feniks

Trkačice modernog doba u civilnom odelu...
Korisnikov avatar
sasa km
Garaža: AR 155 1.7 TS 8V /94
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Postovi: 320
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:23 pm

feniks

Sre Mar 08, 2023 2:59 pm

pozdrav svima posle vise vise godina Dekideki, Flavio, Tihomorce, OMP, Dusan SD i puno vas ostalih......nisam odavno bio ovde prisutan, nije se dalo, visa sila, politika i uopste situacija - nemam opravdanje ........ fala bogu svi smo zivi i zdravi sto zelim i svima vama .....alfa 155 do pre 2 meseca bila kod mene a ostace u srcu dozivotno, igrom slucaja visa sila otisla kod drugog vlasnika u TO koji je isto alfista (javice se sam ) koji ce i nadalje da je cuva i odrzava i koja ce dalje da juri putevima .... zahvalan sam svima vama na druzenju i pomoci savetima kad mi je trebalo ..... kome sta treba vam stojim na raspolaganju koliko se bude u mogucnosti ....
Korisnikov avatar
sasa km
Garaža: AR 155 1.7 TS 8V /94
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Postovi: 320
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:23 pm

Re: feniks

Sre Mar 08, 2023 3:11 pm

Za 16 god kod mene bila je sigurna i pouzdana, bez razmisljanja dan ili noc samo sedi i vozi nebitno gde ide i koliko mora da prodje km. kao i svaka kola imala zamene nekih delova i ugradjeno je sve novo, Sa novim vlasnikom smo u kontaktu od prvog dana i dace bog i videcemo se i druziti ubuduce.
Korisnikov avatar
sasa km
Garaža: AR 155 1.7 TS 8V /94
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Lokacija: Kosovska Mitrovica
Postovi: 320
Pridružio se: Pet Nov 21, 2008 7:23 pm

Re: feniks

Sre Mar 08, 2023 3:43 pm

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


ako nisu u redu slike molim za izvinjenje i molim administratore da prilagode slike

Povratak na “Alfa 145 | 146 | 155 | 164”