SZ i RZ

Alfa Romeo 75 | Alfa Romeo Alfetta | Alfa Romeo GTV | Giulietta | Alfa 90 | SZ/RZ
Legende koje jure.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Mar 02, 2006 11:49 am

Kako to da u hrvatskoj ima nekoliko, a kod nas ni jedna?! :wtf:
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Čet Mar 02, 2006 1:08 pm

Ima jedna u Hrvatskoj i u Bugarskoj jedna...a sad sto ih nema...pa u Srbiji i nemas puno automobila takvog tipa pravljenih u ogranicenoj seriji, rucni rad, itd, itd. Nemaju bas kod nas ljudi petlju da voze takve stvari. Jednom sam upoznao coveka koji stvarno sebi moze da priusti skoro svaki auto na ovom svetu...i napali se on svojevremeno na Aston Martin DB7, organizuje se da ga uzme u Madjarskoj, ali kada je dosao do kraja .projekta. proradi mu strah i kupi Mercedes SL...linija manjeg otpora.
Hrvati i Slovenci su tu malo drugaciji, a u Bugarskoj je zastupnik koji prodaje Alfe izuzetno agilan tip (SZ je njegov) i mnogo je uradio na popularizaciji firme kod Bugara.
Acqua-Olio-Benzina
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 09, 2006 4:30 pm

SlikaSlika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Maj 09, 2006 7:34 pm

Ja sam imao priliku sjediti i voziti se u ovom autu, a i kad sam bio u Areseu na 20.godi
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 10, 2006 9:32 am

Ma sto nema, pa mi smo ti takvi ko sto kaze Starac,
a i iskreno kod nas se nije nesto zivelo ni za vreme Stare Yuge... :(
Kad se sve sabere i oduzme nije ni cudo sto ih nema, a nema ni slicnih automobila ovde svi uzimaju sigurica niko ne zna da uziva svi su podredjeni necemu...

U svakom slucaju ako neko hoce da kupi i bude prvi u zemlji, evo moze preko Engleske Autodelte :

http://www.autodelta.co.uk/autodelta_2.htm

obavezno pogledajte ima i slika :cool
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 10, 2006 9:49 am

Ne moze da se uveze legalno jer jos nije oldtimer a ne zadovoljava euro 3! Jedino na CG.....
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Sre Maj 10, 2006 12:51 pm

Sasha napisao:Ne moze da se uveze legalno jer jos nije oldtimer a ne zadovoljava euro 3! Jedino na CG.....
Kad smo vec kod oldtimera, sta kaze zakon? Koliko vremena treba da prodje (od proizvodnje konkretnog primerka ili pocetne godine proizvodnje modela) da bi se tako tretirao?
Pitam, jer ako dobijem sedmicu na lotou, uvezao bih Ferrari 288 GTO iz '86. :cool
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sre Maj 10, 2006 3:06 pm

Sve preko 30 godina mozes legalno da uvezes. Konkretno do 1976 god. Ja sam ove godine postao oldtimer hahahaha hahahaha :cool
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Jul 14, 2006 10:39 am

bojanTI napisao:Kako to da u hrvatskoj ima nekoliko, a kod nas ni jedna?! :wtf:
evo nase hrvatske ljepotice...

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jul 22, 2006 1:43 pm

definitivno pored dosta kinte treba imati mnogo stila pa kupiti tako nesto....
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Okt 12, 2006 9:40 am

Izgleda da u Engleskoj ima najvise Alfi SZ na svetu, evo dve sa ulica Londona... ljubav na prvi pogled.

Slika Slika Slika
Slika Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika

Povratak na “Alfa Romeo Transaxle”