Alfa Romeo 33

Alfa Sud | Sprint | Arna | 33
Jednom boxer, uvek boxer!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Jul 02, 2006 9:34 pm

Zamenu kaiseva ili sta? :shock:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 05, 2006 8:06 am

Da da... Zamena kaiseva, ruke 6500 dinara! Kaze morao je da skida hladnjak. Dobro i motor nije izvadio...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 05, 2006 9:12 am

Meni u Delti rekli da za konkretno 145 1.6 TS moraju i motor da vade :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 06, 2006 8:16 am

Evo jedan crnjak iz Vrsca. Neki lik je radio generalku u Vrscu na AR33.
Puko je vise od 1000e, posto je normalno .alfa mnogo komplikovana..
Skopili motor, upalili ga i odma prolupo. Sta vise reci...

Naravno, sad sam i ja u paranoji...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 12, 2006 1:01 pm

Ja sam radio generalnu kod Deshe pre par godina, ne secam sad tachno koliko me je izaslo ali mnogo manje od soma evra u svakom sluchaju, (zavisi sta se sve menja) i od tada je motor radio kao sat... znaci niti je trosio ulje a vrteo se kao lud.

E sad posto sam se danas vratio iz Grcke moram da objavim da sam prekjuce na ostrvu izleteo sa puta i razbio kola, pa sam ih ostavio tamo i vratio se avionom, slike cu da postavim ako nekoga zanima. Jako uzbudljivo iskustvo. Sva sreca niko nije povredjen, bio sam sam i uredno vezan. Znaci od sada jedan manje u ekipi 33ki... :( Ali sto kaze jedan moj prijatelj, barem je otisla u velikom stilu! :dugokosi:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 12, 2006 1:33 pm

:shock: :shock: pa sta se desilo? Ajde postavi slike i daj kratku rekonstrukciju dogadjaja!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 12, 2006 1:34 pm

:mad: jako mi je krivo zbog udesa, nego najvaznije da je glava ziva i zdrava... pa kako se to desilo? jel si forsirao ili?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 12, 2006 2:43 pm

Jeza me je pro&
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Sre Jul 12, 2006 2:52 pm

:(
Znam da nije neka uteha, ali moglo je i gore... :|

Sto rece kankkunen, sacuvaj ono sto je bitno, a zmena ce stici. ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jul 12, 2006 3:00 pm

pa taman si je bio sredio. :mad:

neka si ti ziv i zdrav bice druga alfa.

pozdrav
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 7:55 am

Dobro je da si ti u komadu. Besh auto...

Ma nije forsirao :headbang2: , auto je sam otisao da izvrsi samoubistvo jer je zen nezno pogledao jednu 75-icu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 10:43 am

Slika

2am, sam sam na putu, dve krivine ispred, desna pa leva, prolazim super glatko. Izlazim iz leve krivine pod punim gasom, levo je provalija, desno je stena. Ne mogu da ga ispravim, auto kliza na levo 20tak metara. Razmisljam kako ne bi voleo da sletim u provaliju, okrecem naglo na desno i podizem rucnu, auto se okrece naglo za 90 stepeni i kliza, motam na levo ali nalecem pravo na stenu sa desne strane puta. The End
Trag klizanja preko 30m.
Izlazim iz kola nepovredjen (bio sam uredno vezan) i razmisljam kako mi definitivno treba jaci auto sa zadnjom vuchom!

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 11:36 am

Cekaj malo, zar je to toliko jako skrseno? Ne isplati se da popravljas ?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 11:43 am

Ostavio sam ga u Grckoj na ostrvu u servisu, da mi jave koliko bi bilo da se sredi sve, posto za nedelju dana dolazi majstor za Afle iz Atine da pogleda. Ne mogu da ga vucem za Beograd jer bi me to doslo skoro 2 soma evra, a ako mi majstor proceni neku suludu cifru za popravku onda nemam resenje osim da ga prodam tamo za delove. U tome je fora.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 11:50 am

Aj drzimo fige, da ce majstor da bude ok lik. Koliko vidim na slici, to se malo ispravi, ofarba i teraj...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 11:56 am

Da li postoji neka fora da ga bre utovaris u neki vagon za Bg? Ili nadji nekog privatnika sa kamionom ( ne schlep sluzbu ), pa natovarite mashinu i put pod noge.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 11:58 am

da li bi nam braca iz grckog kluba izasla u susret nekako sa delovima i majstorom? da im se posalje mail, da se proba? ima li smisla?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 12:01 pm

Ma najbitnije da tebi nije falila ni dlaka sa glave, a sve ovo ti taman dodje kao razlog za mogucu nabavku nove Alfice.
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Čet Jul 13, 2006 1:11 pm

A da probas da ti je srede toliko da mozes njome da upravljas i kocis, pa je zakacis za neki auto/kamion i doteglis ovamo? :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 3:53 pm

Znamo svi da 33 ne voli ovakve udarce, ali mi auto ipak ne deluje toliko lo&
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 4:44 pm

Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 13, 2006 6:27 pm

Ne bih ni ja da se sad rastanem od nje tek tako.... motor ne pali, ali nista nije iscurelo po putu, znaci ni voda ni ulje. Nadam se najboljem.

Imam drugi problem sa policijom posto nije niko dosao na uvidjaj tamo u pola noci nego su ga ostrvljani odma odslepali, pa ako pokusam da izadjem iz grcke sa slupanim kolima (sve jedno kako) nece mi dati da predjem granicu bez zapisnika o nesreci. Zato moram da je sredim tamo kao da nista nije bilo. Uzdam se da je majstor iz Atine ok lik, posto u tom delu sveta stvarno vole stare Alfe, samo na tom ostrvu od par hiljada stanovnika voze se 4 33ke da sam ja sreo, da ne pominjem 75ce po Solunu i Atini koliko sam ih video.... 146/145 nisam mogao da nabrojim. A servisi su tamo po principu .sve moze. samo je pitanje para, naravno.

U svakom slucaju hvala svima na podrsci i savetima!

33rulez
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jul 17, 2006 3:11 pm

Danas sam se cuo sa majstorom iz Atine koji je procenio stetu na 1200e, kaze moze da se sredi za tu cifru... pa sad ako hocu.... Ne znam jos uvek sta da radim, jedina druga opcija mi je da ga prodam tamo ovako slupanog. Nisam pametan...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jul 17, 2006 3:58 pm

u tom slucaju verovatno bih uzeo brusilicu u ruke... ni malo naivna cifra!?
ali nemoj da me poslusas...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jul 17, 2006 5:22 pm

imas li predstavu koliko bi para dobio tamo za auto?

Povratak na “Boxer Odeljenje”