Pauk i 147 = rasprava

Offtopic, kafenisanje, itd...
Andrija
Garaža: 147 jtd
Lokacija: Beograd
Postovi: 27
Pridružio se: Pet Jan 15, 2010 10:14 am

Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 1:49 pm

Nedavno sam imao nemili događaj (i nažalost ne prvi put) pauk mi je odneo auto u Beogradu. Procedura je prosta, na netu na osnovu registracije veoma brzo ćete na sajtu parking servisa pronaći tačnu lokaciju vašeg vozila. Dođete na šalter, platite i preuzmete vaše vozilo. Međutim, ostaje pitanje: Koliko ćete platiti za odnošenje vozila?
I tu počinje moja i njihova rasprava...
Naime po njihovom katalogu masa 147 jtd progression je 1345kg što za uklanjanje košta nekih 6800din. Prema mojoj tehničkoj knjizi za 3vrata jtd masa je 1270 i to je nekih 4400din. Granica za prelazak u "višu" tarifu je 1330 ili 1320 kg ne sećam se tačno, ali razlika u novcu nije zanemarljiva.
Bogami, naša rasprava se vodila 20tak. minuta, ja sam tvrdio da njihov katalog nije tačan i da mi računaju prema tehničkoj knjizi od proizvođača koju imam u autu.

Moje pitanje je, ko je u pravu?!
I ako sam ja, kako to da dokažem. Mogu vam pisati kako je tekla rasprava...šou.
Korisnikov avatar
YUgisa
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Postovi: 1855
Pridružio se: Pet Jul 08, 2011 1:58 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 1:55 pm

Bojim se da bez neke dobre "veze" neces moci da ucinis nista da nekoga tamo ubedis da je to zaista tako kako ti kazes iako si u pravu i da ce te manje muka i zivaca kostati da platis visu cenu nego da izdejstvujes manju tarifu...
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
Korisnikov avatar
OMP
Garaža: GP TJet
Lokacija: Krusevac
Postovi: 13545
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:23 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 2:01 pm

kao i kod carine, briga njih za teh.dok. oni rade po svojim katalozima i to je to, nema svrhe ubedjivati se ali sam ovde cuo za foru, konkretno kod mene u KŠ, da su oni duzni, po nekom clanu nekog zakona, bla, bla da ti momentalno vrate auto kad odes po njega bez placanja jer nemaju pravo zadrzavanja privatne svojine, mom drugaru su skoro odneli tako auto i neki poznanik pandur mu rekao za tu foru, on otisao kod njih na salter tj na plac gde stoji auto i kaze im to, oni se kao nesto misle i peglaju sa njim i upute ga na kraju u upravu parking servisa kod direktora, sefa ili koga vec ne znam, on i njemu to sve kaze(kako mu je taj pandur rekao) i posle par minuta bez problema ovaj posalje nalog da se auto moze podici sa placa bez placanja, naravno placa samo kaznu napropisnog parkiranja(5 soma din) a "uslugu" odnosenja auta placa kasnije ne mora na licu mesta, u njegovom slucaju nece ni da im plati jer ti u principu ne mogu nista do nekog sledeceg dizanja auta kad mogu da naprave problem ali ko zna, bitno je izvuci se ovaj put :D
inace ovde ne postoji cena po kilazi vec je fixna i iznosi 5000 din
e sad kako je sve to u bg-u ne znam ali sigurno da taj isti zakon o zadrzavanju privatnog vlasnistva vazi za celu zemlju treba se raspitati ja ne znam detalje samo sam preneo ono sto sam tada saznao od njega tj kako je on postupio a njemu rekao taj pandur
Ex Yu Racing - blog o istoriji auto trka u bivsoj Jugoslaviji
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 2:15 pm

YUgisa napisao:Bojim se da bez neke dobre "veze" neces moci da ucinis nista da nekoga tamo ubedis da je to zaista tako kako ti kazes iako si u pravu i da ce te manje muka i zivaca kostati da platis visu cenu nego da izdejstvujes manju tarifu...
:podrzava

meni su hteli da naplate porez kao za 159 jer u njihovim tabelama nema 156 sa 6 brzina i multi jet 16V. Zbog takvih idiota i njihovih ažuriranih podataka čekam godinu dana
da prevedem auto.

naša "javna preduzeća" tuga, žalost i lopovluk.
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 2:58 pm

Ma tesko je bosti se s rogatim.

Slicna je situacija i kada je Parking servis u pitanju posto je neustavno naplacivao doplatne karte, tj. kazne. Dakle, svi koji su ikada platitli tu kaznu teoretski imaju pravo da se zale.

Kada je to provaljeno, Ustavni sud je trebalo da se pozabavi ovim, ali su oni zamrznuli odluku dok se ne pronaadje neko volsebno resenje. I konacno, pre neki dan na TV cujem o novom sistemu...

Naime, ukoliko zaboravite da platite, odnosno produzite parking, automaatski se smatra da ste sa Parking servisom, citram: "sklopili precutni dogovor" :shock: o kupovini dnevne karte koja iznosi 1.850 dinara. E to po ustavu vec imaju pravo da rade.
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
Korisnikov avatar
Alex156
Garaža: Alfa Romeo 156 2.5v6 (2002)
Lokacija: Borca
Postovi: 525
Pridružio se: Sre Feb 11, 2009 7:22 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 3:53 pm

Ne mozes im nista meni u saobracajnoj pise da je auto tezak 1430kg a u prirucniku koji ide uz auto cinimi se 1355kg. Sad kad sam menjao saobracajnu kazem im na tehnickom da je greskom upisano 1430 na sta dobijem odgovor da njih ne zanima sta pise u prirucniku vec oni to rade katalogu auto moto saveza...
Slika
Korisnikov avatar
dusanGT
Garaža: GT JTDm Q2
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 3809
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 10:18 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 5:43 pm

Na parking servis sam posebno naoštren, jer smo se povlačili po sudu (naravno ja izgubio) - mogu i da prepričam rešenje o kazni - smejurija...
Imam pitanje: da li radnici parking servisa imaju status službenog lica, pa mogu da uklanjaju kola bez prisustva saobraćajne policije?
Alfa je stil... ostalo je status...
Andrija
Garaža: 147 jtd
Lokacija: Beograd
Postovi: 27
Pridružio se: Pet Jan 15, 2010 10:14 am

Re: Pauk i 147 = rasprava

Sre Sep 21, 2011 11:47 pm

Uspeo sam na kraju, platio sam za manju kilažu od one što piše u saobraćajnoj. Ali to više zbog toga što su mi kao učinili "uslugu". Popeo sam im se na glavu, raspravljali smo se bar 20min. Bio sam posebno spreman da se svađam zbog toga što su mi prošli put digli auto bezveze. Zafalilo im je para pa su ušli u ulicu jedan dan i pokupili sva auta na jednoj strani na kojoj kao nije dozvoljeno parkiranje iako tamo već godinama svi tako parkiraju. Ovaj put sam ja zaista pogrešio, greškom sam ostavio auto na mestu za invalide ali sam bio odlučan da se borim oko kilaže pa šta bude.

Lik iz parking servisa je i bio ok, i on se trudio da pronađe rupu i listali i listali katalog, pa motor pa oprema...ispade da im je maltene za svaki JTD ista kilaža(bilo je nekih razlika između 16V i 8V). Na kraju kažem ja pa ajde ako je vaš katalog tačan kolika je razlika po vašem katalogu između 147 sa 3 vrata i sa 5? On pogleda i vidi da su iste kilaže. Na to ja ga pitam pa kako je to moguće? Eto vidite da vam katalog nije potpuno tačan, kako ćete me sad ubediti da je bilo šta istinito? Tu su se malo zamislili i iskoristio sam momenat :D

ali policajac koji je bio tu je bio seronja ipo...počeo je da mi palamudi kako je taj katalog prepisan od evropskog, koji košta bog te pita koliko, kao da ga je bog sastavio. Na kraju je počeo da mi kenja kao, a zašto si kupovao taj auto, mogao si da uzmeš neki slabiji a ti si hteo da se ku*čiš okolo...sad bi platio manje.
Ja ga gledam i mislim sebi pa da, da prvo pogledam vaš katalog i kazne pa da biram auto koji ću da kupim...prećutao sam, videvši da ne ide rasprava u dobrom pravcu. Ne vredi sa debilom.
Čovek iz parking servisa mi na kraju kaže da odem do glavnog uvoznika Alfe i da tražim da mi daju zvanične podatke od njih, kao tako bi moglo.
Andrija
Garaža: 147 jtd
Lokacija: Beograd
Postovi: 27
Pridružio se: Pet Jan 15, 2010 10:14 am

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 12:01 am

Izvinjavam se što sam bio opširan ali sam morao ispričati. Ne daj bože ako se nekom desi da mu odnesu, eto mog iskustva pa možda vam upali. Ako imate živaca. Ja sam to radio iz principa.

Naravno ne mislim sad da svi pojurimo do Delte ili na merenje pa da vidimo koliko je težak. I dalje verujem tehničkoj knjizi koju imam. :D
OMP napisao: inace ovde ne postoji cena po kilazi vec je fixna i iznosi 5000 din
e sad kako je sve to u bg-u ne znam ali sigurno da taj isti zakon o zadrzavanju privatnog vlasnistva vazi za celu zemlju treba se raspitati ja ne znam detalje samo sam preneo ono sto sam tada saznao od njega tj kako je on postupio a njemu rekao taj pandur
jeste 5000 ti ne gine. Što se tiče vlasništva, ne znam ali ima logike, jer praktično oni su ti zaplenili auto zbog pogrešnog parkiranja??? Imovina se može zapleniti ako si u nekom sudskom postupku ili ti je presuđeno oduzimanje...ali zbog nepropisnog parkiranja da ti ne dozvoljavaju da uzmeš auto...valjalo bi to proveriti sa pravnikom.
dusan147 napisao: Imam pitanje: da li radnici parking servisa imaju status službenog lica, pa mogu da uklanjaju kola bez prisustva saobraćajne policije?
Mislim da ne mogu, još niti jednom nisam video da pauk uklanja auto bez saobraćajne policije, a nagledao sam se desetine slučajeva. Vozilo se uklanja na osnovu kazne/prekršaja koju je utvrdio policajac a ne radnici parking servisa. Prvo ti piše da imaš dva minuta da pomeriš auto (opomena), zatim čeka i kada istekne ispisuje ti prekršaj na osnovu čega parking servis ukloni vozilo.
Korisnikov avatar
dusanGT
Garaža: GT JTDm Q2
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 3809
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 10:18 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 2:01 am

Andrija napisao:Mislim da ne mogu, još niti jednom nisam video da pauk uklanja auto bez saobraćajne policije, a nagledao sam se desetine slučajeva. Vozilo se uklanja na osnovu kazne/prekršaja koju je utvrdio policajac a ne radnici parking servisa. Prvo ti piše da imaš dva minuta da pomeriš auto (opomena), zatim čeka i kada istekne ispisuje ti prekršaj na osnovu čega parking servis ukloni vozilo.
Ovde u NS postao je običaj da radnici PS sami slikaju, tovare i odnose vozilo, jer policija nije prisutna... Moraćemo da tražimo zvanično tumačenje?!
Alfa je stil... ostalo je status...
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 9:26 am

Andrija napisao: ali policajac koji je bio tu je bio seronja ipo...počeo je da mi palamudi kako je taj katalog prepisan od evropskog, koji košta bog te pita koliko, kao da ga je bog sastavio. Na kraju je počeo da mi kenja kao, a zašto si kupovao taj auto, mogao si da uzmeš neki slabiji a ti si hteo da se ku*čiš okolo...sad bi platio manje.

Au, kakav majmun.

Dule, ako rade bez policije, to nije u skladu sa Zakonom. Mozda moze policajac da obavi svoje pa da ode i ostavi PS da zavrse posao, ali da ovi na svoju ruku nekome odnose vozilo je prekrsaj samo takav.
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
Korisnikov avatar
dusanGT
Garaža: GT JTDm Q2
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 3809
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 10:18 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 12:41 pm

Evo događaja...
Parkirao sam nepropisno na trotoaru pred jednim hotelom u NS, ušao da nešto obavim i vidim da su odmah došli ovi iz PS... Izađem da sklonim/pomerim Alfu i vidim da jedan od njih slika. Kažem im da to (slikanje i odnošenje) ne mogu da rade bez policije, a jedan mi se smeje i kaže da mogu. Da nisam bio tu, verovatno bi mi i odneli kola, iako (po zakonu i meni je logično) samo policija ima pravo da naredi postupanje sa tuđom imovinom u ovakvim slučajevima...
Nije ovo izolovan slučaj - i ranije sam ih pitao, kad tovare nečija kola na pauk bez policije, a ovi se prave ludi... Možda bi neki pravnik mogao da da tumačenje...
E sad - možda je na nivou grada doneta odluka da oni to mogu da rade i bez policije (kakav prenos ovlašćenja), a možda je i policajcu gnjavaža da se vozi sa ovima u pauku, pa im je potpisao potrebne obrasce unapred i tako ih "ovlastio" da rade nepropisno. Druga varijanta mi je nekako verovatnija... Šta kažu drugi novosađani?
Alfa je stil... ostalo je status...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 1:04 pm

To je gradska odluka, doneta pre par meseci. Imaju ovlašćenje da dižu kola bez prisustva murije.
Korisnikov avatar
dusanGT
Garaža: GT JTDm Q2
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 3809
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 10:18 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 3:47 pm

Hvala na brzoj informaciji!
Po meni, nerazumna odluka, koja...
a) Parking servisu - službi koja je tehnička (odnošenje nepropisno parkiranih vozila) daje ovlašćenja koja prevazilaze kapacitete njenih radnika koji voze pauk... Nepropisno parkiranje je saobraćajni i/ili komunalni prekršaj, pa radnike PS, s obzirom na njihov stepen obrazovanja, ne bi trebalo gurati u situacije da arbitriraju po osnovu zakona/propisa i
b) izlaže radnike PS riziku da, kada se pojavi vlasnik vozila koji "osporava njihovu odluku da mu odnesu vozilo" (to zna da bude veoma ubedljivo "osporavanje") ne budu zaštićeni od strane policije.
Ovo što je Andrija opisao je već ko zna koja ilustracija činjenice da u važnim službama rade limitirani pojedinci...
Alfa je stil... ostalo je status...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 4:13 pm

Mislim da imaju neku foru da se sa lica mesta slike šalju u muriju.
Korisnikov avatar
dusanGT
Garaža: GT JTDm Q2
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 3809
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 10:18 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 4:22 pm

Možda je stvar tehnički rešena (možemo i da pitamo jednog Alfistu koji je u novosadskom PS), ali je nezgodno da šofer i pomoćni radnik drže zakon na svojim "nejakim plećima"...
Alfa je stil... ostalo je status...
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 4:44 pm

Onda sam ja super prosao sto su mi samo zalepili kaznu (koju sam odmah premestio automobilu do mene)

Nju necu platiti jer sam redovno hteo da platim parking ali aparat nije radio!


Treba ugraditi neki alarm sto sprovodi struju pa da vidis kako ce sledeci put da ga pipnu :grin:


:hello:
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
YUgisa
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Postovi: 1855
Pridružio se: Pet Jul 08, 2011 1:58 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 5:03 pm

Ili barem povezati brisace da se mrdaju dok svira alarm i ako neko bas hoce da bude bezobrazan, da okrene prskalice da prskaju od auta ka doticnim osobama :grin:
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 5:41 pm

U Bg je uvek prisutan policajac...


Imao sam dva slucaja, jednom su mi digli auto, pa sam u PS bio malo bezobrazniji nakon cega su mi oni objasnili da nemaju nista sa odlukama policije i da oni iskljucivo rade ono sto im kaze policajac.

Pre mesec dana sam imao srecu pa sam zatekao kako mi pandur slika auto. Oni najpre zakace neku opomenu, mislim da imas nekoliko minuta vremena da sklonis kola, pa onda dizu. Srecom, naidjoh u tom predvidjenok roku.


Mislim da u NS krse Ustav time sto javno preduzece ima tako siroka ovlascenja.
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 5:54 pm

ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
dusanGT
Garaža: GT JTDm Q2
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 3809
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 10:18 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 6:21 pm

Dragon napisao: Mislim da u NS krse Ustav time sto javno preduzece ima tako siroka ovlascenja.
Verovatno - samo neko neka se zainati, pa da im to ospori. Ali, niko nema vremena i živaca da se bavi tim muvatorima, pa se to koristi da se izglasaju ovakve nebulozne uredbe.
Uzgred, čuo sam da neke advokatske kancelarije "rado", u ovoj fin. krizi, prihvataju slučajeve odštete, ako je spor na relaciji "građanin-država"...
Alfa je stil... ostalo je status...
misar
Garaža: Fiat Bravo 1.8 GT
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 24
Pridružio se: Sub Apr 17, 2010 2:02 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 6:47 pm

Nisam 100% siguran ali po priči:
Po novom zakonu, valjda za prekršaje, slika je dokaz na sudu.
PS slika i pošalje sliku policajcu a ovaj odobri odnošenje i onda odnose.
Čini mi se da se pričalo da će i građani moći da slikaju prekršaje, slati policiji ili slično a ovi reagovati.
Korisnikov avatar
YUgisa
Garaža: Yugo 1.1EFI
Lokacija: Subotica
Postovi: 1855
Pridružio se: Pet Jul 08, 2011 1:58 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 7:13 pm

Da da, pogotovo da gradjani salju slike prekrsaja koje cine sami panduri... :club:
Legenda kaže: "Postojali su ljudi koji su se javljali i kad im ne treba ništa..."
Korisnikov avatar
Tihomirce
Contact:
Garaža: Alfa Romeo
156 1.9JTD
Lokacija: Arandjelovac
Lokacija: Arandjelovac
Postovi: 4379
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 9:24 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 7:47 pm

Samo da dodam ovo , opštinama su odrešene ruke na sve strane
tako da može da donese uredbu da plaćaš zato što ti je auto određene boje
al da ne zalazimo duboko u politiku , ako im opština navodno odobri mogu da nose i bez policije
samo bi čovek trebao da se napravi lud da ih sačeka i dobrano :fight_twak:
sa izgovorom : ja ne znam ko ste vi , a vidim da mi kradete auto

I samo da pitam ovo , po čemu je njihova slika merodavna ,
istu takvu sliku mogu da priložim sa druge lokacije skroz :scratch: thinkof:
Slika
Korisnikov avatar
dusanGT
Garaža: GT JTDm Q2
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 3809
Pridružio se: Sub Nov 22, 2008 10:18 pm

Re: Pauk i 147 = rasprava

Čet Sep 22, 2011 10:12 pm

Tihomirce napisao:samo bi čovek trebao da se napravi lud da ih sačeka i dobrano :fight_twak: sa izgovorom : ja ne znam ko ste vi , a vidim da mi kradete auto
Čudim se da neko već nije ovo uradio... A čudim se i što neko iz policije ili pravosuđa nije reagovao na izglasavanje ovakvih odluka od strane gradskih skupština. Sledeći korak je, verovatno, privatizovanje parking servisa, pa pojava više konkurentnih privatnih parking servisa koji se utrkuju ko će više da odnese vozila..
Alfa je stil... ostalo je status...

Povratak na “Cafeteria da Romeo”