Potreban savet

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Potreban savet

Čet Maj 18, 2006 12:12 pm

Imam 145-cu,1.4 TS skoro 2 godine!U poslednje vreme desava se da posle startovanja automobil nece odmah da povuce,vec kao da se malo gusi a zatim posle par sekundi me prosto zalepi!Da li su u pitanju brizgaljke?
Druga stvar,nocu mi ne svetle pokazivaci za ventilaciju,grejanje u kabini!Da li je u pitanju osigurac ili mozda opticki kabl?
I jos jedna informacija,kako mogu doci do alu-felni (15.,14.) ali originalnih Alfinih?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 18, 2006 12:26 pm

I meni se ranije desavalo da mi se motor gusi odmah posle paljenja dok je hladan i nece odmah da povuce,pa onda odjednom jako,najverovatnije su u pitanju brizgaljke koje su se malo zapusile(znas i sam kakav je nas benzin),treba da ih ocistis,to ce verovatno da ti resi problem...Mogu to da ti obave u servisu,sto je skuplja varijanta,ili da kupis za par stotina dinara injector cleaner od raznih proizvodjaca,koji nije los,i ja ga licno koristim...
To za komandnu tablu idi kod auto-elektricara,verovatno je do osiguraca...
Felne najbolje da gledas preko oglasa,imas i na sajtu halo oglasa rubrika automobili/delovi solidan izbor...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 18, 2006 12:29 pm

Cao!

Na sva ta pitanja odgovor ces naci OVDE
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Maj 18, 2006 12:59 pm

posto se predstavis koje je godiste 145? ovo vazi ako je noviji model@

moguce je da su ti crkle sijalice u tabli (nema optickih kablova) mora da se rasklopi desni centralni tapacir na tabli, zatim levi kvadrat (koji se nalazi izmedju volana i centralne konzole) ima 2 srafa s gornje strane centralne konzole i cini mi se 6 dole kod piksle + 2 sa strane (tamo gde pokrivaju tapaciri) cela konzola ide napolje...
p.s. vodi racuna kod zupcenja piksle, taj problem je imao bojanTI...

Povratak na “Area Servizio”