Drugarsko pitanje - misljenje

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Drugarsko pitanje - misljenje

Sre Apr 27, 2005 10:11 am

Pitanje nije konkretno za ovaj forum ali pre svega uvazavam misljenje onih koji su ovde .
Razmisljam da promenim posao a ideja mi je da se bavim izmedju ostalog ciscenjem , uparivanjem dizni popravka protokomera i sl , imam veci deo opreme samo me zanima iskustvo sa finansijske tacke odnosno potraznje za ovakvim necim ,Imam US kadice ,menzure, generator do 10000 rpm za 6 dizni sa promenljivim pritislom na diznama , mislim zadatim :)) i mislim da bih korektno mogao da odradjujem sve u vezi toga.
Da li je neko imao potrebu za ovako necim i da li ima bilo kakva iskustva sa potrebom.
Sve je u fazi smisljanja ali imam sve uslove da krenem za nedelju dana recimo ,pa makar i kao dodatni posao. Lokal mi je truba a jurim 12 h dnevno.
Hvala.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 10:32 am

Shto se tiche dodatnog posla - podrzhavam! Na zhalost ne znam kolika je potrazhnja, ali definitivno ne savetujem da ukoliko krecesh u bilo koji posao nove vrste dash otkaz na prioritetnom poslu, t.j. tamo gde su ti zarada i stazh zagarantovani.

Lako cesh kasnije, u zavisnosti od potrebe doneti odluku takve vrste vrste...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 10:36 am

Probaj ako nemas neko veliko ulaganje kapitala(a koliko sam shvatio to nije prepreka) onda probaj,mozes jedino da izgubis vreme ali si makar probao,ovako ako ne probas uvek ostaje nedoumica -sta bi bilo kad bi bilo-

Pozz
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Sre Apr 27, 2005 11:29 am

Vidi ja sam to hteo odavno da radim jer ima potrebe za tim, bar u mom delu posla po
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 12:49 pm

Probaj, u pocetku kao dodatni posao, pa ako krene kako treba... nebo je granica ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 3:46 pm

I ja isto sam misljenja da svakako se trebas oprobati u tome , ali ne napustaj posao .......................... Mnogo je zajebano vreme , i ne sotavljaj ono sto ti je sigurno .


Srecno ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sre Apr 27, 2005 9:38 pm

Hvala na podrsci i savetima , posao napustam jer sam na zalost ja vlasnik radnje -elektro servisa koji pokriva samo troskove a deo klijenata mi nije vezan za lokal - radnju ,rec je o servisu mob telefona i racunara za one koji ne znaju .Racunare radi ko stigne , a za vece mreze firme obicno zaposle nekog za crkavicu da radi a pak mobilni su toliko pali da za neke popravke delovi vise kostaju nego sto bi ljudi dali za popravku.Malo me vadi softver ali i tu je ulozeno sto u boksove sto u softver ko zna koliko i opet treba jos pa znate koliko modela izadje nedeljno.
Probacu da opremim garazu kao radionicu i sa par servisa da krenem u saradnju .Za pocetak ko voli uparivanje dizni direktno , za ekipu zna se poneses Kolu ili MB i to je to.
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Sre Apr 27, 2005 10:20 pm

Ja sam na Alfi cistio brizgaljke pre par meseci, 1200 dinara je kostalo (palila mi se lampica)...Trebalo je 10 minuta da se skinu...

Ali na Tipu 2.0ie je trebalo majstoru sat da ih skine i sat vremena da ih vrati jer su ispod usisne grane...Tako da je to zajebancija velika za male pare...

Ali verujem da ima puno stvari koje mozes da oradis pored automobilskih delova sa tom opremom i zanjem...Ne bi se ogranicavao samo na automobile...

Mislim da je reklama presudna u pocetku...

Ako treba neka pomoc (flayeri, vizit,...), tu sam...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 28, 2005 7:32 pm

eventualno da ubacis i ciscenje rezervoara/sistema goriva...
ono, das oglas u Loha Oglasima i mi pustimo "buvu"... pa malo po malo... ali mislim da ipak to nije dovoljno za "full time" prezivljavanje... e sad...
to je moje misljenje samo... a mi smo tu da pomognemo...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

posao

Sub Maj 07, 2005 7:39 am

Baci neku reklamu, a mi

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”