Alfa 156, restilizovana iznutra...koji CD player?

Bez duše bismo bili samo mašine...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Alfa 156, restilizovana iznutra...koji CD player?

Uto Okt 31, 2006 9:26 am

Imam 156 2.0JTS. Distinctive oprema...BOSE ozvucenje bla...bla. Nemam primedbi na sam zvuk, ali me prilicno nervira sto ne pusta MP3. Ne bi bio nikakv problem da cela ona centralna konzola ne izgleda onako kako izgleda...nesto najlepse sto sam u zivotu video!

Pomozite mi da odaberem neki CD/MP3/tuner umesto fabrickog ali da ne narusi onu lepotu. Cena mi uopste nije bitna, treba samo da bude bar slicne boje kao konzola i pa su mu karakteri na displayu crveni

Mislio sam ovakav da kupim, ali displey je beo:

Slika

Jel imate neke predloge? Jel neko od vas vec menjao muziku?
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Uto Okt 31, 2006 10:06 am

Obidji malo radnje, Pioneer ima istog dizajna uredjaje kojima mozes menjati boje displeja. Bati sam kupio pre 6 meseci jedan samo je crne boje. ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 31, 2006 10:09 am

Pa nema tu sta, bar ja gledam da mi boja na playeru bude ista kao i boja osvetljenja na tabli, naravno da sam player ne bude sa milion gluposti kao sto obicno i jesu neka kicerica, znaci sto manje dugmica to bolje, uostalom videces i po ceni!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 31, 2006 10:34 am

OK, 'ajde da kazem da bih se snasao...ali nesto mi je u glavi da kada skinem originalni CD tuner, treba da postavim neku maskicu (kao okvir) oko novog 'nefabrickog' tunera da ne bi zjapila rupa.

Gde da nadjem taj okvir?
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 31, 2006 11:15 am

Da, trebash staviti maskicu.

To mozhesh naci u radnji .Kanibal. na Novom Beogradu, adresu mozhesh naci OVDE.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Okt 31, 2006 11:30 am

[color=darkred:5467f3fc66]killaz edit: Nema potrebe citirati post iznad.[/color]

Hvala puno!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Nov 02, 2006 11:37 pm

ja imam restyling isto a mislim da mu najviše paše originalni player , sve ostalo je bezveze. Ako želiš slušati mp3 kupi Ipod i lijepo ga priključi na player i to je po meni najjednostavnije rješenje i ne kvariš izgled konzole
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Nov 02, 2006 11:47 pm

Kanibal je extra i upoznao sam vlasnika, ali je roba... hmmm, pa i nje bas kvalitet za bilo koja kola.... Roba je iz Kine... Bolje da ti zjapi, nego da ubacis neki poluproizvod...

Ma mene muci slicna muka... ;)
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Čet Nov 02, 2006 11:55 pm

imam NOV Pioneer DEH-4800MP sa jos 10 meseci garancije. da ti ne duzim zasto ga prodajem... MOJ je, legalan je 100%, imam racun. ima crveno svetlo na svim tasterima, i 16 belih znakica displej. mislim da bi ti lepo .cucnuo.... evo pogledaj:

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/1 ... index.html

pozdrav

P.S. ostalo na PP
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Nov 03, 2006 12:26 am

Eon napisao:... Bolje da ti zjapi, nego da ubacis neki poluproizvod...
Eto ga Opelovac; .ne dam ni dinar za auto.! hahaha ;)

Bez zezanja, kakva crna rupa breah? Uzmesh plastiku i ako patish od izgleda odradish plastik primer + farba i Bog da te vidi... =]


P.S. Najjache bi bilo da je proizvedena u Italiji, koshtala bi minimum kao kasetofon... =[
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Nov 03, 2006 9:05 am

@killaz
Ja mislim na estetiku od koje vi vise patite nego drugi... Ja hocu da menjam fabricku muziku, ali necu da mi player viri ili ima lufta... Pa cak me i nervira sto ne mogu da koristim onda komande na volanu!!!!! ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Nov 03, 2006 12:15 pm

Jel moze da se javi neko ko je menjao fabricku muziku u alfi 156 (samo izvor zvuka, ne i zvucnike). Jel dobio nesto u kvaliteti? Kakav je ovaj, mislim da je Blaupunkt, koji je ugradjen. Meni se cini da uz bolji CD/tuner moze to i malo bolje

Ovakav imam:

Slika

Povratak na “Alfa Romeo 147 | Alfa Romeo 156 | 166 | GTV | GT”