Cuje se kao servo pumpa, a ustvari je...

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 1:39 am

BOOST napisao:Ulje za servo je Dexron II
chuje se vishe kao shishtanje slichno motanju volana.
To je to.....e sada...jel moze to da se cuje i kada ne motam volan...znaci kada dodam gas a auto miruje.
Care sta da radim....kako se to sredjuje
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 1:44 am

Shishtanje je vishe kao posledica ventila na letvi , bice da trazi restauraciju ili pak jedan magicni dodatak u servo ulje cene reda 50?.
Provereno funkcionise ali da li je prisutno na trzistu kod vas dole neznam :(

U utorak ti pokazem sliku sta da trazis.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 1:47 am

BOOST napisao:Shishtanje je vishe kao posledica ventila na letvi , bice da trazi restauraciju ili pak jedan magicni dodatak u servo ulje cene reda 50?.
Provereno funkcionise ali da li je prisutno na trzistu kod vas dole neznam :(

U utorak ti pokazem sliku sta da trazis.
Dogovoreno....cekam. Hvala ti puno....mada ni sam ne znam sta da radim... da li da odem kod majstora i kazem .zameni mi ventil na letvi volana i pinjon na menjacu. ili ?? :(
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 1:50 am

Promeni ulje u menjachu, dotle cemo znati sta dalje.

Slika
Ovo je jedno od alternativnih resenja, ono pravo na koje mislim, utorak.
Letvu nediraj, ispod 500? neprolazis sa njom ako se otvori.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 1:53 am

WOW .... brate sta da ti kazem...hvala ti, sada bar znam sta se desava i sta da radim....cekam da mi posaljes to u utorak...mada ovo sa slike nisam ovde video
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 8:36 am

Javi se na pp pa da se dogovorimo imam strasnog hidroulicara , radio u vojsci -avijaciji do sada je sve remontovao sto smo poslali , skinemo ti , covek do sutra zavesi , remont pumpe je 50 e a letve od 50 do 100 ako je bas bas , do sada nije bilo skuplje , nova l ti je u unix u TRW 180 somica din.po auto dati ide dextron ko sto ti rekose ali ljudi voze i sa drugim ATF uljima i nemaju nekog problema. Kos to rece Boost tako se manifestuje kada ode ventil koji registruje pomeranje volana ili lezaj na pumpi a semering dobar.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 10:20 am

Tek shto sam hteo skrenuti pazhnju na gastona kako ti je Boost vec i ranije skrenuo - on se javlja. Ako imash praznog hoda (vremena) dogovori se sa chovekom i svrati do njihovog servisa da preslushaju auto uzhivo.

Boost :plavi_voli:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Maj 01, 2006 11:23 am

Gastone dogovoreno...imas PM...javi se da zavrsavamo odmah

Povratak na “Area Servizio”