Okupljanje

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 10:48 am

Alo ljudi - bez panike! Autoput je totalno otvoren i nece se zatvarati. On je "most" koji u jednom delu "preskache" maraton i nema nikakvih problema! Ljudi koji su iz Beograda ce, siguran sam znati kako da dodju do Inter-a. A ostali autoputem, pa na iskljuchenje za Interconti.

Ja sam za da sve ostane po starom! Beogradjani koji predpostavljaju da ce im maraton ugroziti dolazak neka detaljnije prouche mapu! Nije Beograd sastavljen od 10 ulica, pa da kroz svih tih 10 prolazi maraton. Btw, odlazak na kej (do Venecije) uopshte nije problem.

Znachi prvo prouchite mapu, pa eventualno dajte predloge (pre svega Beogradjani koji mogu biti ugrozheni). A do zvanichne promene; lokacija i vreme, ostaju ISTI.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 11:16 am

Pazi sada ovo: ides auto putem i treba oko 12 da se iskljucis ka Interu. Ali, posto je J.Gagarina (kao i III Bilevar, M.Popovica...) zatvorena zbog trkaca, sva iskljucenja na tom delu NBG su zapusena i puna auta.

Druga opcija: prilazis Interu iz prvaca Zemuna ili NBG. kako prici jer je zatvorena Milentija Popovica (blok 19-Hyatt)?

Treca opcija: prilazis Interu iz pravca autobuske stanice. Kako doci jer je zatvorena ulica uz parking kod Intera ?

Msilite o tome ;)

Cetvrta opcija: Ides auto putem, iskljucis se ka Dedinju ( iskljucenje posle onoga za sajam - za vas iz NS) za 2 minuta si kod muzeja 25 Maj, ni blizu trase maratona.

Uostalom, kako odlucite.

PS
Laki, nemoj da se nerviras, organizovacemo se
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 11:23 am

Evo nashe trase kretanja u odnosu na maraton. Ukrshtamo se na dva mesta, ali ta dva mesta su pre svega fizichki razdvojena, a autoput nece biti zatvaran! Naravno, do ushca Save u Dunav zarad slikanja - necemo ici.

Napominjem, ostali Beogradjani neka isplaniraju trasu svog kretanja do skupa na vreme. Pa nece valjda neki beznachajni miting koji nazivaju maratonom ugroziti ovako znachajan skup, kao shto je nash?! :P

Slika
[klikni na sliku da je uvelichash]

Plava crta - Maraton
Crvena crta - Zar treba objashnjavati? ;)

Pomeranje lokacije skupa ne igra nikakvu igru - to je ono na shta tempiram, eventualno - promena datuma, pa josh jednom razmislite pre nego nastavimo diskusiju, ne bih da idemo sa razno raznim predlozima; te par sati napred, te nazad. Mozhete li stici do tachke "X" ili ne?
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 11:30 am

Ostaje subota 12h!
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Sre Apr 20, 2005 11:30 am

Jel, a u nedelju je Styling Show na aerodrumu Batajnica? To ne bi spojili lepo i korisno?

A gde je uopste ta Batajnica? Ja sam kontao da dodjem i u nedelju sa jednim drugarom na taj show...
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Sre Apr 20, 2005 11:31 am

Dobro, osaje subota 12h...Ako treba, parkiram negde, ukljucujem se u maraton i on me vodi do kafane. Tu se iskljucujem, narucujem pivo i kuliram...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 11:47 am

Ajd sada da budem dosadan. Laki, Venecija je u poslednje vreme "pukla" kao kafana, nije bas neki kvalitet.

Sta mislis o restoranu LIDO kod Juge? Imaju i bastu, toceno pivo (pivnica je) i ostale pratece potrepstine kao sto su kolenice, rebarca, kobasice, pivarske kolace (samo za Sashu).....
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 11:49 am

sri98 napisao:kolenice, rebarca, kobasice, pivarske kolace (samo za Sashu).....
:green_many: :plavi_voli: :beerchug:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 11:49 am

Sri? Dosadan si. :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 11:58 am

OK

Sasha, promeni smajlije u :fasttalk: :fasttalk: :palac_dole: :palac_dole: :( :( :mad: :mad:
jer izgleda da nema nista od
kolenice, rebarca, kobasice, pivarske kolace
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:03 pm

Ja bi voleo da se vi lepo dogovorite,sta je stvarno bolje,znaci kvalitet klope,cene,prostor,parking.....!?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:22 pm

Sasha napisao:Ja bi voleo da se vi lepo dogovorite,sta je stvarno bolje,znaci kvalitet klope,cene,prostor,parking.....!?
Kvalitet klope i cene = Lido

parking = Venecija, mada moze i kod Lida da se organizuje
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:31 pm

Sri,kada si bio zadnji put u Veneciji...............???

Ja tamo idem svake nedelje jednom minimum i klopa je super,uslug ana nivou,cistoca ok,pogled strava.

Nemaju kolenice ali zato je rostilj skroz ok i riba sveza uvek.

Problem doci do Zemunskog keja za vreme maratona NEMA.

Sa druge strane moramo se danas odluciti za kafanu,videti koliko nas je da SRI rezervise kafanu(jer mu se razume u narudzbenicu)............. :lool: :lool: ;)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:34 pm

Ej! Ako cete da razgovarate o kulinarskim poslasticama - slobodno otvorite novu temu. Sri imash telefon pa me pozovi ako imash neke predloge, nemoj ovde unositi pometnju.
A da je cilj jelo, kao shto nije, organizovali bi roshtilj i sve po redu, ili bi vec ishli u neku proverenu kafanu za trovanje holesterolom poput krshnog Lido-a... Ovako - back on the track da ne bi radile makaze! :twisted: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:38 pm

Cekaj Lazo................hrana nije bitna ako se ide u kafanu?...............bitna je naravno.............samo sada naglas razmisljamo gde bi isli zbog mesta,parkinga,hrane,pogleda u krajnjem slucaju.
LIDO je isto ok mesto.Nemam nist aprotiv da se ide i u LIDO.
Mozemo ostaviti auta na parkingu kod Venecije,mislim na onaj bas kod same zelene pijace..........a nakon toga u Lido ili vec neku drugu kafanu.

Predlazem samo da se brzo dogovorimo,nista vise.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:42 pm

Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:44 pm

Srbija@Ibarska... ;)
ima i parking hehehehehe

nego u toj Veneciji, jel mozemo mi stolove da spojimo i to a?

mada... pogledajte trasu... maraton se u sustini trci po nbgdu i zemunu...
mislite o tome...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:45 pm

Ok,onda se vas trojica dogovorite i iznenadite nas u subotu.
Da zakljucimo, Subota 12h parking kod Interkontinentala!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:49 pm

Slazem se sa Sashom, samo vas molim da imate u vidu adekvatan parking koji bi bio blizu lokala u kome cemo biti.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 20, 2005 12:59 pm

Ovo je poslednji spisak,da ne mucimo ljude da ponovo piskaraju:
1.Sasha
2.cuore sportivo
3.Alfacrazy
4.156V6
5.Quadrifoglio
6.Nikola
7.Dora (pocasni clan)
8.imandic
9.killaz
10.Gaston
11.AlfaPerSempre
12.mikica
13.sri98
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 22, 2005 3:12 pm

Ovaj i na kraju gde cemo???
btw za Lido, cuo sam da su se otrovali tamo likovi..

sta mislite o Sindjelicu? ili Pastuvu?
klopa je xtra a ima i parkinga za brdo automobila...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 22, 2005 3:14 pm

Na nama je samo da se pojavimo kod Intera u 12h,a rezervaciju kafane prepustili smo cuoreu ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 22, 2005 3:58 pm

Za ovaj skup SAM odabrao Veneciju(posto se svi izvlace od rezervacije kafane,dok su u diskutovanju vrlo agilni :lool: ),iz razloga sto je fino mesto,prostrano,ima lep pogled i parking koji je velik i u blizini je.
Hrana nam prevashodno nije prioritet(makar ja tako mislim), no i sa tog aspekta je ovo mesto zadovoljavajuce.

Ako se neko ne slaze...........kasno je......... :lool: :lool: ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 22, 2005 5:12 pm

cuore sportivo napisao:Za ovaj skup SAM odabrao Veneciju(posto se svi izvlace od rezervacije kafane,dok su u diskutovanju vrlo agilni :lool: ),iz razloga sto je fino mesto,prostrano,ima lep pogled i parking koji je velik i u blizini je.
Hrana nam prevashodno nije prioritet(makar ja tako mislim), no i sa tog aspekta je ovo mesto zadovoljavajuce.

Ako se neko ne slaze...........kasno je......... :lool: :lool: ;)
jao vi sa NBG samo da ne pomerate dupe preko mosta ;)
ako im je hrana losa, dizem ih u vazduh! :twisted: :twisted: :twisted:
I ako su konobarice krsh :P

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”