530 gradski auto za svaki dan by Quadri

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

530 gradski auto za svaki dan by Quadri

Pon Nov 21, 2005 11:06 am

Quadrifoglio napisao: p.s. nemoj da je neko prokomentarisao nesto u vezi mene i BMW-a sad... :evil: :evil: :evil:
zasto bi to ti nakacio? (da nije bmw prvi...) hahahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 1:27 pm

Milose pa nemoj tako Boki je najveci fan ETTC-a (posle bricka verovatno :twisted: )

nego cuo sam da ce od sledece sezone umesto "trojki" da se takmiche "petice" kazu na Eurosportu da su mnogo trajnije,manje se kvare izdrzljivije su a i servisni interval im je bolji nego Alfama. :P
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 4:19 pm

pogotovo onaj ekonomicni 3.0... za svaki dan, lagan za voznju itd...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 4:37 pm

zaboravio si i lagan za parkiranje,mozes u svaki ugao da ga uteras,pravi gradski autic
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 4:44 pm

hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 7:28 pm

A jel u pitanju mozda 530 D ? :D :D :D :D :D Mislim, uz sve ovo sto ste naveli, ima i lep svuk ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Nov 21, 2005 7:50 pm

E bas ste na kraj srca...
Mozda mora covek da se prilagodi ukusu miljenice svoga srca, da se uozbilji i skrasi! Pa nece valjda ceo zivot da mu uskacu manekenke u Alfu(samo takve se i voze u istoj-bljak)?!?
Treba sutra-prekosutra da izvede neku krasoticu na splav, a tu drugarice i TDI ekipa (pardon: CRVENO I), pa da pukne bruka, ali ovako ce biti siguran: BEKULA JE TU, BRATEEE...
A u ostalom, kakav je to auto, mislim ta nasa Alfa, kada za cenu jednog pristojnog BMW servisa mozes da je kupis celu na strane table a za kusur da odes sa manekenkom na Zlatibor za Docek Nove Godine?!?
Bezveze...

Slika

P.S.-"BUMBAR"? Jel to sigurno naziv za gazdu, ili za auto?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Dec 05, 2005 11:58 am

Boki sad za rodjendan kluba jel dolazis sa benkicomSlika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Dec 05, 2005 1:18 pm

sto da ne? zadnja vuca pa bi mogli negde na nekom parkingu malo brrmm.... mislim to sa njegovom alfom ne moze pa onda... bolji je bmw svakako... hahahaha
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Dec 05, 2005 1:57 pm

...Samo da sakupi ke$a za redovan servis i gorivo... Ma shta ja pricham - to je sitnica, dolazi sigurno! :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Dec 05, 2005 9:08 pm

Napadoste neduzni BMW 530D, nije on kriv sto mi nismo potentni da ga posedujemo. :lool:

Zna se ko to moze.... :lool:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Dec 05, 2005 9:40 pm

Ma koji crni "D"? Ako mislis da je iz "Nemachku" onda da "D", a ako mislish na gorivo, onda je "B" (kao Boki) hahaha

Btw, nikad mu ne bih skinuo onu nalepnicu "D" - lakshe se (kasnije) prodaje..
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”