kako je fino kulirati autoputem

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 3:00 pm

Danas sam bio u Ni&
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 3:10 pm

Ja sam prosle nedelje isao u Sabac , takodje autoputem ................. klima nije bila ukljucena jel je bilo prohladno vreme ( radi se o proslom utorku) ............ ali sam je na nekim deonicama gazio i 200 .............. par puta sam ubedjivao nemce da nisu bas tako jaki kao sto misle da jesu :lool: :lool: :lool: .............. recimo da sam dobrih 20 km vozio oko dve glave na sat ............................... onda sam vozio po sapcu i okolini , a vratio se u beograd drugom stranom ................... Debrc , Usce , Skela , Obrenovac .................................... znaci regionalni put .................. cak sam i tu divljao jedno 10 km ................. zamislite kad sam na momente vozio i 180 ..................... i to ne bas na momente .................. nervirao me jedan zagrebcanin sa Seatom ...................... Ne zato sto je zagrebcanin , nego zato sto vozi Seata , i to jos me proziva .................... tipa pretekne me , pa me kao fora saceka , itd ...................... iskreno receno nisam nikad dosad video da se likovi sa hrvatskim tablicama tako ponasaju ovde .............. valjda cvikaju od murije , ali ovaj lik nista .................. boli njega za muriju .................... u svakom slucaju pozitivac , samo sto vozi pogresan auto .............................

Sve ukupno presao sam 340 km sa 30 litara , sto je cak ispod 9 ............... da ne verujete ................. :shock: :shock: :shock:

Dobro po okolini sapca sam je uvek vozio do 3000 obrtaja , ali 150 km sam presao u jacem rezimu ................ puno jecem


Kontam da je za motor od 140 konja ovo jako dobra potrosnja ............ ;)
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 3:36 pm

I sta bi na kraju sa seatom ??? Nesto u skladu sa avatarom ili.... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 4:26 pm

Ja sam imao prilike da pre jedno 6 meseci idem do Zajecara i nazad a nedelju dana pre toga sam uradio generalnu, i posto se motor jos "razradjivao" nisam prelazio 3000 obrtaja oko 110kmh-120kmh, pri tom rezimu voznje nije presao 7l na 100km. Sto je po mom misljenju za motor od 2litre i 14i kusur konja dobra potrosanja.
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 5:21 pm

Sasha napisao:I sta bi na kraju sa seatom ??? Nesto u skladu sa avatarom ili.... ;)
Mah ......................... sta bi bilo ....................... ljudi koji voze vag vozila stvarno bre nisu normalni .................... dal su oni ludi , ili ih je neko zablentavio ................. ili su mozda odrali nekog ficu , malo se iziveli nad nekim jugicem , Marutijem , ili mozda i nekim Unom ali onim od 900 kubika , pa sad misle da mogu da briju sve redom .................


Ne znam sta im je tacno , ali znam da nisu normalni ........................................ :shock:


Odro sam ga bre ko vola u kupusu .................. :lool: :lool: :lool: :lool:



To ti je bilo ko da sam ja Crnac ( onaj sto je morao da vrsi skracivanje svog "oruzja" hirurskim putem ) , a on neka mala kineskinja ........... :lool: :lool: :lool:

Ma hajde molim te dobro me nije peglicom isprozivao ...................
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 5:25 pm

75ts napisao:Ja sam imao prilike da pre jedno 6 meseci idem do Zajecara i nazad a nedelju dana pre toga sam uradio generalnu, i posto se motor jos "razradjivao" nisam prelazio 3000 obrtaja oko 110kmh-120kmh, pri tom rezimu voznje nije presao 7l na 100km. Sto je po mom misljenju za motor od 2litre i 14i kusur konja dobra potrosanja.
Uh covece 7 litara je stvarno vise nego dobro ...................... ja nikad nisam uspeo da spustim ispod 8 .................. dobro doduse treba da cistim diznu ................ pa onda neki ventil; za izduve , koji se nalazi kod desnog fara treba da se cisti ..................... kazu da sve to dize potrosnju po malo ................... kad sve to sredim mozda cu i ja moci da imam takvu potrosnju
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 6:37 pm

Pazi da nezaboravim da kazem da sam pre toga zamenio kablove stavio nove NGK, svecice isto NGK, cistio dizne, stelovao protokomer, prakticno dobio nov motor, bregaste ko nove (makar tako majstor kaze) a pri tom mi je i auto laksi od tvog (164ka bese)tako da pri konstantnj voznji od 110-120po auto putu, pa malo po reginalnim putevima oko 80-90 jako je moguce doci do 7l na 100km.... ;)
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Sub Jun 04, 2005 9:56 pm

ne ne moja je 155 1.8 16v .................. motor koji je kasnije ugradjivan u 156 .................. u svakom slucaju je teza od 75 ;)


[color=darkblue:9791699b4c]Edit by killaz: Nepotrebno je citirati post iznad tvog.[/color]
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 5:51 pm

Meni za vo
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 5:53 pm

A ti vozis na 95 oktana,Stex?
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 6:53 pm

cuore sportivo napisao:A ti vozis na 95 oktana,Stex?
Vozim na bezolovni, imam katalizator. Jel moze na 98? Zar ne
Go
Gost
Drug Član
Drug Član

Pon Jun 06, 2005 8:12 pm

meni i lakiju je juce Q4 na vazduh samo isla od BG do NS :oops: ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: ;) :oops: :shock:

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”