alfa 147 1.9 Q2 110 kw

Forum namenjen svim problemima i specifičnostima vezanim za Alfe koje pod haubom imaju dizel Cuore Sportivo
zamak
rookie
Garaža: Alfa Romeo 147 1.9 Q2
Lokacija: nis
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Mar 26, 2013 5:40 pm

alfa 147 1.9 Q2 110 kw

Uto Mar 26, 2013 6:23 pm

pocituvani
kad sam kupio ovaj auto nisam primetio da kad dam na papucu za gas sa auspuha dimi beli cad.
Bio sam u ovlasteni servis za alfu u Sofju kad sa je kupovao stavili su alfu na proveru i rekli su mi da je extra dali su mi i papire od testa.Vratio sam se u Makedoniju i tamo sam ponovio ovaj postupak i rekli su mi isto. kola ide ko luda nema nikakve zabeleske oko nejeno ponasanje na putu ali ovaj beli cad koj i kad radi u mesto nekad se vidi i oseca neki teski miris.
digli smo je na dizalicu u radionicu i videli da onaj lonac na koj se nalaze lamda sonti na predni dio je bio secen i varen, ja sam ponovo isekao na istom mestu i video da je sake u prvoj komru izvadzeno i majstori su mi rekli da to moze biti moj problem.
Primetio sam da kad prodzem oko 900 km nesto se dasava sa moj auto uvek, kao trokira gubi vrtezni moment i to traje par minuta zdim malo vise i onda se sve normalizuje sve dok ne prodzem 900km.
molim Vas recite koj je moj problem dali je onaj PDF filter dali da ga odsecem skros dali dolazi neki fals vazduh koj doprinosi da se cad javja molm vas pomozite mi

Povratak na “Diesel Potenza”