Poslednja prava Alfa...

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 14, 2005 12:01 am

a sto Qvadro ? , konkretno sam mislio na 33 SPORT WAGON iz osamdesetih sa karbonima , permanent 4 je vec druga prica i razlika je ko paraglajder i MIG 29 sto se samo 33 tice.Inace sam za pogon na sva cetiri sto posto , eh da mi je 164 VISCO :( :( :(
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Jul 14, 2005 12:19 pm

ma ne gasho mislim na prethodne postove...
ispada da vozim Fiat Tipo sa Lancia motorom... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Okt 20, 2005 12:59 am

Mozda sam mlad za ovakav odgovor ali evo i mog misljenja Istina je da alfe nisu ono sto su bile recimo prva alfa sto smo je imali je sprint 1.5 i uz pomoc nje me je otac ucio da vozim automobile a imali smo 33 i sa karburatorima i sad 33 16v!!! Ali da bi sama kompanija opstala mora da ide minimalno u korak a cak i ispred konkurencije!!! Motori su sve tisi jer to sto bih recimo ja nazvao ZVUK mnogi bi nazvali buka!!! :evil: :evil: automobili su sve vise udobniji i ubrzanja se manje osecaju!!! Ali opet je Alfa sacuvala sportski duh i dalje su najlepse i za mene ce uvek biti nesto mngo vise od prevoznog sredstva kao sto je npr za nemca audi!!! :cool :cool :cool
Evo jedna iz starih vremena
Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Okt 20, 2005 1:07 am

Ma svaka je prava, samo nek je moja...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 21, 2005 12:15 am

Mislim da je Zen sa ovim zatvorio topic

THE - END
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 21, 2005 2:26 am

Nije, samo je 75 zadnja prava
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 21, 2005 6:35 pm

Da, da :lool:
Svidelo se to ostalima ili ne, 75-ica nosi titulu POSLEDNJE PRAVE ALFE, i zna se sta se pod tim podrazumeva...
E sad gasi temu ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 21, 2005 7:29 pm

hotje neko sa 75 na crtu samnom? :P :P :P :P :P :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 21, 2005 8:18 pm

:cool :dugokosi:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Okt 21, 2005 9:33 pm

Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 12:12 am

Quadrifoglio napisao:hotje neko sa 75 na crtu samnom? :P :P :P :P :P :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ti bas brzo trcis...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 12:14 am

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 12:32 am

Fris75turbo napisao:Da, da :lool:
Svidelo se to ostalima ili ne, 75-ica nosi titulu POSLEDNJE PRAVE ALFE, i zna se sta se pod tim podrazumeva...
E sad gasi temu ;)
Nema sanse , ja vozim 164 pa ne kazem ni da je prava ni poslednja , ozbiljno realno da razmislimo i sagledamo koncepcijski je 75 kao alfeta i sl modeli ali sta da radima sa starom GTV koja je izasla iz jedne od naj popularnijih modela a to je GT JUNIOR ? pa da kazemo sem dizajna i starog spajdera . Naj popularniji i ostalo naj .

Znaci GTV V6 , bez kompromisa i cistokrvna DNK od starata .
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 12:37 am

Fris75turbo napisao:
Quadrifoglio napisao:hotje neko sa 75 na crtu samnom? :P :P :P :P :P :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ti bas brzo trcis...
dolazim vam ja u NS za jedno 2 nedelje pa mozemo da "protrcimo" malo na nekoj ravnini... ;)

@stex - jbg i ja sam se nameracio da dodjem na skup sa alfom svojom ali... :( za rodjendan kluba cemo da obrnemo krug :)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 2:26 am

:mad: prava,kriva,poslednja,prva!?!?!?! SVE Alfe su prave osim arne!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 4:18 am

He, he ,he Rasplamsao sam strasti :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 3:21 pm

Quadrifoglio napisao:dolazim vam ja u NS za jedno 2 nedelje pa mozemo da "protrcimo" malo na nekoj ravnini... ;)
Neka... Novosadski maraton je ionako prosao ;) Ja cu radije sedeti u ALFI, hladno je napolju :lool:
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 6:27 pm

Mozhete da prichate koliko vam je volja...

Za mene poslednja prava je:

Slika

A 75ica joj mozhe biti recimo keva... :)
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Sub Okt 22, 2005 7:35 pm

Da se svi nalazite u kafani ovo bi bila diskusija koja bi krenula sa smehom, a na kraju bi se zavrsilo sa lupanjem flasa po glavama...Ovo je beskonacna diskusija jer je potpuno subjektivna, svako za svoj predlog moze da dokaze da je poslednja prava Alfa, sto ste uostalom i ucinili... samo se iscrpljujete u beskonacnom dokazivanju istog. Pri tome ova tema deluje tuzno i depresivno (...stara dobra vremena...kako je nekada bilo bolje...). Mislim da ovaj forum i klub treba da sire dobre, pozitivne vibracije i da sirimo krug alfista u svim pravcima - klasika, novi modeli, prodavci i zastupnici Alfe, radionice koje ih odrzavaju, treba okupiti znacajne vlasnike i znacajne primerke Alfe koje postoje u Srbiji...Mozda je bolje da se otvori tema NAJBOLJE ALFE ili NAJBOLJEG ALFINOG MOTORA ili NAJUSPESNIJE...? I to je subjektivno, ali i malo vise objektivno i pozitivno. Ovo pisem u dobroj nameri, nadam se da me razumete, ne ocekujem da posle ovoga prestanete sa topicom (cak ocekujem da i dalje neko sa 75-om nastavi :lool: ), ali bar razmislite o ovome...
Acqua-Olio-Benzina
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 22, 2005 11:19 pm

Ajde Ajde....
Da ne bi tema oti
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 2:52 am

::::Dodatak::::
Svi vec uchestvujemo u diskusiji o 159-ki i nismo svesni da je Alfina tradicija dobila pravog naslednika!

Superiorno ponashanje u vozhnji, odlichne kochnice, vrhunska pasivna bezbednost, fantastichan design... Hvala Bogu - buducnost je svetla. :cool Vezano za fwd i rwd, dok je evolucije - bice i napretka!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 23, 2005 4:02 pm

Word! :D
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 24, 2005 5:42 pm

Quadrifoglio napisao:hotje neko sa 75 na crtu samnom? :P :P :P :P :P :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Znam ja jednog koja moze na crtu stobom... :mrgreen:

Tako je Laki, posle tmurnih 20godina izgleda da ce novo sunce da obasja nasu Alfu Romeo i donese nove pobede za ekipu iz Milana... :P ....ala kenj...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 24, 2005 5:46 pm

75ts napisao:
Quadrifoglio napisao:hotje neko sa 75 na crtu samnom? :P :P :P :P :P :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Znam ja jednog koja moze na crtu stobom... :mrgreen:

Tako je Laki, posle tmurnih 20godina izgleda da ce novo sunce da obasja nasu Alfu Romeo i donese nove pobede za ekipu iz Milana... :P ....ala kenj...
ni Aleksina ne moze veruj mi ;)

e 159ka ce biti BUM znaci provereno...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Okt 24, 2005 5:51 pm

Ne budi siguaran nije to standardan V3.0.... ;) Ovo je laksa varijanta sa menjacem od TS, sto automatski znaci ide....makar onh 0.5s brze do 100... :mrgreen: a, ionako sad nesmes da forsirad auto, makar neko vreme.

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”