Chiptuning: Cena? Gde? Izvedba? DoItYourself?

Sport, tjuning, uporedni testovi.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 08, 2005 7:37 am

jel ti se sad turbina chuje jache kroz filter? :twisted:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 08, 2005 10:48 am

Milos napisao:
75ts napisao:Nisam bas siguran da se to tek tako odlemi, a pogotova reprogramira, jer kod gomile eproma nije moguce reprogramiranje (zaljucani su). Posto radim sa racunarima do sad mi se ni jednom nije desilo da recimo maticna ploca crkane i da joj u nekom servisu poprave znaci promene neki element na ploci, osim recimo biosa koji se jednostavno izvadi i zameni.
Matori, sve se popravlja na ploci sem bga kola (northbridge, southbridge)
bukvalno svako kolo moze da se zameni. kum mi radi u direct linku i popravlja gr. karte, ploce, monitore stampace itd i zato znam, a inace radim s tim.
a pazi nemoras da upucas novi software u staro kolo, to su obicni 27c512 moduli koji kostaju 1e i upucas u novo kolo i cao, stari chip ostavis sastrane za svaki slucaj...
Ma znam ja da se sve to radi samo ti kazem da moja iskustva do sad da sam svaki put dobija novo parce hrdvera ili najvise sto bi uradili je da promene bios, moracu ja kod mene da proverim kako izgleda eprom, da li je uopste moguce skinuti ga...pa ce mo da vidimo , nabavi cu ja i rezerni ceo komp za svaki slucaj... :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Jun 08, 2005 7:51 pm

nesto malo jace se cuje al kad pustis gas, haos :lool: ima jako dobar zvuk, kao da imam dump valve, ali ga nemam hehe

Povratak na “Squadra Corse”