Sredjivanje Alfe 33 S 1.7 16V

Alfa Sud | Sprint | Arna | 33
Jednom boxer, uvek boxer!
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sredjivanje Alfe 33 S 1.7 16V

Ned Apr 02, 2006 5:39 pm

Zdravo svima!
Zovem se Steva i iz Kikinde sam. Imam trenutno jednu 33 S 1.7 16V (model za Svajcarsku), a treba neke stvari da sredim oko nje (inace ovo mi je cetvrta 33-ka). Od novih delova trebaju mi kablovi za svecice, zupcasti kais i pumpa za vodu, a od polovnih prag (suknjica - plasticna iz dva dela) sa desne strane. Za prag sam zvao sve zive oglase ali pre bih nasao atomsku bombu nego to :lool:(inace pravu neeksplodiranu NATO bombu imam na njivi ako kome treba). Nadam se da mi neko moze pomoci
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Apr 03, 2006 10:37 pm

Veliki pozdrav! Znam o cemu pricas.. Ja sam rezervoar za 33ku trazio mesecima dok ga nisam dobio iz Italije. Do tada sam listao haloOglase i bilo je dosta 33ki sa kojih su se skidali delovi... Pokusaj.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 06, 2006 9:59 am

Za polovne delove - Živan iz Kragujevca 034/322-844. čovek je prilično korektan, a i sam vozi 33. Što se tiče pumpe i kai&ševa, pogledaj malo po forumu, ima već tema o prodavnicama delova.
Kablovi za 16v umeju da budu priličan problem. Retko ko ih prodaje i cene su ludačke. Ja sam pre par dana kupio Tesline kablove za 145/146 1.7 16v, ali sam morao da promenim i kapu zbog različitih konektora. Ovi kablovi su kopija originalnih Bosch kablova. Dotle sam vozio obične Facet koji su se takođe pokazali prilično dobro. Sve u svemu, ako ima&š para i vremena poku&šaj da napolju nabavish originalne Bosch kablove.

Vidimo se na skupu!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Apr 06, 2006 10:10 am

Za kablove i ostale sitnice proveriti kod forumasha vladaromeo-a, za boksere se krecu od 23-30 eur (cena za chlanove ARCS). ;)

Slika
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Apr 11, 2006 7:11 pm

hvala laki,ty smo da pomognemo

Povratak na “Boxer Odeljenje”