Ozvucenje u Alfi !!!

CD, radio, ozvučenje, navigacija itd... Sve o elektrouređajima u našim Alfama.
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 12, 2009 12:07 pm

Ljudi treba mi pomoc oko odabira zvucnika za auto,posto sam ostao bez ozvucenja jer su mi pre 15-ak dana obili auto i odneli sve sem CD-a moracu da ubacim opet neke zvucnike... Sta vi preporucujete od zvucnika? Imao sam elipse pozadi i svi pricaju da su one bolje ali mene zanima zasto su elipse bolje od okruglih zvucnika,tj koja je razlika?? Trebaju mi zvucnici koji ce da daju dobru imitaciju woofera jer trenutno nemam para za woofer i pojacalo... Ako neko ima neku dobru preporuku neka javi... Unapred hvala
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 12, 2009 2:36 pm

Elipse su bolje samo kada je u pitanju ergonomija = shtede na prostoru. Ako ides na njih, pogledaj Magnatov program u nekom rangu od 3-3500 din nema bolje.

Zamena za woofer ne postoji, sve je suvishe malo da bi pariralo kapacitetu neke 12-ice. Dobar trik je da u osnovi elipse budu prichvrshcene na drvenu tablu i da ides sa kvalitetnijim kablom od jedinice do zvuchnika, makar 1.5 kvmm.
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Čet Okt 15, 2009 4:47 pm

Kako da stavim drvenu tablu pozadi umesto obicne table,pa izgledace katastrofa?! Nasao sam neke elipse Pioneer TS A9602 cini mi se , 3700 kostaju dal ce da budu dovoljne za 33-ojku i imam neke visokotonce napred,kako da postavim tu drvenu tablu da se cuju dobro a da opet ne izgleda ruzno? ako ima neka slika bila bi od pomoci...
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
Korisnikov avatar
Blade
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 TI (Chadjava)
Alfa Romeo 156 V6 SP2 '02
Alfa Romeo 33 Veloce `88
Alfa Romeo 33 Permanent 4
Alfa Romeo 166 3.2
Ex: Alfa Romeo 33 S2 QV `89 part car
Ex: Alfa Romeo 156 2.5 V6 SP3 '01
Ex: Alfa Romeo 33 S3 part car
Ex: Alfa Romeo 33 S2 1.7 QV part car
Ex: 33 S1 1.3
Lokacija: Zemun
Lokacija: Zemun
Postovi: 1841
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:14 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Čet Okt 15, 2009 9:39 pm

Drvena meni stoji presvucena u crno i ok je skroz inace na njoj su dve magnat 20 cm lepse mi izgledaju nego elipse :wave:
Jednom alfa uvek alfa !!!
Prva. druga serija 33 1.7 Veloce
Druga. treca serija 33 Permanent 4
Treca. Macchina bella 1.9 16v
Četvrta. 156 V6 Sp2 ili TI work in progress
Peta. 166 FL 3.2
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pet Okt 16, 2009 12:12 pm

Mozes li da izbacis sliku da vidim kako si napravio tu drvenu tablu,ja mislio da kupim onu normalnu tablu koja ide u 33-ojku jer su mi je ukrali sa sve zvucnicima... pa da ne kupujem ako moze i drvena da se napravi da izgleda dobro...
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pet Okt 16, 2009 1:48 pm

Drvena tabla je zakon vjeruj mi...Moj tetak je na nju postavio neke no name elipse i isto takav woofer-ubija na CD 4x50W...Svi koji smo culi muziku mislili smo da ima pojacalo...Svaki stolar ce ti odraditi dasku za 10-ak e,ti posle kupis sundjer 0.5cm i 2m crne eko koze/skaja i oblozis je...Moj ti je savjet da uzmes i neki woofer (bez kutije) ovdje su po 15-ak eur i zviznes ga u sredinu,ima da ti bije bas dobro...
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
Blade
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 TI (Chadjava)
Alfa Romeo 156 V6 SP2 '02
Alfa Romeo 33 Veloce `88
Alfa Romeo 33 Permanent 4
Alfa Romeo 166 3.2
Ex: Alfa Romeo 33 S2 QV `89 part car
Ex: Alfa Romeo 156 2.5 V6 SP3 '01
Ex: Alfa Romeo 33 S3 part car
Ex: Alfa Romeo 33 S2 1.7 QV part car
Ex: 33 S1 1.3
Lokacija: Zemun
Lokacija: Zemun
Postovi: 1841
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 2:14 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pet Okt 16, 2009 10:00 pm

Ae slikacu sutra pa stavljam :wave:
Jednom alfa uvek alfa !!!
Prva. druga serija 33 1.7 Veloce
Druga. treca serija 33 Permanent 4
Treca. Macchina bella 1.9 16v
Četvrta. 156 V6 Sp2 ili TI work in progress
Peta. 166 FL 3.2
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Ned Okt 18, 2009 5:20 pm

jbt,kakav je to woofer za 15-ak eura?? i ne razumem,zar nije woofer obican zvucnik samo u drvenoj kutiji?? Jer sam pre neki dan bio ovde u Alpininoj prodavnici i lik mi je ponudio da mi kao da kutiju za woofer za 5 eura i da u nju stavim neki Alpinin extra zvucnik koji kod njega kosta 70 e,jer ovako Alpinin woofer od onih sto sam video kosta minimum 150 eura... I ovaj lik poce da prodaje sranja kao Alpina je Alpina i te guposti kao da su svi drugi zvucnici sranje i iznervirao me... Zato me zanima kakav je taj "zvucnik za woofer"? a moracu i nekako tu tablu da napravim da budu zvucnici iskoseni ka napred tj ka prednjim sedistima,jer prosle koje sam imao su se dobro culi ali su mnogo jacine gubili u gepeku,tj kad podignem gepek i kad izadjem napolje culi su se jedno 2-3 puta jace nego li u kolima kad je sve zatvoreno... Ako moze to nekako da se napravi da se stavi taj woofer tj zvucnik i da daje dobar bass bez pojacala bilo bi extra,inace imam JVC pleyer naravno 4x50w... Ako moze neko detaljnije objasnjenje i pomogucstvu slicica bilo extra... pozz drugari :arflag
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
Korisnikov avatar
cuno
Garaža: AUDI S4 B7 Avant
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:41 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Ned Okt 18, 2009 5:42 pm

Teško da je pričao gluposti što se Alpine tiče i slažem se sa njim da je Alpina Alpina jer je za 3 klase bolja od svih drugih, pa joj je i cena takva. Ako ti je nudio woofer i kutiju za 75 eur to je dobra cena ako je woofer ispravan, ali znaj da taj woofer ne možeš da guraš samo sa plejerom i da ti treba pojačalo kao između ostalog i za bilo koji drugi woofer. Ako probaš da ga zakačiš samo na pojačalo od playera nećeš se dobro provesti jer rizikuješ da plejer crkne vrlo brzo bez obzira koje je marke.
Moja ti je preporuka da ne stavljaš woofer ako nemaš pojačalo za njega već samo zvučnike, a ako želiš da staviš i woofer i pojačalo proveri da li tvoj JVC plejer ima izlaz za pojašalo u prtivnom ništa od te rabote.
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Ned Okt 18, 2009 6:06 pm

Ma znam i ja da je Alpina extra,ali da li to znaci da Pioneer,Sony,JBL ne valjaju i da ne mozes da napravis extra ozvucenje sa njima?? I da li je bas za te 3 klase bolji,ja se iskreno ne slazem...
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
Korisnikov avatar
dexxxter
Garaža: 156 2.0 TS 16v
166 Facelift 3.2 V6 24v
Lokacija: Beograd
Postovi: 967
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 9:32 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Ned Okt 18, 2009 6:11 pm

Nije ni svaki Alpine, Pioneer, Sony, Kenwood.... isti, pa i tu postoje modeli, serije, ... Nije samo marka u pitanju. Nisu dzabe kod jednog proizvodjaca tolike razlike u ceni...
Slika
Korisnikov avatar
cuno
Garaža: AUDI S4 B7 Avant
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:41 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Ned Okt 18, 2009 6:16 pm

Naravno da valjaju samo nisu u toj klasi što se kvaliteta izrade tiče, reprodukcije, snage, opcija i tome slično. Možeš da napraviš strava muziku i sa njima ali kao što rekoh i golf je auto kao i Alfa ali je jasno šta je auto a šta bi moglo to da bude.

Inače priča za woofer ostaje za šta god da se odlučiš pa makar to bila i Alpina.
Mislim da je od svih marki koje si nabrojao najbolje rešenje JBL ali mislm da on nije mnogo jeftiniji od Alpine.

A što se tiče 4x50W na JVC playeru na to možeš jasno ti je da zaboraviš jer je realna snaga negde oko 15W po kanalu pa tako biraj i zvučnike jer će se u suprotnom player grejati i dolaziće do izobličenja u zvuku na većem volumenu.

Ajde baš kad se odlučiš i pronađeš adekvatne zvučnike, javni šta si nabavio i po kojoj ceni baš me interesuje.

Pozdrav!
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Ned Okt 18, 2009 11:29 pm

http://www.tehnomanija.rs/katalog/pione ... a6903.html

To za JVC znam da ne moze da izbaci 4x50,tj ni jedan pleyer ne izbacuje toliko... Ove zvucnike sam razmisljao da ubacim posto nisu ni skupi a izgledaju dobro,nasao sam ih u Kraljevu po ceni od 3700 dinara... Sad nije mi jasno zasto je toliko jeftinije,radnja je velika prodaju sve i svasta od tehnike,hocu da kazem da nije fush pa da prodaju bilo sta... A za napred ne znam sta da radim,jer nemam mesta u vratima zbog podizaca stakla a imam neke one male visokotonce sa jacPi,mada su mi oni zavrsavali posao jer sam imao i woofer... :banghead: iznerviram se kad se setim sta mi je sve otislo,jbg... Jedan moj drug je imao neke Pioneerove zvucnike u Reso (reno) 5,i retrovizori su mu se tresli koliko su dobar bas davali,ja nisam mogao da verujem kad sam usao u auto,a nikakvo pojacalo nije imao samo onaj bedan najjeftiniji Kenwood pleyer i te zvucnike,on kaze da je njih duplo skuplje platio nego pleyer... e sad,on je sve to prodao i ne moze da se seti kog su tipa zvucnici ali mi je dokazao da moze dobar bas da se dobije i bez woofera jer mu nisam verovao... sad kad bi ja mogao tako nesto da nabacim u kola bilo bi extra,do 100 evrica bi dao za zvucnike ne preko...
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
Korisnikov avatar
cuno
Garaža: AUDI S4 B7 Avant
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:41 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 10:22 am

Za 100 eur možeš sigurno da nađeš dobr zvučnike za kola.
Ni ovaj pioneer ne bi trebao da bude loš.

U stvari sve se svodi na to da li si freak za muziku kao ja ili ne.
Ako nisi gledaj da prođeš što jeftinije ali da je ipak nešto brendirano, a ako jesi onda moraš ipak malo više da se otvoriš jer nema kvalitetnog zvuka bez dovoljno novca.

Pozdrav od Ivana
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 10:47 am

mijalko napisao:... a moracu i nekako tu tablu da napravim da budu zvucnici iskoseni ka napred tj ka prednjim sedistima,jer prosle koje sam imao su se dobro culi ali su mnogo jacine gubili u gepeku,tj kad podignem gepek i kad izadjem napolje culi su se jedno 2-3 puta jace nego li u kolima kad je sve zatvoreno... Ako moze to nekako da se napravi da se stavi taj woofer tj zvucnik i da daje dobar bass bez pojacala bilo bi extra,inace imam JVC pleyer naravno 4x50w... Ako moze neko detaljnije objasnjenje i pomogucstvu slicica bilo extra... pozz drugari :arflag

Za maksimalan ucinak bilo kakvog basa je potrebna kutija pravilno dimenzionisana kutija. Za jos vece dizanje snage potrebno ti je pojacalo.

Woofer bez pojacala zaboravi.
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 11:17 am

cuno napisao:Za 100 eur možeš sigurno da nađeš dobr zvučnike za kola.
Ni ovaj pioneer ne bi trebao da bude loš.

U stvari sve se svodi na to da li si freak za muziku kao ja ili ne.
Ako nisi gledaj da prođeš što jeftinije ali da je ipak nešto brendirano, a ako jesi onda moraš ipak malo više da se otvoriš jer nema kvalitetnog zvuka bez dovoljno novca.

Pozdrav od Ivana
Pa pazi daleko od toga da ne volim dobru muziku u kolima,a opet ne bi ni kao jedan lik kog znam razjebo auto sa wooferom,sve mu se rasklatilo i to u pasatu 2004 godiste ubacio neki takmicarsku alpinu 700eura je platio,mogu da zamislim sta bi napravilo kod mene u 33-ojci... Dakle da ima dobra mjuza ali ne preterano,ipak ja vozim auto koji je star 18 leta... a razmisljao sam da napravim drvenu zadnju dasku ali da napravim tamo gde su otvori za zvucnike i dve kutije u kojima ce biti zvucnici,sad pitanje,da li ce mi nesto promeniti zvuk te kutije ili nece?? pozz od mene ;)
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
Korisnikov avatar
cuno
Garaža: AUDI S4 B7 Avant
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:41 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 11:50 am

Ako stavljaš obične zvučnike odn. elipse nema potrebe da praviš bilo kakvu kutiju za njih jer su predviđene da koriste gepek kao "kutiju" i da tako rade, ali ako planiraš da stavljaš nešto što će glumiti woofer opet se vraćamo na isto: nema woofera bez pojačala. U ostalom moraš da vodiš računa i kako ćeš to sve povezati na instalaciju zbog otpora zvučnika jer ako ih vezuješ redno otpor se sabira (R1+R2 itd) a ako vezuješ paralelno formula je drugačija (ovde imaš sve o tome ako te zanima i to moraš ispoštovati da ne bi izgoreo player)
http://www.oe.fe.untz.ba/teorija_HTML/p ... torija.htm

Pre čitave ove matematike moraš proveriti za svoj player i koji otpor zvučnika podržava po kanalu da bi znao kako ih moraš vezati (redno ili paralelno) i da na osnovu toga planiraš nabavku zvučnika.

Kod kvalitetnijih zvučnika kojima su visokotonci razdojeni od srednjetonaca i basa i uz koje dolazi skretnica o tome ne moraš da brineš jer je skretnica zadužena za pravilnu vezu zvučnika sa player-om.

Pozdrav! :wave:
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 11:55 am

U muziku i instalaciju se nesto ne razumijem,ali sto se ovih woofera tice po 15e su bez kutije,kutiju moze neko da ti napravi ili da ga ugradis na dasku,sa njim ce ti bas biti mnogo bolji/jaci,a to je inace ravan zvucnik sa cvrstom membranom i nema onu...ono sramotno na sredinu :rotfl:
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
mijalko
Garaža: Alfa Romeo 33,1991, 1.7ie 8v
Lokacija: Nis,Kraljevo
Postovi: 61
Pridružio se: Čet Feb 12, 2009 5:40 pm

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 12:15 pm

SCHUMACHER napisao:U muziku i instalaciju se nesto ne razumijem,ali sto se ovih woofera tice po 15e su bez kutije,kutiju moze neko da ti napravi ili da ga ugradis na dasku,sa njim ce ti bas biti mnogo bolji/jaci,a to je inace ravan zvucnik sa cvrstom membranom i nema onu...ono sramotno na sredinu :rotfl:
hahaha,sumi kralj si!!! Znam pronasao sam te zvucnike,ali vidis saveti ostalih su da ne stavljam to bez pojacala... ipak cu morati da poslusam vecinu...
Ako pogledas zadovoljsto,cena nije ni bitna...
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 12:39 pm

;) Salimo se malo...Ovo sto sam ti pomenuo moze samo kao privremena varijanta,ako ces nesto ozbiljnije,ispod 150e vufer sa kutijom+pojacalo tesko da ces naci,a ako vec planiras da radis muziku kako treba-nemoj uzimat vufer bez kutije jer fabrika na osnovu njegove snage,velicine itd odredjuje dimenzije i materijal od kog ce kutija biti pravljena da bi imao sto kvalitetniji zvuk,a ti sam to tesko da ces "potrefit"... :wave:
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
cuno
Garaža: AUDI S4 B7 Avant
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:41 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 1:02 pm

Evo kako to treba da izgleda kada radi ozbiljna kuća uz naravno pojačalo koje je u kolima i odvojeno je od woofer-a. Inače woofer je 12" (30 cm) i snage 280/560W.

Pozdrav od Ivana!


Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 1:24 pm

Brooka brate...Meni je "iskocio" woofer (sa kutijom) Sony+pojacalo za 150e,razmisljam se da ga uzmem,mislim da to nije skupo...
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
cuno
Garaža: AUDI S4 B7 Avant
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:41 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 1:31 pm

SCHUMACHER napisao:Brooka brate...Meni je "iskocio" woofer (sa kutijom) Sony+pojacalo za 150e,razmisljam se da ga uzmem,mislim da to nije skupo...
Sve zavisi koja je serija u pitanju odn. koji model woofer-a i pojačala.
Saznaj to pa pogledaj na net-u kako im se kreću cene i koje su ocene ljudi koji imaju tu kombinaciju pa ćes saznati da li vredi ili ne. To nije malo para za polovnu stvar.
Korisnikov avatar
SCHUMACHER
Garaža: Ex ALFA ROMEO 155 2.0 8V T.SPARK
Ex ALFA ROMEO 145 1.4 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 155 2.0 16V T.SPARK
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD
ALFA ROMEO 166 2.4 JTD
ALFA ROMEO 166 3.0 V6 24V
Lokacija: PODGORICA
Lokacija: PODGORICA
Postovi: 3944
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 11:54 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 1:54 pm

Pa da znas...Moj kum se razmislja da ga uzme,ja nisam neki zaludjenik za to a i sebi sam postavio za cilj da do zime ubacim 2.0 8v,tako da imam nekih vaznijih stvari,ali sta znam...Ovaj je sa jedne strane providan,tj. ima neku providnu plastiku,a dosta je veliki,u 155 zauzme oko 1/3 prtljaznika...
"Tresu se soliteri,
jer mi smo bombarderi,
kolaju po prasini
price o zloj masini".
Korisnikov avatar
cuno
Garaža: AUDI S4 B7 Avant
Lokacija: Pancevo
Lokacija: Pančevo
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:41 am

Re: Ozvucenje u Alfi !!!

Pon Okt 19, 2009 2:00 pm

Da to je jedan od nedostataka što na gepek možeš da zaboraviš ako staviš woofer a pogotovo je nedostatak nama sa klincima i hrpom stvari koje treba spakovati za njih gde god da kreneš! Meni je ovo ostatak još iz vremena kada nisam imao klinca pa ga šetam zajedno sa pojačalom od auta do auta jer mi je žao da ne radi jer je jako dobar a kada zatreba prostora vadim ga iz gepeka, šta ću!! :cray:

Povratak na “In Elettronica Alfa”