Reklamiranje Kluba i site-a?

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Reklamiranje Kluba i site-a?

Pet Apr 08, 2005 8:24 pm

Razmishljam o ovome... Shta mislite o ideji shtampanja flajera koji bi sadrzhao podatke kluba, web adresu itd - neka vrsta vizit karte... Te deljenja istih Alfistima?

Ne bi bilo loshe ovo da pripremimo za okupljanje, pa da izdelimo izmedju sebe i krenemo da rasturamo flajere?

Takodje, ako imate josh ideja za reklamu, shto kroz chasopise, radio, tv itd, samo da je ekonomichno i efikasno, iznesite, pa da se organizujemo u tom pravcu...
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Re: Reklamiranje Kluba i site-a?

Pet Apr 08, 2005 9:18 pm

killaz napisao:Takodje, ako imate josh ideja za reklamu, shto kroz chasopise, radio, tv itd, samo da je ekonomichno i efikasno, iznesite, pa da se organizujemo u tom pravcu...
Ja sam sad za sajam platio 2000 din. 1000 komada A5 dvostrano u dve boje. To je bilo na brzinu pa ne znam da li je to dobra ili lo
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 08, 2005 9:31 pm

Znash li koliki je udar na posecenost imalo deljenje flajera ovih par dana posle sajma?

[quote="Nadzornik"]Tv je u
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Pet Apr 08, 2005 9:39 pm

killaz napisao:Znash li koliki je udar na posecenost imalo deljenje flajera ovih par dana posle sajma?
Nikakav jer je priliv nekako konstantan, mislim da Google i prvo mesto na njemu imaju ve
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 09, 2005 12:44 am

KIllaz,uloga sajta je entuzijasticke prirode ili komercijalne?
Ako je komercijalne,slazem se sa tobom da treba jak i direktan marketing sa ukljucenim svim segmentima multimedijalnog oglasavanja.
Ako je ove druge prirode(a ja sam razumeo tako),onda za pocetak nije potreban nikakav atak na korisnike i ljubitelej Alfe,vec blago sirenje na domenu Interneta(googla i ostalih web crawler-a).
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Apr 09, 2005 12:58 am

Cilj je da nas bude sto vise! Ja sam za varijantu flajera, nije skupo i ne oduzima puno vremena.Kad god vidis alfu stanes prikacis flajer i nastavljas svojim putem! Imacemo malu prezentaciju kluba u VG ;) danas sam dogovorio! Ne odmah nego kad budemo imali bar 30> clanova.Sredicu verovatno za dz. radio i TV.
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Re: Reklamiranje Kluba i site-a?

Ned Apr 10, 2005 5:22 pm

[quote="Dora"]
Ja sam sad za sajam platio 2000 din. 1000 komada A5 dvostrano u dve boje. To je bilo na brzinu pa ne znam da li je to dobra ili lo
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 10, 2005 5:27 pm

Shta znam, nashto nas Dora ne ohrabljuje za taj potez (a ne govori zashto)... Videcemo na skupu, shta i kako.

Btw, definitivno krecemo u javnost sa site-om (preko drugih foruma)?
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Ned Apr 10, 2005 6:29 pm

killaz napisao:Shta znam, nashto nas Dora ne ohrabljuje za taj potez (a ne govori zashto)... Videcemo na skupu, shta i kako.

Btw, definitivno krecemo u javnost sa site-om (preko drugih foruma)?
Wrongetina sa moje strane, to je dobar potez ne ko
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 10, 2005 6:41 pm

Zahvaljujemo se Dori na ukazanoj nam pomoci( u vezi onih 10.000 komada papirica) i odmah saljemo kamionce da pokupi to:
Slika



Posto smo primetili da se doticni nalazi u nekim Njivama,zamolili bi ga da izadje na neki asfaltni put u blizini i saceka malog jer mu ne radi rikverc a moze da se zaglavi po tim njivama.........
Hvala unapred


:lool: :lool: :lool: ;)
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Ned Apr 10, 2005 6:50 pm

cuore sportivo napisao: Posto smo primetili da se doticni nalazi u nekim Njivama,zamolili bi gada izadje na neki asfaltni put u blizini i saceka malog jer mu ne radi rikverc a moze da se zaglavi po tim njivama.........
Hvala unapred

:lool: :lool: :lool: ;)
Gad
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 10, 2005 6:55 pm

Pardoniramo na ne razdvajanju reci gu,gi,ge,ga........geografsko poreklo nas nekada sputava u lingvistici,no trudimo se da opstanemo..... :lool:
Za tocenje goriva iz baste ne odgovaramo za posledice...........i tankajte ga na dovoljno vellikoj udaljenosti od naseg kamionceta,jer je sklon samozapaljenju prednjeg pogona.......... :lool: :lool: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 1:04 am

Stavite slike auta na cardomain, pa u opciju favorite links ubacite i link. Imate valjda makar 10 auta da postavite!?
Dodacu i ja na moju stranu.

http://www.cardomain.com/member_pages?m ... =13&noad=1
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 1:14 am

Evo jedne

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 1:17 am

ajde Sri pogodi ga iz treceg puta..................navijam za tebe.................. :lool: :lool: ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 1:22 am

Sri, dobra ideja za cardomain, ali prioritet nam je domaca scena, jer pre svega je site (za sada) samo na Srpskom jeziku...

Poz.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 1:25 am

Pogodio sam :mrgreen:

Lakse mi ide sa ovim japanskim autima. :oops: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 1:39 am

sri98 napisao:Pogodio sam :mrgreen:

Lakse mi ide sa ovim japanskim autima. :oops: ;)
Znas sta kazu stari:"Svaki pocetak je tezak"

Tako i tvoj sa Alfama...........glavno je da si poceo........sad ce ici mnogo lakse........ :lool: :lool: ;)

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”