Alfa shop

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Apr 10, 2005 11:38 pm

imandic napisao:Sad nesto kontam, mogli bi na karticama osnivaca da imamo puno ime i nick

Ivan Mandic
imandic

i tako dalje...ako neko pita sta je to, poteze se prica o forumu i druzenju i dobrim ljudima i tako...znaci marketing :)
I sta onda...pise meni

Milan Stojanovic
BRABUS

ko ce onda da objasni ovakvu kontradiktornost :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

Salim se....kako god se odluci
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 12:23 am

Milan Stojanovic
BRABUS
ko ce onda da objasni ovakvu kontradiktornost
Znachi da je vreme da ti promenimo nick u neki kreativniji - recimoooo....

SPIDER? :green_spider: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 12:57 am

Znaci Vi bi Dori i meni da uvalite srebrenjaka? :lool: :lool: :lool:

Shala.. zez.. oce kartice biti plasticne kao kreditne sa preglovanim tekstom ili stampa?
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Pon Apr 11, 2005 8:23 am

Poslao sam Quadrifoglio-u par primera kartica za osnivace (koje ce on da ostampa na plastici) sa nasim imenima i ispod imena samo ARCS...Ovo ce da bude serija od desetak kartica i niko drugi nece imati ovakve...

Ostali bi imali kartice sa praznim mestom za ime i broj i one bi se verovatno stampale u stampariji na 250g papiru i bile bi plastificirane onom masinicom kao za
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 8:40 am

jedino sto bi moglo za one blanko, da se malo poveca prostor za
ime i prezime :) i nama da pise "OSNIVAC" :) montiracu kolor ribon danas pa cu odstampati par komada a
ko je iz beograda mogli bi da se vidimo uvece ili sutra

Ivane posalji mi adresu da ti pustim post xpressom par primeraka...

pozdrav
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Pon Apr 11, 2005 8:49 am

Sto se tice blanko kartica za ostale clanove, uradicu i njima imena na racunaru, pa cu odstampati na color laseru ovde u jednoj firmi, tako da nije frka sa prostorom.

A mislis da stoji

Ivan Mandic
ARCS osnivac

ili

Ivan Mandic
ARCS.org.yu

ili

Ivan Mandic
ARCS

ili

Ivan Mandic
po
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 8:57 am

Jedino shto bih ja dodao je pechat kluba na svakoj kartici (radi zashtite). I jedan predlog; da kartice pochasnog chlana imaju dozhivotnu validnost.

Na kartici za pochasnog chlana mozhe pisati VIP recimo, a na osnivachkoj, OSNIVA
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 9:07 am

Koliko sam ja razumeo Killaza pocasni - dozivotno, a osnivac svake godine da se izuva za 10.000 eura.Mislim Strasno :lool:
JA sam za to da se ne komplikuje mnogo oko kartica,tj. sto jednostavnije i preglednije to lepse i bolje...

p.s. pita moja supruga da li ce moci sa karticama da placa usluge pedikira, manikira( sa time da dobije i ona jednu) :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 9:23 am

Da se nadovezem...interesantnije je da osnivaci nemaju brojeve,kao sto je pomenuo 156v6,dok ce svi ostali clanovi imati brojeve u zavisnosti vremenskog uclanjenja u club.
Da li napisati osnivac ili Vip,po meni je svejedno( osim Boosta i Dore kod kojih treba stojati "pocasni clan".
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 9:33 am

Jbg Cuore ja sam bio za onaj tvoj predlog(malo modifikovan) da se kartice osnivacha razlikuju po boji i da imaju unique ID i da pored budu samo inicijali imena ne mora da pise osnivach dovoljno je da ima neki simbol kooji je jedistven+boja(kao sto ni na platinum Visa kartici ne pise ovde ima 10 miiliona u keshu opet svi znamo sta je u pitanju) al vidis da nas niko ne ***e tri cuke :lool:

Nego bolje da se mi vratimo na temu sajma :evil:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 9:45 am

Jos jedan predlog sa moje strane( uh,pocinjem da licim na Killaza,a ne nosim naocare :lool: ):
Predpostavljam da su se svi slozili u vezi kartica za ostale clanove(sve osim osnivaca,Vip-a i drugih extra clanova)koji se naknadno uclane.Da ne bi bilo nekog sarenila u osnivackim karticama moj predlog je:
Ime i prezime
mesto(odnosno titula ili pozicija) u klubu(e sad na ovu temu znam da ce se vas 100 javiti,no to ce biti interesantno cuti:) )
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 9:54 am

Titula ehhh pa tu se nikad necemo dogovoriti

da li pojmovi mogu da budu totalno randomicni sta se kome svidja ili mora da bude nesto vezano za kolica i po nekom redu na engl ili na srpskom kako si zamislio
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:03 am

156V6 napisao:Titula ehhh pa tu se nikad necemo dogovoriti

da li pojmovi mogu da budu totalno randomicni sta se kome svidja ili mora da bude nesto vezano za kolica i po nekom redu na engl ili na srpskom kako si zamislio
predlog:

Killaz(da ne pisem imena,ne pamtim in nesto najbolje)
music equipment & legal adviser

Dora
LPG

Boost
boost-air

Sasha
sprint-er

156V6
models & styling

Imandic
web & space master

cuore sportivo
models & fashion

....
UPDATE 11:21

:lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:10 am

Exxxxxtra nego moze umesto fashion da stoji i style

recimo kod tebe models&fashion
kod mene recimo models&style cisto da ne bude isto

killazu mozes da dodas i legal adviser :evil:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:32 am

Stefanov predlog je odlican,ime prezime i neki znak(mozda datelina sa 4 lista),a za pocasne clanove da pise samo pocasni clan i to je to.Eventualno dve boje kartica za nas+p.clanovi i za ostale clanove kluba.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:35 am

Sasha napisao:Stefanov predlog je odlican,ime prezime i neki znak(mozda datelina sa 4 lista),a za pocasne clanove da pise samo pocasni clan i to je to.Eventualno dve boje kartica za nas+p.clanovi i za ostale clanove kluba.
I ja sam za taj predlog.
znaci Ime + detelina sa 4 lista
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:42 am

Odlicnnno znachi kod nas osnivacha(+pocasni clanovi) detelinica kao znak + druga boja kartice u odnosu na ostale clanove

Ako nije problem i neki unique broj posto ce biti samo 10-12 kartica da to bude nesto tipa A1 A2 A3 A4 a ostalim clanovima recimo broj pocinje od 0100 0101 0102 znachi regularni brojevi itditd
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:47 am

Da dodam da predlazem da za nas osnivache definitivno bude jarko crvena boja kartice...a za obicne clanove moze bilo koja druga ili moze i za njih crvena ALI druga nijansa crvene
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:49 am

156V6 napisao:Odlicnnno znachi kod nas osnivacha(+pocasni clanovi) detelinica kao znak + druga boja kartice u odnosu na ostale clanove

Ako nije problem i neki unique broj posto ce biti samo 10-12 kartica da to bude nesto tipa A1 A2 A3 A4 a ostalim clanovima recimo broj pocinje od 0100 0101 0102 znachi regularni brojevi itditd
Pravi predlog za detelinu! Samo mala izmena umesto A1,A2 (f*ck A*di)... Bolje je AR1,AR2...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:49 am

E ovi obicni smrtnici(mislim clanovi) ima da dobiju neku izbledelu boju koja ce da se skine posle 3 pranja kartice sa farmericama u ves masini..... :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:51 am

killaz napisao:
156V6 napisao:Odlicnnno znachi kod nas osnivacha(+pocasni clanovi) detelinica kao znak + druga boja kartice u odnosu na ostale clanove

Ako nije problem i neki unique broj posto ce biti samo 10-12 kartica da to bude nesto tipa A1 A2 A3 A4 a ostalim clanovima recimo broj pocinje od 0100 0101 0102 znachi regularni brojevi itditd
Pravi predlog za detelinu! Samo mala izmena umesto A1,A2 (f*ck A*di)... Bolje je AR1,AR2...
Mudro zbori Laza........AR1,AR2.....ali AR 001, AR 002......
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 10:57 am

Odlicno nek byde AR1 AR2 u maloj seriji ne znam jel neko prebrojao koliko ce brojiti ta prva i neponovljiva serija 10-12?

Znachi da rezimiramo ferrari crvena boja podloga+znak deteline zelene u uglu(ako moze reljefna detelinica zelena bilo bi extra ako nije komplikovano za izradu)+Ime i prezime+AR1 AR2 AR3 unique oznaka za osnivache
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Pon Apr 11, 2005 11:02 am

Mislim da cu da se izclanim iz kluba uskoro :)

OK, zna li neko koja je oznaka ferrari crvene?
Ima li neko detelinu u vektorima?

Treba mi ceo spisak imena

Kad je skup?
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 11:06 am

Ok,detelina i AR1-AR8 ili 9 moram jos da se cujem sa Dejanom (AlfaPerSempre) da vidim u kom je fazonu posto se ne pojavljuje na forumu.Znaci 8 ili 9 osnivackih kartica i 2 za pocasne clanove!
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 11, 2005 11:09 am

imandic napisao:Mislim da cu da se izclanim iz kluba uskoro :)
Kad je skup?
http://idata4.network.biggnet.net/presh ... highlight=
Bio je negde spisak imena samo nam fale jos Stefan,Nikola i Dejan

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”