva u odnosu na normalne automobile i da se neko ne zajebe kao sto smo se mi zajebali...najbolje je kupiti provereno dobre automobile koji se ne kvare nikada a zna se koji su,prstenje zvezde i vau vau i kraj :whistle:
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 11:19 am

Nije napadanje kolega, već zdravorazumska reakcija. Šta neko očekuje posle takvog nastupa? Da kažemo kako Alfa jeste sranje, a mi ovde smo, eto, budale sa viškom novca i vremena pa baš volimo da posedujemo automobil koji ništa ne valja i koji je više u garaži mehaničara nego u svojoj garaži? I to još pitanje za nov automobil!?

Sa takvim dilemama se izlazi pred "upućeni" auditorijum, a ne na forum ljubitelja tog brenda gde ljudi teško da mogu biti objektivni sve i da Alfa jeste đubre.
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 12:06 pm

A jeste osetljivi :D
ALFAFORZAITALIA
Cho
rookie
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Kumanovo
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Apr 13, 2020 8:21 am

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 2:22 pm

Alfanatic napisao:Ko Alfu kupi sa svojim mehaničarem se okumi/oženi, a za Alfu se uda i posle nikad više ne može da je proda. Provereno i bez izuzetka :lol:

BTW, ući na forum ljubitelja Alfa Romea i postaviti takvo pitanje... :roll: :banghead:
Pa druze sigurno ne bih pitao vozaca Mercedesa kakvo misljenje i iskustvo ima sa Afinim motorima

Interesuje me kvalitet motora i slicno. Ono sto ima na internetu je u glavnom o Quadrifoglio izvedbi.

Nije valjda da ako vozis jedno auto i ti sada vise ne smes nista lose reci o njemu i toj marci
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 3:14 pm

Cho napisao:jer ako uzmem Guliu ja bi da je vozim ne da mi spava kod mehanicara ili u garazi
Prijatelju, da si samo pitao nešto u vezi performansi i slično, pa OK, ali sa ovakvim nastupom iz citata to daleko više liči na provokaciju iz kuhinje onih koji smišljaju na stotine viceva o pouzdanosti Alfe. Očigledno je da ti je već neko punio glavu pričama o "spavanju kod mehaničara" i slično.

Hajde da se vratimo u neke ozbiljne vode ako si već ovde došao sa časnim namerama! Šta reći o tom motoru, Giuliji, Alfa Romeu? Automobil kao i svaki drugi, ako se održava on super služi, a ako se zapusti onda se i kvari. Ja sam imao tu privilegiju da kupim potpuno novu Alfu, dobio adekvatnu uslugu, servis i garanciju, pa uopšte ne razmišljam o nekakvoj problematici trajnosti i kvaliteta. Mitovi su jedna stvar, a danas svi nude približno sličnu uslugu i kvalitet. Doduše nije u pitanju ta Alfa i motor, ali na forumu se nalaze i kolege koje poseduju Giuliu sa takvom motorizacijom, ili su je makar vozili, pa ti mogu preneti direktna iskustva. Ono što ne mogu (još uvek), to je da ti kažu koliko stotina hiljada km te Alfe mogu pregaziti i da li će se eventualno pokazati neka slaba tačka. Još je prerano za to, ali računaj da je Alfa prilično pouzdana i kvalitetna roba!

Na kraju ću samo još jednom ponoviti, ovde nas je dosta šarolikih ljudi sa različitim pričama i različitim Alfama, ali sa jednakim razlozima i entuzijazmom. Niko se ovde ne bi "venčao" sa Alfom da je ona zaista onakva kakvom je prikazuju oni koji spominju mehaničare i slično. Nije savršena, ali je najlepša i najbolja :)

Hajde neka je sa srećom ako te strah ne sputa prilikom izbora, pa da predstaviš lepoticu ovde ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 4:44 pm

S obzirom da bi uzimao novu ja bih to predstavuo ovako:
Odes u salon, zakazes probnu voznju, lepo je sam testiras i ako izadjes iz kola sa osmehom samo odes do kase i platis.
Ostalo sve stoji kako je Alfanatic napisao, sluzice te koliko je budes pazio.
Iskreno ti zelim da postanrs ponosni vlasnik a kasnije, ko zna, mozda i jedan od "nas".
Cho
rookie
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Kumanovo
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Apr 13, 2020 8:21 am

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 4:52 pm

Alfanatic napisao:
Cho napisao:jer ako uzmem Guliu ja bi da je vozim ne da mi spava kod mehanicara ili u garazi
Prijatelju, da si samo pitao nešto u vezi performansi i slično, pa OK, ali sa ovakvim nastupom iz citata to daleko više liči na provokaciju iz kuhinje onih koji smišljaju na stotine viceva o pouzdanosti Alfe. Očigledno je da ti je već neko punio glavu pričama o "spavanju kod mehaničara" i slično.

Hajde da se vratimo u neke ozbiljne vode ako si već ovde došao sa časnim namerama! Šta reći o tom motoru, Giuliji, Alfa Romeu? Automobil kao i svaki drugi, ako se održava on super služi, a ako se zapusti onda se i kvari. Ja sam imao tu privilegiju da kupim potpuno novu Alfu, dobio adekvatnu uslugu, servis i garanciju, pa uopšte ne razmišljam o nekakvoj problematici trajnosti i kvaliteta. Mitovi su jedna stvar, a danas svi nude približno sličnu uslugu i kvalitet. Doduše nije u pitanju ta Alfa i motor, ali na forumu se nalaze i kolege koje poseduju Giuliu sa takvom motorizacijom, ili su je makar vozili, pa ti mogu preneti direktna iskustva. Ono što ne mogu (još uvek), to je da ti kažu koliko stotina hiljada km te Alfe mogu pregaziti i da li će se eventualno pokazati neka slaba tačka. Još je prerano za to, ali računaj da je Alfa prilično pouzdana i kvalitetna roba!

Na kraju ću samo još jednom ponoviti, ovde nas je dosta šarolikih ljudi sa različitim pričama i različitim Alfama, ali sa jednakim razlozima i entuzijazmom. Niko se ovde ne bi "venčao" sa Alfom da je ona zaista onakva kakvom je prikazuju oni koji spominju mehaničare i slično. Nije savršena, ali je najlepša i najbolja :)

Hajde neka je sa srećom ako te strah ne sputa prilikom izbora, pa da predstaviš lepoticu ovde ;)
Pa nismo mala deca pa da se provociramo ljudi. Trazim osobe koje imaju Guliu i mislio sam da cu ih naci u ovoj temi.

Jer nisu mi bas cesta pojava Gulije, bar ne ovde po Makedoniji. Al ako odem u salon Alfe sigurno mi ne bi rekle mane ako ih ima i to je logicno.

Zbog toga sam postavio pitanje, dali ima neko bilo kakvih iskustva, u salonu u Skoplju je imaju na lageru i bukvalno ceka da je isteram na voznju.
Korisnikov avatar
FenjeR
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo Stelvio Veloce 2.0 280 '22
-------------------------
Alfa Romeo Giulia 2.2 190 '19 Montecarlo Blue
BMW F10 2.0 '13
Audi A4 2.0 '12
Alfa Romeo 159 1.9 '06
Lokacija: Beograd
Postovi: 91
Pridružio se: Pon Dec 23, 2019 12:04 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 5:32 pm

Cho napisao: Pa nismo mala deca pa da se provociramo ljudi. Trazim osobe koje imaju Guliu i mislio sam da cu ih naci u ovoj temi.

Jer nisu mi bas cesta pojava Gulije, bar ne ovde po Makedoniji. Al ako odem u salon Alfe sigurno mi ne bi rekle mane ako ih ima i to je logicno.

Zbog toga sam postavio pitanje, dali ima neko bilo kakvih iskustva, u salonu u Skoplju je imaju na lageru i bukvalno ceka da je isteram na voznju.
Mislim da ovde nema niko iskustva za Giluliom a da je presao sa njom kilometre i kilometre. Tako da odgovor koji ocekujes mislim da ga neces naci.

Rekao si da je 180hp, to bi trebalo da je iz 2018 godine, jer imas i sa 190hp od 2019. Problema ces imati kao i sa bilo kojim drugim novim autom ako ti je zapao neki deo a da nije ispravan. Samo sto oko toga ako uzimas nov auto ne treba da imas brige jer imas garanciju.

Uglavnom zalbe na Giuliu su na software i tako neke greske koje su se sve ispravile sa instaliranjem nove verzije, te greske su uglavnom bile na modelima do 2018 godine, posle se retko ko zalio po forumima.

Ako se odlucis da uzimas, pre kupovine da ti odrade upgrade softwara na naj noviju verziju, provera akomulatora (zna da zeza softwere ako je dugo stajao), da ti odrade re-call ako taj auto pada pod neki... i onda samo pun gas.

Licno misljenje je da je Giulia odlicna, nikakve probleme nisam imao.
Cho
rookie
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Kumanovo
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Apr 13, 2020 8:21 am

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 5:43 pm

FenjeR napisao:
Rekao si da je 180hp, to bi trebalo da je iz 2018 godine, jer imas i sa 190hp od 2019. Problema ces imati kao i sa bilo kojim drugim novim autom ako ti je zapao neki deo a da nije ispravan. Samo sto oko toga ako uzimas nov auto ne treba da imas brige jer imas garanciju.

Uglavnom zalbe na Giuliu su na software i tako neke greske koje su se sve ispravile sa instaliranjem nove verzije, te greske su uglavnom bile na modelima do 2018 godine, posle se retko ko zalio po forumima.

Ako se odlucis da uzimas, pre kupovine da ti odrade upgrade softwara na naj noviju verziju, provera akomulatora (zna da zeza softwere ako je dugo stajao), da ti odrade re-call ako taj auto pada pod neki... i onda samo pun gas.

Licno misljenje je da je Giulia odlicna, nikakve probleme nisam imao.
E po ovome sam dosao. Hvala ti na komentarima. Sledwce nedelje pravicu test drive ako me bude put odneo do Skoplja, sada i ova korona nenpomaze nikako.

Mozda i budem narucio u neku drugu boju sta ja znam, ma da na ovaj model su mi dali bas solidan popust najverovatnije jer je iz 2018. Nisam znao da imaju noviji od 190ks.

Pa nadam se ubrzo da cu moci podeliti koju sliku ovde sa vama
916
Garaža: gtv ts,mito 155
Lokacija: Zemun
Postovi: 471
Pridružio se: Pon Dec 29, 2014 10:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 5:56 pm

Ja nemam iskustva sa tim motorom ali ti mogu reci ovo:probao sam verziju od 210 konja u q4 varijanti i automatik menjac,auto ide fantasticno,mnogo bolje se vozi nego slicni auti drugih marki a sto se tice pouzdanosti nemam sumnju da je dobar bar koliko i ostali
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 6:06 pm

Koje si automobile do sada vozio?
ALFAFORZAITALIA
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 14, 2020 6:28 pm

Cho napisao:Pa nismo mala deca pa da se provociramo ljudi.
Ima dosta onih kojima je upravo to duševna hrana i otud ponekad i brzina na obaraču prilikom reakcije. Nebitno sada, ako si zainteresovan najbolje je da odeš na probnu vožnju jer nikakvo teoretisanje ne može zameniti lične impresije. One su u mom slučaju - FENOMENALNE, a odnose sa na Veloce (benzin 280) i QV model.
Što se tiče kvaliteta i trajnosti, potpuno sam uveren da ćeš proći jednako kao sa svakim drugim vozilom tog kalibra, a dosta zavisi od tebe, odnosno održavanja i odnosa prema vozilu. To je uostalom i neko univerzalno pravilo.
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2965
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Sre Apr 15, 2020 6:16 pm

milosnbgd napisao:Koje si automobile do sada vozio?
Polako brate, smireno :D
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Sre Apr 15, 2020 8:12 pm

Pa da napravimo poredjenje...
ALFAFORZAITALIA
range
Postovi: 413
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 4:15 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Pet Apr 17, 2020 3:53 pm

Ala napenaliste coveka, ni krivog ni duznog... Giu je bas auto po meri ako trazis limuzinu. Meksa od BMWa, udobnija od A4 i skladniji enterijer od mercedesa C. U voznji je opet bolja od svih, ja licno preferiram zadnju vucu i odlicna mi je. BMW je opet zato sto je tvrdji vise... muski auto sto mozes da razumes kao prednost ili manu.
Ako te brine kvalitet, on je podignut za stepenicu vise od predhodnih modela, ne verujem da ces imati problema kao ranije (protokomer, viljuske, itd...). Motor sam vozio u stelviu i on je ono sto su i pre njega jtd motori bili: elasticna raga. Ja sam presao sa novim alfama ukupno oko 50000 i tu nije bilo nijednog problema.
E sad sta ne valja:
- ako pricamo o kvalitetu enterijera, tu je alfa na poslednjem mestu od premium klase. Jednostavno audi je mnogo robusniji pocev od dugmica, prekidaca, itd... Opet sa druge strane mislim da audi kada sklopis u nekoj konfiguraciji kao alfu kosta makar 50% vise.
- prostor. Vozac je car u kolima, odmah posle suvozac, pozadi dvoje dece je plafon koji treba da planiras - sve preko toga zahteva kompromis. Opet to nije alfina specificnost, sve limuzine te kategorije pate od istog problema: porasle su spolja a unutra se smanjile.

To ti je ukratko, ukoliko se predomislis pa pocnes da razmisljas o QV, tu mogu mnogo opsirnije :). iulia ce biti opet sweet spot polovnih auta: nudice ubedljivo najvise za najmanje para.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Pet Apr 17, 2020 7:36 pm

range napisao:Ala napenaliste coveka, ni krivog ni duznog...
Kolega, kao što rekoh, onaj prvi post je baš bio nesrećno sročen, a raznih provokatora je bilo ovde ranije i uvek ih ima oko nas. Blago rečeno čudno je planirati kupovinu novog vozila, a u tom kontekstu spominjati kvarove i plašiti se mehaničara i raznih urbanih legendi.

Ali ako sam bilo kome povredio osećanja i uradio nešto što nisam trebao, neće mi biti nikakav problem da priznam grešku i uputim iskreno izvinjenje. To je najmanji problem. Živi ljudi greše, pa neka i meni (budući?) kolega oprosti zbog nesporazuma, ali vrlo brzo smo se svi potrudili da podignemo nivo komunikacije i pomognemo čoveku konkretno koliko je to moguće ;)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
interceptor
Garaža: Crosswagon Q4, Smart City coupe
Lokacija: B. Petrovac
Postovi: 2173
Pridružio se: Čet Dec 23, 2010 2:55 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Sub Apr 18, 2020 6:56 am

Ja uopšte ne mislim da se izvinjavam jer sam mu najiskrenije dao savet. Ako sa takvim dilemama i brigama razmatraš kupovinu neke robe po meni nije vredno toga jer ako kupiš nikad nećeš biti miran i načisto i crv sumnje će uvek postojati.Zato zaobidji i kupi nešto (ne samo auto) u šta imaš puno poverenje nije bito dali opravdano ili ne...
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Sub Apr 18, 2020 10:14 am

Ja sam koristio malo više sarkazma i zato sada nudim ruku pomirenja. U svakom ratu ima nevinih žrtava, ali neke ratove je legitimno voditi, posebno one odbrambene ;)

Uvek bih postupio isto, a ako dođe do nesporazuma izvinjenje je civilizacijski čin. Potencijalni kolega treba dobiti bolju dobrodošlicu, ali uvod je bio zbunjujući i previše je danas na mreži provokatora i trolova.
Sa druge strane nismo nikoga povredili niti lično uvredili, pa ako pružena ruka nije dovoljna onda nije ni do mene/nas. U svakom slučaju nadam se da će jedna nova Giulia stići u Makedoniju i da će vozač biti maksimalno zadovoljan. Od mene toliko na tu temu :drink
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Zika
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Selo
Postovi: 764
Pridružio se: Pon Mar 20, 2017 9:56 am

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Pon Apr 20, 2020 8:58 pm

Ala skačete ko ovi u redu za registraciju kad se pojavi neki mučenik sa "ja bi samo da pitam ", pa da je i provokator pokažite malo ljudskosti.
Postajete ko oni hrvati koji samo čekaju nekog da nešto pita i dobije 5 strana odgovora šta si ovde došo da pitaš ??? Ko da si ušo u farbaru pa svi nadrdani od isparenja.


Evo jedne baš retke u ovom delu Nemačke. U Saarland u sam ih češće viđao a jedna o siromašnih pokrajini.

Slika
Slika
Korisnikov avatar
TheWickerMan
Administrator
Administrator
Garaža: Alfa Giulietta 1.4 TCT
Lancia Delta III 1.4 T-Jet
Lokacija: Stuttgart-Kraljevo
Postovi: 6293
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 2:54 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Pon Apr 20, 2020 10:32 pm

Zika napisao:

Evo jedne baš retke u ovom delu Nemačke. U Saarland u sam ih češće viđao a jedna o siromašnih pokrajini.

U BW ih ima pun krasni... I Stelvia i Giulie.

OnePlus 6T via TT
Korisnikov avatar
nidza
Garaža: ex 159
Lokacija: NBG
Postovi: 2274
Pridružio se: Pon Mar 05, 2012 4:11 pm

Alfa Romeo Giulia Nuova

Pon Apr 20, 2020 11:00 pm

Ma koji kvalitet enterijera Audija? Možda A6+, do A4 su ništa posebno, niti dugmići, niti ukrasni delovi enterijera. Ako pazis oba nema problema.

Pošto se kupuje nov auto, ne kapiram priče o mehaničarima i polovnim delovima.

Ako ti se sviđa samo napred. Neće ništa da joj fali, to je super auto ukoliko ti koncept klasične limuzine i praktično odgovara. Verovatno je najzanimljivija kupovina u klasi. Konkurenti obično da bi ponudili zanimljivost, ipak moraju biti neke malo posebne, sportske verzije.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Pon Apr 20, 2020 11:26 pm

Zika napisao:Ala skačete ko ovi u redu za registraciju kad se pojavi neki mučenik sa "ja bi samo da pitam ", pa da je i provokator pokažite malo ljudskosti.
Daj majku mu, o čemu sada ti pričaš i dolivaš? Kakva crna ljudskost!? Na pitanje koje je nesrećno sročeno odgovorismo sa par viceva i sarkazmom? Zaista užasno! Nakon toga potpuno normalna i ljudska diskusija sa konkretnim odgovorima...
Da nije neko nekoga povredio ili ubio? Posle izvinjenja jel' treba sada još neko i da kleči na kukuruzu i dodatno moli za oproštaj?
Daj se malo vi iskontrolišite i spustite loptu umesto što šatro skačete u zaštitu nedužnih!
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Zika
Garaža: Alfa Romeo
Lokacija: Selo
Postovi: 764
Pridružio se: Pon Mar 20, 2017 9:56 am

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 21, 2020 9:35 am

Pitanje je sasvim lepo i kulturno sročeno, odgovori nisu na mestu.
Ne vidim gde bi postavio pitanje za Alfu nego na Alfinom forumu.
Možda na Vagenovim forumima gde bi dobio iste odgovore.
Svaki novi član je dobrodošao i trebe mu pomoći ako ima neku nedoumicu i dati mu korisne savete. Ili se varam ?
Slika
dekirs
Garaža: ex Giulietta 2.0 150
Lokacija: Beograd
Postovi: 92
Pridružio se: Pon Feb 22, 2016 11:58 am

Re: Alfa Romeo Giulia Nuova

Uto Apr 21, 2020 11:28 am

Ono pitanje kada se procita posebno onaj poslednji ceo, stvarno deluje kao provokatorsko. Moze malo drugacije da se formulise pitanje, bez spominjanja fora sa fejsbuka i instagrama ?! :)

Povratak na “Alfa Romeo Nuova Razza”