Rodjendan kluba 16.12.2005.

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Rodjendan kluba 16.12.2005.

Sub Dec 03, 2005 7:28 pm

Nadam se da datum svima odgovara,ja sam u pregovorima za mesto proslave.Jedan extra lokal je nazalost 17.12 zauzet tako da cu u naredna 2-3 dana, nadam se, pronaci zamenu. U pomenutom lokalu je slobodan petak 16.12. ali verovatno vecini ne odgovara zbog radne subote! U svakom slucaju spremajte se za 17.12......detalji za koji dan ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 08, 2005 3:51 pm

ah .............. a ja bas pisao o godisnjici u onoj diskusiji sto sam otvorio ............... pa nije klub osnovan 17 nego 26-tog decembra , ako se ne varam , ili sam totalno pobrljavio ????? :shock: :shock: :shock:


A gde mislite da se odrzi ????? U Beogradu , ili u Novom Sadu ??????
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 08, 2005 5:21 pm

Ja sam Deki danas hteo da te zovem ali ti se pojavio na forumu :cool nadam se da ces sad biti malo redovniji,novosadjani su preuzeli inicijativu i odlucili da nas iznenade i organizuju proslavu u Novom Sadu.

Pre par meseci ja i Laki smo pricali o nekoj veceri u nekom extra restoranu za osnivache ovde u Bg-u ali i ovo je lepa ideja vazno je da se obelezi.Koliko kapiram 17.je zbog lokala koji su tad slobodni a i 26.postoji realna opasnost da ce vec biti sneg led zimurdina pa bi i odlasak u NS bio dosta otezan.

Bilo bi lepo da menadzer i predsednik kluba podnesu i jedan kratak izvestaj ovde sta je uradjeno za godinu dana i kakvi su planovi kluba za sledecu godinu.

PoZz ekipi
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 08, 2005 6:29 pm

Da ne bude zabune, datum je 16.12.2005.!!!!!!!!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 08, 2005 10:16 pm

Momci, ja na zalost necu moci da prisustvujem, zatrpan sam neodloznim poslovnim obavezama sve do kraja meseca tako da sigurno necu prisustvovati prvom rodjendanu kluba :(
Lepo se provedite i obavezno napisite i uslikajte kako je sve proslo ;)
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Pet Dec 09, 2005 12:14 am

156V6 napisao:Ja Bilo bi lepo da menadzer i predsednik kluba podnesu i jedan kratak izvestaj ovde sta je uradjeno za godinu dana i kakvi su planovi kluba za sledecu godinu.

PoZz ekipi
Daklem, bilo je lepo u protekloj godini i svi ste dobrodošli, sad prepuštam reč Drugu Lakiju. Laki izvoli i on seda.... :P :P :mrgreen:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 09, 2005 12:42 am

:rotfl: :rotfl: :rotfl: hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha :palac_gore:
Alfacrazy napisao:Momci, ja na zalost necu moci da prisustvujem,.....
Bice dokumentovano ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 09, 2005 1:31 am

Sasha napisao:Da ne bude zabune, datum je 16.12.2005.!!!!!!!!
Sta sesnaesti ????? :shock:

Nasli smo se u beogradu i inicirali sve 26-og decembra 2004
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 09, 2005 2:37 am

Da,ali 26 je ponedeljak i to je poslednja nedelja pred novu godinu i moguci su zesci snegovi i td. i td.
Tako da je tih 10-ak dana pre nebitno ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 09, 2005 11:45 am

Dora napisao: Daklem, bilo je lepo u protekloj godini i svi ste dobrodošli, sad prepuštam reč Drugu Lakiju. Laki izvoli i on seda.... :P :P :mrgreen:
koji si ti lik :joker:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Dec 10, 2005 1:19 am

Sasha napisao:Da,ali 26 je ponedeljak i to je poslednja nedelja pred novu godinu i moguci su zesci snegovi i td. i td.
Tako da je tih 10-ak dana pre nebitno ;)

Ahhh to da ................ mislio sam da kazes da je klub osnovan 16og :|
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Dec 10, 2005 4:27 pm

ja imam dezurstvo na poslu tako da necu moci da prisustvujem :( :oops:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Dec 11, 2005 1:14 am

Meni je rodjendan 15 ................ jos nisam odlucio , ali to i zavisi od restorana kada cu ga organizovati .................... mozda bas u subotu ................ :(

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”