Sud TI

Tehnička pitanja i odgovori. Održavanje, servisiranje i eksploatacija za sve modele.
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 11:51 am

Hehe samo ti pisi,nemoj se ustrucavati :grin: ;) Ne mogu ti pomoci,mogu samo da te uputim na halo oglase,posto sam tamo vidjao polovne delove za SUD.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 12:04 pm

To legendo! :applause:
Pazi tvoj Sud, kao shto si naveo je sa 4 vrata (valjda)... Generalno prekljuche se vozim kroz Glavnu ulicu u Zemunu i ugledam Sud-a sa dvoje vrata. Limarija mu je u ochajnom stanju i dalje nisam gledao, jer me zabolelo srce...
Auto stoji pored ulice i izgleda napushteno, mozhda bi mogao zakachiti neku ceduljicu ukoliko procenish da ti neshto od njega mozhe posluzhiti...

Tachna lokacija je ulica Glavna, kada prodjesh Vishu kriminalistichku (krecesh se iz pravca Zemuna ka Galenici) sa desne strane stoji auto.

Pozdrav i podrzhavam tvoj poduhvat! :grin:
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 12:10 pm

Lazo ,da nije to ulica Cara Dusana? :shock:
Korisnikov avatar
Dora
honorable
honorable
Contact:
Garaža: FIAT :(
Lokacija: Novi Sad
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1552
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 10:00 pm

Čet Apr 14, 2005 2:04 pm

mikica napisao: Nego, jel zna neshto neko za zazore na ventilima?
0.40 i 0.50 na hladno. Usisni-izduvni.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 8:28 pm

Evo ja cu da ti nastelujem ,samo da nadjem imbus,verovatno cu ti doci u firmu sutra pa ti se javim za dogovor,spanere imam ,mislim da su metalni ali im je prednost da se menjaju lezajevi g kocioni isto mada verovatno trebaju nove gumice , ma dogovorimo se vec kad smo u komsiluku.
Pozdrav.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 8:31 pm

E da 0.40 i 0.50 na hladno sa duplim limovima(spijunima) a 050 i 0.60 ako koristis jednu traku posto na svaku casicu idu dva brega kod njega na bregastoj a posto nije nov casica se iskosi i eto razlike.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 14, 2005 8:33 pm

killaz napisao:To legendo! :applause:
Pazi tvoj Sud, kao shto si naveo je sa 4 vrata (valjda)... Generalno prekljuche se vozim kroz Glavnu ulicu u Zemunu i ugledam Sud-a sa dvoje vrata. Limarija mu je u ochajnom stanju i dalje nisam gledao, jer me zabolelo srce...
Auto stoji pored ulice i izgleda napushteno, mozhda bi mogao zakachiti neku ceduljicu ukoliko procenish da ti neshto od njega mozhe posluzhiti...

Tachna lokacija je ulica Glavna, kada prodjesh Vishu kriminalistichku (krecesh se iz pravca Zemuna ka Galenici) sa desne strane stoji auto.

Pozdrav i podrzhavam tvoj poduhvat! :grin:
crveni mat bas aktuelne boje.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 15, 2005 8:45 pm

Narode stao sam danas da vidim onog Suda u Cara Dusana. :twisted:
Greota reci i pomisliti ali samo da mu skines felne , zanimljive trinaestice i daj boze da napunis kesu sa onim sto vredi. :(
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pet Apr 15, 2005 10:53 pm

gaston napisao:Narode stao sam danas da vidim onog Suda u Cara Dusana. :twisted:
Greota reci i pomisliti ali samo da mu skines felne , zanimljive trinaestice i daj boze da napunis kesu sa onim sto vredi. :(
:( Rekoh vec... Eventualno i staklarija ako valja... =[

Povratak na “Area Servizio”