Pozdrav,
Auto mi se na leru trese, a ne vuce nesto kako bi trebalo, juce se obrukah kad sam krenuo u obilazenje nekog krsha.
DO 3000rpm je sve isto, ali preko, kada treba dati gas malo jace, jednostavno vuce kao da mu je ubijeno 50% konja.
Kako proveriti bobine, da li to moze dijagnostika?
Provera bobina 2.0TS
- Duke Nukem
- Garaža: 159 2.4jtdm 2006 elegance
- Lokacija: BG
- Lokacija: Zemun
- edin
- Saradnik Uprave

- Garaža: alfa 156 1.9 jtd 2001 tuned end remaped; 2.0 ts RIP
- Lokacija: zemun
- Lokacija: Zemun;Beograd
Post
Re: Provera bobina 2.0TS
Imas glup pesacki nacin, skines poklopac motora, i ukazu se bobine i onda isljucujes jednu po jednu i ako se promeni zvuk, onda je ta ispravna, a ako se ne promeni zvuk, onda ta bobina ili svecica ne radi 
“If a car doesn’t make you excited every time you climb inside, then it’s just a tool. And if it’s just a tool, you may as well use the bus”
- necromancer
- Garaža: Alfa romeo 156 2.0
- Lokacija: Beograd
Post
Re: Provera bobina 2.0TS
Da ali samo ako je euro 3 motor u pitanju, njemu bobine pale isti cilindar dok se na euru 2 ukrstaju pa tu moze da prevari.
- Dora
- honorable

- Contact:
- Garaža: FIAT :(
- Lokacija: Novi Sad
- Lokacija: Novi Sad
Post
Re: Provera bobina 2.0TS
A može i da spali nešto.... Dijagnostika ne vidi bobine bar ne direktno, ali osciloskop je keva , sve zna pametnjaković.
- Duke Nukem
- Garaža: 159 2.4jtdm 2006 elegance
- Lokacija: BG
- Lokacija: Zemun