159

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

159

Ned Avg 27, 2006 12:56 am

Dobro bre ima li nade da cemo je ikada ugledati vise u prodajnim salonima drage nam Delte???? Ima li iko bilo kakvu informaciju?
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Ned Avg 27, 2006 7:55 am

Planirano je bilo od pocetka 2007, ali posto se desilo nesto vazno, da ne kazem dramaticno ko zna sta ce biti...
Naime, Delta ce da radi BMW, Radulovic je (zasluzeno) izduvao...
S obzirom da BMW nije hteo da radi s Autokomerc komisionom jer nije hteo da se odrekne dilerstva Audija, ne znam da li ce BMW tolerisati prodaju Alfe i Lancie i uopste neizvesno je sta ce biti sa Fiatom.
Mozda se otvara prostor za slovenacki Autocommerce koji je vec zastupnik za Fiat grupu u Sloveniji, Hrvatskoj i Bosni...?
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Ned Avg 27, 2006 11:29 am

e do k*rca...
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Avg 27, 2006 11:38 am

starac vujadin napisao:Naime, Delta ce da radi BMW, Radulovic je (zasluzeno) izduvao...
MOLIM???? :shock:

Otkud ti ovo, sta kako kad zasto..? Milsim, nije da mi je zao, ali ipak...?
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Ned Avg 27, 2006 12:05 pm

Pa, eto malo ekskluzive za Cannon...ne bih dalje pricao da se ne bi indirektno otkrio izvor. 4 firme su konkurisale za BMW, Autokomerc komision je bio najinteresantniji za njih, ali vec sam rekao sta je bio problem...Ocigledno im je dozlogrdila bedna prodaja novih automobila svih ovih godina. Vise nisu mogli da gutaju pricu kako su to skupa kola za ovo podneblje kada Audi i Mercedes prodaju sasvim solidno otkada su se organizovali kako treba. Delta ima sredstva da .povuce. veliki prvi lager i to odmah impresionira strance koji pregovaraju s njima.
Normalno niko nista jos nece potvrditi, ali mislim da je pitanje vremena kada ce Delta to saopstiti...a inace sam se pitao cemu sluzi jos jedna zgrada koja se zida pored Fiatovog i Hondinog centra na Deltinom placu.
Acqua-Olio-Benzina
Dexy
Postovi: 0
Pridružio se: Ned Nov 23, 2008 3:36 pm

Ned Avg 27, 2006 6:21 pm

Hmmmmmmm... :roll:

U Delti odavno sve nekako stoji, dosla je Honda i u Delti su na sva zvona to promovisali, najbolji primer su bilbordi, reklame a mozda i sam web sajt Honde, glans nova zgrada itd. Stari su oni mesetari, samo mi nije jasno sto Fiat Auto grupa trpi sve to vec duzi niz godina, a prodaja, servis...misaona imenica. :mad:
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Ned Avg 27, 2006 7:04 pm

Mozda bi opet rebalo pisati Fijatu/Alfi protesno pismo, pa da se svi potpisemo... :evil:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Avg 27, 2006 8:24 pm

da li bi to stvarno napravilo neku razliku ako bi sto da ne
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Pon Avg 28, 2006 12:44 am

Nema nerviranja...Fiat, a i Alfa nece sigurno nestati sa ovog trzista. Kao da je sada dilerska i servisna mreza super, pa ce sve da nestane ako krenu sa drugom firmom...
A osim toga mozda i nastave uporedo sa takve tri kompanije...sta su one za nasu Deltu :mrgreen:
Acqua-Olio-Benzina
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Avg 28, 2006 7:49 am

ma... ko da je bitno ko ce da preuzme nasu grupu... i onako su katastrofa...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Avg 29, 2006 6:48 am

Ma nije ovde takva katastrofa, u Moskvi skoro da nema ni jedne Alfe i kad je vide kazu da im nije dobro!

Pricao vec sa par njih, a vec sam i pomenuo negde na forumu kad sam im rekao sta vozim samo su iskolacili oci i poceli da me grle, kao da sam rekao Lamborghini! ;)

Pitaju odakle mi pare za TAKO NESTO...

E kad bi znali KOLIKO je to para... :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 30, 2006 1:07 am

eto nacina da se lepo zaradi

kupis ovde neku alficu za male pare uzmes vizu ako nam treba i odes u rusiju da je utopis milina
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 30, 2006 3:27 pm

Hmmm, pa mozda...

Ali ne znam koliko ce proci dok vidim bar tri 159 da se voze po BG onako redovno, a ne ovi sto dodju na dan-dva pa odu...
Ako mogu da primetim, A8 je tu vec uveliko... :roll:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 30, 2006 4:53 pm

pa lovarni retko uzimaju alfe jer zive po devizi -kad svada napravi...- tako da dok neko ko se stvarno razume ne skupi novac ima 159 da bude mator model
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Avg 30, 2006 11:41 pm

Ok.. ajde da napravimo listu ko sve hoce da kupi 159-ku i sa kojom opremom, pa da izadjemo pred Deltu i da trazimo da ih uvezu cim pre...

Ovako, svi bi da ih ima u salonu, a niko da mozda kupi neku, a?

Stoji jedna jadna usamljena 156-ica, crvena sa kozom, dali bi je vrlo povoljno, ali vec sest meseci, niko da je kupi... I sta ocekujete, ko ce da uveze pored takvog trzista novi model, kada ni stari nije rasprodat.

Sto se tice te informacije u vezi BMW-a, jedino mi malo nije jasno kako ce Hondu da svare. Sto se performansi tice, ona mnogo daje a i mnogo manje kosta u odnosu na .BMW.
Pogotovo ako se pogleda novi Civic recimo. Ko svemirski brod unutra.

Al' iskreno, dosadilo deltinim likovima da voze Alfe, jedva cekaju da za dzabe udju u novi X5 i petice/trojke...

Najzad, ako mene pitate, svako ima sanse da kupi BMW, i nema te reklame ili prodajne mreze koja ce nekoga da spreci da uzme BMW ako je namerio. No problem je, BMW te fascinira kada si klinac, kad nemas para, a kako malo rastes i kako dodju pare, tako ti se nekako na kraju ipak Mecka vise svidi. Ili pak Audi sa A6, koji je zaista napravio dobar auto za .malo. para, ako ih imas, naravno...

Naravno, ne sme se zaboraviti: svaka veca firma, tipa Vital, Hemofarm i sl. za direktora kupuje naravno samo S klasu. Manje, ali uspesne firme uzimaju najcesce E klasu, ili par C klasa za manje vazne direktore ili manje firme.

Tu BMW nema sta da trazi, jer je sedmica jednostavno preskupa. A petica nema imidz limuzine, osim u retkim slucajevima, recimo kod nase policije....
Najzad, Skoda je, koliko god zvucalo smesno, u mnogim firmama napravila bum sa Octaviom ili Superbom, pa direktor uzme par automobila za sebe i saradnike i svi mirni. Ovako, ako sebi uzme mecku, a ostali voze krs, zamera se... A za jednu E klasu, mogu i tri lepe Octavie da se uzmu, pa svi budu zadovoljni!

Tako da mislim da nije toliko do Radulovica. Jednostavno, prilike u Srbiji su takve... Nije ni AC bio nista bolji, a o cenama domacih mercedesa da ne pricam...
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Čet Avg 31, 2006 12:41 am

Gde nadje Hemofarm...oni svi voze bas Alfe ;) Odlicna firma :lool:
Acqua-Olio-Benzina
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 31, 2006 2:24 pm

starac vujadin napisao:Gde nadje Hemofarm...oni svi voze bas Alfe ;) Odlicna firma :lool:
Jesi siguran da i direktor vozi Alfu :)
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Čet Avg 31, 2006 2:26 pm

Za generalnog ne znam, ali direktori voze 166 i 156.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Čet Avg 31, 2006 5:23 pm

Crvena 156? U delti? Reci malo vise... Sta to znaci dali bi je povoljno? Posalica ili?
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Avg 31, 2006 6:35 pm

speedfreak968 napisao:Crvena 156? U delti? Reci malo vise... Sta to znaci dali bi je povoljno? Posalica ili?
Odgovoricu ti na PM...

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”