Auspuh

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Auspuh

Čet Mar 30, 2006 6:15 pm

Kako u ulici imam stra&šnu rupčagu, preko cele ulice, kad je ki&ša ili sneg, napravi se jezero kroz koje se mora proći. Jezero je i duboko, pa mi je zimus nastradao izduvni sistem. Danas sam bio kod lokalnog majstora, i pregledali stanje, a zaključak je da su nahebala sva tri lonca, imaju rupe gde ulaze cevi, a katalizator je OK. Predlog je da se naprave novi lonci, iskoriste stare cevke i izbaci kat. Lonci se prave kao orginal, otvaraju se stari i vidi se kako su napravljeni, a umesto kat-a ide cevka. Zadovoljstvo bi ko&štalo 10000din :(, a garancija 18 meseci.. Jel je neko menjao auspuh od vas i koliko je ko&štao? Koliko bi ko&štao org. auspuh da se kupi?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 6:45 pm

ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 30, 2006 11:25 pm

Hej stex! Ja sam radio kod Vlaste u Bulevaru Revolucije, samo jedan lonac sam menjao i koshtao je 3500 dinara, chovek radi skroz ok, a garancija je chini mi se godinu dana... Tamo sam ishao jer je par ljudi vec radilo svoje lonce. Jedini problem je shto ne radi na zakazivanje pa se mozhe desiti i da izvisish.

10.000 Je neka optimalna cena za taj zahvat, pod uslovom da je kvalitet na zavidnom nivou...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Mar 31, 2006 2:00 pm

I ja sam radio komplet auspuh kod vlaste i prezadovoljan sam, kao i par drugara koje sam poslao.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Mar 31, 2006 2:13 pm

I jas sam kod Vlaste radio, na vise automobila, i zadovoljan sam :plavi_voli:
louderick
Lokacija: Beograd
Postovi: 72
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 12:41 pm

Sub Apr 01, 2006 12:15 pm

a gde je vlasta u bulevaru?

Povratak na “Area Servizio”