BG okupljanje

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

BG okupljanje

Čet Dec 22, 2005 3:28 pm

Razgovarao sam sa Lakijem i slozili smo se da bi bilo dobro da u Nedelju 25.12 napravimo mini skup prvenstveno za BG osnivache i nas region(i novosadjani su dobrodsli ako im nije cim zbog loseg vremena)

Tema skupa bi bila poslovnog karaktera...znaci finanski izvestaj za proteklu godinu,planovi za sledecu,predlozi ideje za dalji rad.

Voleo bih da i Milos dodje iako nije osnivach kao neko ko ima pristup ovde a ja ga dozivljavam kao deo tima,takodje napominjem a to je jako bitno da se cela BG ekipa okupi jer ako pola ne dodje ili ima privatne planove kad je poslovni sastanak u pitanju onda ne treba ni da imaju naknadne primedbe na rad u klubu.

Nasli bi se u popodnevnim casovima kod Intera i izabrali neko mirnije mesto gde moze da se prica.

Ajde prvo da vidimo ko moze a ko ne moze da dodje,pa ako vecina ne moze da onda otrazimo neki drugi datum jer ovaj sastanak nema poentu ako nas dodju dvojica, zelimo da cujemo sve ideje,svacije misljenje je dobrodoslo.Naravno ako nekog ne zanima sve ovo(ostavljam mogucnost i toga) onda to treba i da kaze da ne racunamo na njega.

Toliko od mene
pozdrav
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 22, 2005 4:49 pm

-Tu sam.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 22, 2005 5:11 pm

Ja sam jos uvek bez auta tako da ne dolazim!
Mozemo biti u tel. kontaktu.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 22, 2005 10:13 pm

Laki treba da imamo spremnu alternativu i ako bude neka mecava ili led vidis kako je ovo vreme smrdljivo da smrdljivije ne moze biti :mad:

ok za sad dvojica cekamo da se ostali izjasne
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Čet Dec 22, 2005 10:54 pm

Ma laže, pokvario je kola da ne bi držao govor, znam ga... :P Možda ga zeznem pa ga donesem trabakulom :)
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 23, 2005 3:19 am

Alternativa?
Imam jedan snowboard i dva para skija - klizaljke nemam. :lool:

Shta se brinesh, ne idemo u Shvedsku, vec do Intera... :?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 23, 2005 11:16 am

uvek
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Dec 25, 2005 4:37 am

Znachi od cele Bg ekipe samo nas trojica? Iskreno mislio sam da ce svi zeleti da dodju jer ljudi imaju razne sugestije koje mi govore privatno a kad se zakaze sastanak onda ih nigde nema...no dobro.

Radio sam ozbiljno na nekim konkretnim stvarima i predlozima a sve u cilju poboljsavanja funckionisanja kluba u celini i pojedinostima.

nisam jos sve prebacio na komp ima nekih 7-8 tacaka,da li ste za to da prebacim sve to ovde u osnivacki deo tako da bude vidljivo svim osnivachima ili da vam odstampam i dam licno a da vi dalje podelite materijal onom koga interesuje? pitam ovo iz cisto prakticnih razloga

Sutra posle 17 sam free za kaficu posto od sastanka slaba vajda

Laki Milose?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Dec 25, 2005 4:59 am

Prebaci da vidimo svi.

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”