Servis Alfe - Kragujevac

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Servis Alfe - Kragujevac

Sre Feb 15, 2006 10:20 pm

Dobio sam mail, dajte neki servis za ovog choveka da mu odgovorim:
Poruka: Molim ako moze neko da mi pomogne imam Alfu Romeo 75 1.8 87.god. i imam problem proklizava mi lamela ovde u KG kome god majstoru pomenes za alfu vata se za glavu i kuka kako je to tesko zameniti i da nema delova pa ako znate za nekog dobrog majstora koji nefuserise molim da mi javite .Ceo sajt vam je super videli smo se u KG-u na skupu a i moja Alfa je izasla u galeriji unapred puno vam hvala i samo tako nastavite.l
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Feb 15, 2006 10:50 pm

Laki, ovde u Kg ima ovlasceni Deltin servis, oni mogu da mu najverovatnije nabave i delove, ali ih ja nikako ne bih preporucio (prilicno su neljubazni i za moj ukus malko previse neprofesionalni i nezainteresovani). Majstor koji meni odrzava auto mu sigurno ne bi kukao, ali sa druge strane, on covek nema delove, ukoliko mora nesto da se menja prilikom popravke morao bi sam da nabavi delove. Broj Eureke (to je Deltin ovlasceni diler i servis u Kragujevcu) je 034354030, a adresa je Kraljevackog bataljona 370, a ukoliko bi se odlucio za coveka koji meni odrzava auto posalji mu moj mail ili neka mi posalje pp da mu dam broj.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Feb 16, 2006 12:13 am

Hocesh da mu dam tvoj mob br.?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Feb 16, 2006 12:18 am

Ma daj mu mail (ako ga nemas upravo ti ga saljem na pp), a ja cu mu dati broj mobilnog.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Feb 16, 2006 11:08 am

javi da saljemo delove iz bg-a ako bude frka...

Povratak na “Area Servizio”