OKTOBARSKO OKUPLJANJE! Kragujevac 02.10.2005.

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Pon Sep 26, 2005 12:23 pm

Pozdrav Alex! Viza (kao shto je recheno) NIJE potrebna. Zeleni karton je OBAVEZAN i to je sve od osiguranja. U Nedelju 02.10.2005. nalazimo se ujutru na parkingu ispred Hotela Interkontinental (koji se nalazi pored Sava centra) i polazimo za Kragujevac u 10:30h.

Bice nam chast da te ugostimo! :plavi_voli:

Pozz // laki
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 2:15 am

Nadam se da tema ne sluzi samo prijavljivanju ucesnika, nego i za postavljanje pitanja!

1) Interesuje me, koja je cena rucka, tipa cevapi ili pljeskavica, pice i lepinja (znaci bez corbe, i zestokih pica)
2) Jel se placa putarina, i koliko iznosi?

To me interesuje, kako bi se obracunali koliko treba para "za poneti"...

3) Nosi li neko kameru?
Fotoaparat verujem da nosi, a necu ni ja bez svog krenuti.

Pozdrav!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 2:40 am

1. Ruchak: Chorba, pljeka, lepinja i dva domaca pica = 650,00 dinara.
2. Putarina jedan pravac Beograd - Batochina = 250,00 din, ovo cemo verovatno izbeci i ici na Mladenovac, znachi znatno manje...
3. Ponecemo kameru-dve.. :lool:

[quote="Evo i zvanichnog obaveshtenja:"]
Miting u Kragujevcu zvanicno pocinje u 12:00h, sa mestom odr
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 2:43 am

Za sada prijavljeni:
1. Stex i verovatno jo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 4:25 pm

upravo pratim vreme u narednom periodu i ide nam u prilog...
NEDELJA MIN 9C MAX 22 SUNCANO BEZ KISE :dugokosi: :dugokosi: :dugokosi:
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 5:34 pm

Do sada nismo imali problema sa vremenom,cak ni na skupu odrzanom 26.12.!!! :lool: :lool: :lool:

1. Stex i verovatno jo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Uto Sep 27, 2005 7:04 pm

Pa naravno dolazim i ja sa nekoliko ljudi najverovatnije , samo sto cu ja krenuti ranije iz Beograda jel imam nekih obaveza u Topoli i Kragujevcu ...... iz istih razloga necu biti u mogucnosti nastaviti druzenje s vama i u restoranu , ali cemo se naci u KG , bar na jedno 2 , 3 sata ........... POzdrav svima ;)

1. Stex i verovatno jo
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Sre Sep 28, 2005 2:24 am

E kakvo sr*nje... Upao sam danas popodne u neki kanal i nacisto sjebao levu nogu... mislio sam da sam slomio skocni zglob, medjutim ipak je "samo" teze uganuce... mirovanje 2 nedelje, oblozi isl... noga mi k'o lubenica... ja se najiskrenije nadam da cu ipak do nedelje uspeti da je osposobim za voznju (sad bi automatic dobro dosao)... U tom slucaju racunajte ne mene i moju gospodju ;) ako ne, prijatan provod i vidimo se nekom drugom ptilikom...
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Čet Sep 29, 2005 2:01 pm

Ne mogu da crtam mapu, mislim da ce ovako biti OK:

Autoput

- Sa autoputa se iskljucite ka Batocini
- Vozite pravo (ulazite u Kragujevac) pored Zastavinog servisa (obicno je izlozena Florida ili Yugo na nekim glupim nosacima) i malog jezera sa desne strane, levo je kompleks propalih fabrika
- Dolazite do velike raskrsnice (levo je most preko lepenice, pravo je pravo, desno je uslovno zeleno na semaforu)
- Skrenite desno, sa desne strane se vidi mali park i veliki parking (buvljak je tu)
- Idite pravo (2 semafora)
- Na 3. semaforu (valjda je 3., Kragujevcani, ispravite me ako gresim) idete levo (sa desne strane je vulkanizer Munja, preko ulice se vidi mali trzni centar, levo je studentski dom, pravo je nekoliko trafika), znaci levo ovde...
- Prolazite pored tehnicke i ekonomske skole, nailazite na ostrvo sa Jugopetrolovom pumpom)
- Na semaforu idete desno i 600 metara pravo...i TU STE

Stari put KG-BG (Mladenovac-Topola-KG)

- Na ulasku u kragujevac se put racva kod benzinske pumpe "DZODA", idite desno (levo je jednosmerna)
- Idite pravo, sve do mesta gde se izvode neki radovi na putu
- Skrenite levo, pa prva desno
- Ulica izlazi na nadvoznjak, tu nailazite na semafor (desno je medicinska skola, levo je studentski dom)
- Nastavite pravo (pored tehnicke i ekonomske skole) i nailazite na Jugopetrolovu pumpu (koja je na ostrvu)
- Nailazite na semafor (levo je pesacko ostrvo, desno je taksi stanica)
- Na semaforu idite desno, jedno 600 metara pored parka i TU STE


Od Kraljeva:

- Ulazite u Kragujevac (4 trake)
- Sve pravo (jedno 4 semafora :) )
- Dolazite do raskrsnice (pravo je Jugopetrolova pumpa, desno je Glavna ulica)
- Skrenite levo i TU STE

Ako se nekako nadjete u glavnoj ulici ili na nekom drugom nepredvidjenom mestu, pitajte bilo koga gde je Muzej (21.oktobar) i lako cete naci...

Ako se izgubite, moj broj telefona je 065/66-06-994 pa zovite, doci cu po vas...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 29, 2005 2:52 pm

A, sta bi sa televizijama? Jel ce biti na nekoj snimak okupljanja?
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Čet Sep 29, 2005 4:30 pm

Trebalo bi, obavestene su sve 3 televizije u KG
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 29, 2005 4:43 pm

Ivane, ako racunas i semafor kod buvljaka na raskrsnici Save Kovacevica i Grada Sirena, semafor kod studentskog doma na kome skrecu levo je 5. po redu. Znaci, kada se na prvom semaforu kod Hale Jezero odvojite desno (to je onaj semafor gde je desno uslovno zeleno) imate da vozite samo pravo i tek na 5. semaforu (kod studentskog doma sa leve strane i vulkanizaera Munje sa desne strane) skrecete levo. Ostatak uputstva je tacan jer na prvom sledecem semaforu (kod velikog parka) skrecete desno za muzej.
Korisnikov avatar
imandic
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9JTDM 110kw
Lokacija: Kragujevac
Lokacija: Kargujevac
Postovi: 54
Pridružio se: Pet Nov 28, 2008 11:56 am

Čet Sep 29, 2005 4:46 pm

Cuti bre Dejane, mislio sam da ih posaljem na drugu stranu da malo upoznaju Kragujevac :)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 29, 2005 4:48 pm

:rotfl: :rotfl: :lool: ;)
Eh da, ono sto sam napisao vazi ukoliko dolazite autoputem. :cool
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 29, 2005 4:57 pm

:shock: Brate ispade Kragujevac metropola, mozhesh i da se izgubish tamo... :lool:

Aj' idemo dalje sa prijavljivanjem, za sada dolaze;

1. Stex i verovatno jo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 29, 2005 5:49 pm

Mozda i ja svratim ako skupim pare za corbu...nema veze sto vozim fijat ....vas sam...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Čet Sep 29, 2005 6:14 pm

Mali OFF :mrgreen:

Momci zelim vam lep provod i dobro druzenje.Verovatno cu svratiti do intera oko 10h da vas pozdravim...Srecan put!!!
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 01, 2005 12:14 pm

Hvala Honda, vidimo se! ;)

Danas se prijavilo josh dve posade, apelujem na sve prijavljene ljude da dodju i uvelichaju skup - bez obzira na to kakve ce vremenske prilike biti! -Ne skupovi svaki dan! Ukupan broj prijavljenih za sada izgleda ovako;



1. Stex i verovatno jo
Korisnikov avatar
Viper
Garaža: Alfa Romeo 156 2.0 JTS

Audi Q5 2.0 TDI Quattro

Kawasaki ER-6n

Yamaha Tmax 500
Lokacija: Kac
Lokacija: Kać
Postovi: 1389
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:29 pm

Sub Okt 01, 2005 12:27 pm

E ja moram nazalosta da ostanem kod kuce, zelim vam lep provod.
"I lived with you for twenty years: how many deeds,events and men went by! Today, i remember them,each and every one.I have, for Alfa the tenderness of a first love.The pure affection of a child for his mother."
Enzo Ferrari
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Okt 01, 2005 10:46 pm

Nazalost ja nisam u mogucnosti doci, jer nisam dobio na vrijeme zeleni karton, zatrazio sam ga u cetvrtak i jos mi nije stigao. Nadam se da ce uskoro biti novo okupljanje i zelim Vam super zabavu...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 02, 2005 12:18 am

Narode sve naj .. snimajte i slikajte i sve sto ide uz to , ja definitivno krecem za srbiju posle 12 ako i to bude.Zao mi je jos jednom dobar provod , a nisam prao auto mesec dana i nameracio se da pobedim.


BTW jedva sam nasao ovde igraonicu sa netom i to nije za javno koriscenje ali alfa i gvozdena vrata otvara , vozio nekad vlasnik i dobih 10 min da se javim i skinem postu.
ki
kilson
Drug Član
Drug Član

Ned Okt 02, 2005 10:35 pm

Ko je bio - bio je, ko nije moci ce da prochita utiske i vidi slike uskoro - shto na official site-u, shto na forumu...

ARCS Team

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”