Alfa Brera, pa jos crvena

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Korisnikov avatar
Alphaville
Garaža: Ar 159 1.9
(Ex)Ar156 1.8
Lokacija: Lucani
Lokacija: Lucani
Postovi: 402
Pridružio se: Ned Nov 29, 2009 2:22 pm

Re: Alfa Brera, pa jos crvena

Sub Feb 20, 2010 3:09 pm

Dobra je bre breraPohvalicu se da sam se vozio u njoj od Ivanjice sve do Lucana nekih 50-60-tak kilometara.Auto je neverovatan mogu samo to da kazem.Ali ipak mi se 159-ka vise svidja zbog prostora pozadi kog brera nema...Ostalo je sve isto
Ziva bila Alfa!!! :arflag
Korisnikov avatar
mirdza
Garaža: Giulia Veloce
Mondeo EB
Lokacija: Katowice
Lokacija: PL/BL
Postovi: 689
Pridružio se: Čet Avg 20, 2009 8:02 pm

Re: Alfa Brera, pa jos crvena

Sub Feb 20, 2010 4:27 pm

Vozio sam se na zadnjem sjedistu Brere ~30km. Jos me noge bole iako je to bilo prije dvije godine :D
R4T
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Alfa Brera, pa jos crvena

Sub Feb 20, 2010 6:47 pm

mirdza napisao:Vozio sam se na zadnjem sjedistu Brere ~30km. Jos me noge bole iako je to bilo prije dvije godine :D
Vozio sam se ja na zadnjem sedištu peglice nekih 100 km, pa još pored malo korpulentnijeg drugara! Beše to pre nekih 20 godina, a i dan danas pamtim taj "ugođaj" kada su mi kolena dodirivala plafon a kičma bila nemoguće izvijena :D
Ali na stranu to, zadnja sedišta Brere su samo za jako sitan podmladak ili kao dodatni prostor za prtljag. Sve drugo je iluzija i kome treba prava zadnja klupa taj zna šta da (ne) kupuje...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: Alfa Brera, pa jos crvena

Pon Feb 22, 2010 11:46 pm

Danas sam imao susret sa onom crnom Brerom na PA table sto se je po oglasima.Krenuo ja za Lazarevac kada me ona pretekne na pocetku duplih traka kod Orlovace , pocnem da je jurim i preteknem i vidim vozi auto neki crni sitan lik , i prihvati on da se malo trkamo ... I kada je ono cudo pocelo da ubrzava :shock: :shock: :shock: Do 160 sam pratio i odustao , auto ide mnogo bolje od ovog mog Fiata iako je Fiat bio krcat sa inventarom .... Ali kako je ta Brera pocela da bezi ispred mene , to je nesto neverovatno ... :arflag
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
Korisnikov avatar
Alphaville
Garaža: Ar 159 1.9
(Ex)Ar156 1.8
Lokacija: Lucani
Lokacija: Lucani
Postovi: 402
Pridružio se: Ned Nov 29, 2009 2:22 pm

Re: Alfa Brera, pa jos crvena

Uto Feb 23, 2010 7:35 pm

Mique znaci ipak nije teska i spora kako si prethodno naveo :grin:
Ide ona lepo uverio sam se.
Korisnikov avatar
Mique
Contact:
Garaža: Mercedes GL500 4Matic
Audi TT Quattro
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd - Žarkovo
Postovi: 2342
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 9:09 am

Re: Alfa Brera, pa jos crvena

Uto Feb 23, 2010 11:08 pm

Povlacim ono sto sam rekao :blush: :blush: :blush: jer je auto stvarno ubedljiv na putu , sigurno da ima brzih ali onaj 2.4 stvarno sabija kako ide... Kakvi su tvoji ustisci u voznji sa njom i imas li nekih fotki ??? :thumbsup:
Postoje 2 vrste telefona : Nokia i ostali
Postoje 2 vrste konzola : Sony i ostali
Postoje 2 vrste automobila : Alfa i ostali
147-ts-ma-lepota
Postovi: 37
Pridružio se: Ned Maj 02, 2010 5:40 pm

Re: Alfa Brera, pa jos crvena

Sre Maj 05, 2010 11:46 pm

Najlepsi auto koji znam... a video sam ga uzivo samo jednom i jos pamtim.. Bilo je to pre 3 god isao sam na derbi i video je kod nekog parkica, znaci bez imalo preterivanja samo sam ispustio neki neartikulisan zvuk. Takav zvuk sam ispustio jos samo kada sam video 360 modenu prvi put kako pretice nama u susret, cale je legao na kocnicu, a kada je skontao da sam vrisnuo tek onako lupio mi je samar. I nemoze se nikako za taj auto reci da je spor, garantujem da 80 posto nas na forumu nije vozilo brzi auto od nje ..a i da jeste spora, onda bih se slozio sa Alesandrom i pojmovima verovatnoce .. Znaci uzivo zadivljuje vise nego svaki Aston, Maserati, Bently ili ne znam sta vec koji sam video...

Ali ipak se moram sloziti sa
starac vujadin napisao:Stvar je malo obrnuta. Prednji deo za 159 je uzet sa Brere. Problem sa Brerom je sto joj je zadnjica skracena u odnosu na koncept..i malo je suzena i visa nego koncept.
mada ne znam zasto meni se ona kao koncept jos pre serijske proizvodnje nije svidjala, nije mi se svidjala ni na slikama dok je nisam video uzivo ...

I sto neko rece to je auto koji cu morati da imam makar i za 20 god mada se nadam da ce mi biti medju stepenica izmedju moje 147 i auta u sampanj boji koji sam video kada sam dovozio alfu kuci nakon kupovine -VOLVA XC 60 (znam da cete sad da me pljujete ali .. :grin: )

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”