Evo me

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Evo me

Čet Dec 08, 2005 3:43 pm

Ciao narode sta ima ????? Evo i mene posle sto godina ................ konancno sam se malo oslobodio kojekakvih gluposti , smaranja , i posla , i uspevam da napisem ovu poruku .................. da budem iskren ima sigurno mesec dana da nisam ni usao na forum .................. pre od prilike mesec dana sam se video sa Stefanom , i to je sve ................ trebalo je i Milos da dodje ali nije mogao .

Blizi nam se i godisnjica osnivanja kluba .................... sta cemo kako cemo ?????? Hocemo li da se malo okupimo na isto ono mesto gde smo se nasli i prvi put ............. :lool: Bilo bi lepo .................... jel ste nesto pricali oko toga .................... pitam jel opet nemam vremena da pregledam bas sve sto je napisano u forumu .............. a od moje zadnje posete mogu samo da zamislim koliko novih diskusija i odgovora ima ..................

Jedino sto mogu da vam obecam za sada , je da cu biti malo prisutniji u narednom periodu ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 08, 2005 3:57 pm

Welcome back :)


Kad je godisnjica kluba, kog datuma ?
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Čet Dec 08, 2005 4:18 pm

Mi smo te vec zaboravili............PA GDE SI BRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:mad:
Pogledajte OVDE informacije o zurci! ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 09, 2005 1:39 am

Ma jbg vidis kakvo je ovo jbn vreme .......................... nisam vise nista drugo mogao da uradim vec da se bacim totalno na putovanja po srbiji i obilasku firmi .............. moram jos mnogo firmi da obilazim , i da vidim sta i kako da radim ................... ono sto je naj vaznije obisao sam sve one udaljene od beograda ................. Subotica , Kikinda , Sombor , pa onda Cacak , Uzice, Nis , Zajecar , Bor , Pirot , Vranje , Leskovac ............

Ustvari trebacu jos jednom da odem za Vranje i Leskovac , ali ne znam kad cu . Morao sam to da resim pre zime , buduci da zimi postoji opasnost od snegova ;)

Sad mi preostaju Beogradske firme , i okolina ........ najdalje Vrsac , Zrenjanin , Sabac , loznica ........................ trebalo bi i do bosne da skocim , ali to cu da vidim da nekako ostavim za prolece ............... pa valjda ce se ovoliki moj trud , a bogami i utroseni novac , isplatiti :( :( :(

Znaci buduci da cu biti vezan za Beograd i gradove udaljene maksimalno osadesetak kilometara , trebalo bi da budem prisutniji ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 09, 2005 2:03 am

AlfaPerSempre napisao: Ustvari trebacu jos jednom da odem za Vranje i Leskovac , ali ne znam kad cu . Morao sam to da resim pre zime , buduci da zimi postoji opasnost od snegova ;)
Ako to bude izmedju 23. decembra i 5-6 januara, nemoj slucajno da prodjes pored nisa, a da se ne javis. 064/13-13-931 - Milan ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pet Dec 09, 2005 11:14 am

pa gde si covek!!! s vremena na vreme vidim tvoj 155 u zemunskoj... reko dobro je ziv je, mrda... hajde ako se ne vidimo do 16, obavezno se vidimo u NS... pozz
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Dec 10, 2005 1:22 am

BRABUS napisao:
AlfaPerSempre napisao: Ustvari trebacu jos jednom da odem za Vranje i Leskovac , ali ne znam kad cu . Morao sam to da resim pre zime , buduci da zimi postoji opasnost od snegova ;)
Ako to bude izmedju 23. decembra i 5-6 januara, nemoj slucajno da prodjes pored nisa, a da se ne javis. 064/13-13-931 - Milan ;)

OK ................ zapisao sam broj , i javljam ti se sigurno ......... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Dec 10, 2005 1:23 am

Milos napisao:pa gde si covek!!! s vremena na vreme vidim tvoj 155 u zemunskoj... reko dobro je ziv je, mrda... hajde ako se ne vidimo do 16, obavezno se vidimo u NS... pozz

Da tamo mi zivi riba ..................... tako da je vidjas uvece kad sam kod nje ................ ma da je ni tu nisi vidjao cesto u zadnje vreme ;)

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”