Lybra 1.9 JTD

cupko
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 12:35 am

Lybra 1.9 JTD

Pet Feb 25, 2011 5:41 pm

Kako sam se prikljucio forumu radi razmjene utisaka i iskustva u voznji nasih italijanskih ljubimaca, red je i da predstavim svoju ljubimicu...


Slika



Slika



Slika




Slika

Inace imam je vec trecu godinu, i pruzila mi je strasno puno zadovoljstva...Inace izvanredan auto, cak i ne toliko skup za odrzavanje kako sam mislio da ce biti...
Korisnikov avatar
darko qv
Garaža: Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde.....Grande Punto 1.3 MJTD 75hp
Alfa Romeo 147 8v traktor
Lokacija: Sutomore
Lokacija: Sutomore
Postovi: 4628
Pridružio se: Pet Okt 30, 2009 10:06 am

Re: Lybra 1.9 JTD

Pet Feb 25, 2011 9:34 pm

Dobrodosli!Bas lijepa.Unutrsnjost je u najmanju ruku divna.Mogle bi i malo vece fotke! ;)
GOD LOVES ALFA,JESUS DROVE A 145 CLOVERLEAF
Korisnikov avatar
cirko83
Garaža: AR 147 1.6 ts
ex AR 33. 1.5
ex AR 156 1.8ts
Ford Mondeo 2.0 benz
Lokacija: Knjazevac
Postovi: 1990
Pridružio se: Pet Avg 28, 2009 4:56 pm

Re: Lybra 1.9 JTD

Sub Feb 26, 2011 12:27 am

Dobro došao :wave: Unutrašnjost je za medalju :medal: :love:
potpis
cupko
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 12:35 am

Re: Lybra 1.9 JTD

Sub Feb 26, 2011 9:48 pm

hvala na komentarima..

a slike su manje jer nisam bio siguran koju velicinu da postavim...moja greska...
zato ide jos slika...


Slika

ide jos samo da vidim odggovara li ovako...
cupko
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Feb 24, 2011 12:35 am

Re: Lybra 1.9 JTD

Ned Feb 27, 2011 11:00 am

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Inace unutrasnjost je presvucena bez alkantrom, jako ugodna na dodir, malo ne zahvalna za odrzavanje, jer zahtjeva malo paznje, polu mokru magicnu krpu, pa polagano...
Sjedista su jako udobna i lijepo profilisana, a vozacevo sa lumbalnim podesavanjem...
Plus podesivo po visini...Nazalost moja nema opciju grijanja sjedista...
Auto ima Bose ozvucenje, board compjuter, HI-FI multimedijalnu konzolu (radio\CD\kasetofon), dvo-zonsku klimu, zatamnjena stakla, servo, ABS, el. podesive retrovizore, el. podizace stakala naprijed i nazad, kozni multi funkcionalni volan podesiv po visini i dubini....
6 x, naslon za ruku, air bag, alu feluge, maglenke, centralno daljinsko zakljucavanje, 2 x kod kljuc sa daljinskim, kod kartica...

Ima svasta, ali opet to nije sve... ima ih i boljih...
Nije kvarljiva, sto je najbitnije, redovan servis i po koji sitan kvar elektronike u pocetku, a odnosio se na podizace prozora, i neki chip, koji je kontrolisao svjetla...
Mozda najveci problem im predstavljaju gumice balans stange, kako je original recimo malo skuplji, svi (mi vlasnici lybre) se uglavnom odlucujemo za zamjenske, i rijetko kad to da dobre rezultate, ili su kratkog vijeka...
Moj pr. je 3x do sad mijenjane, potrosena kolicina novca koliko kostaju i nove, vremenski period od 18 mjeseci...ili 20000 predjenih km.
Ove zadnje su skoro nikakave... Lupaju od momenta kad sam ih stavio...
Ja sam naucio na svojoj greski, ali savjet za sve ostale sadasnje i buduce vlasnike je uzmite oroginal dio, sigurno cete ustedjeti i novac i trud i vrijeme iako to mozda u tom momentu ne izgleda tako...
Tako da sam narucio original balans stangu, i nadam se trajnom rjesenju...
Toliko za sad, ako ima pitanja, tu sam...
pozzz
Korisnikov avatar
darko qv
Garaža: Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde.....Grande Punto 1.3 MJTD 75hp
Alfa Romeo 147 8v traktor
Lokacija: Sutomore
Lokacija: Sutomore
Postovi: 4628
Pridružio se: Pet Okt 30, 2009 10:06 am

Re: Lybra 1.9 JTD

Ned Feb 27, 2011 11:50 am

:)
Prelijep auto.Nema price.A,oprema.............. :love: :arflag
GOD LOVES ALFA,JESUS DROVE A 145 CLOVERLEAF

Povratak na “Lancia”