Bela Novosađanka

gi
gile
Drug Član
Drug Član

Bela Novosađanka

Sre Nov 19, 2008 5:45 pm

Ne znam ni koja je, ni čija je, ništa ne znam. Snimio moj junior. Video uživo, čuo, mnogo mi se sviđa :D

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
QV lale
Contact:
Garaža: Alfe & Lancie
Lokacija: Zrenjanin - Klek
Postovi: 1023
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:26 pm

Re: Bela Novosađanka

Sre Nov 19, 2008 7:19 pm

Na zalost ta lancia je prosla ovako: http://www.gradjanski.co.yu/navigacija.php?vest=31995
Samo 4dana nakon sto je promenila vlasnika...
Na prodaju je...imam broj od vlasnika..do subote valjda je na prodaju a posle ide sredjivanje...
Slika
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: Bela Novosađanka

Sre Nov 19, 2008 7:22 pm

A, to je ta čuvena znači. Greota. Bio lep auto, al' tako nešto nije za bolide.
Korisnikov avatar
QV lale
Contact:
Garaža: Alfe & Lancie
Lokacija: Zrenjanin - Klek
Postovi: 1023
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:26 pm

Re: Bela Novosađanka

Sre Nov 19, 2008 7:29 pm

Ma definitivno nije...Prosto je neverovatno da kod nas svaka delta prodje ovako...bude 1 normalan vlasnik i onda dodje neki ,,Sumaher" i jbg...

Tip trazi za nju oko 3000e...ima sve delove sem 1blatobrana i haube koja moze da se ispegla...medjutim vozaceva vrata su jaako izuljana ...On mi je rekao : Jos soma ipo i delta je sredjena..znaci na kraju oko 5000e... :roll:
Slika
gi
gile
Drug Član
Drug Član

Re: Bela Novosađanka

Sre Nov 19, 2008 7:41 pm

Pa u principu, to je "na mišiće" prihvatljiva cena pod uslovom da se auto odradi perfektno. Posedovao bih ga sa zadovoljstvom. Joe je slikao auto pre jedno mesec dana, ja se tek danas setio da okačim. Čuo sam je i video u akciji par puta (auto je bio kod mene u komšiluku), to je boles'. E sad... Baš mi žao, ovaj auto je definitivno zaslužio boljeg vlasnika, "pacijenta" :mrgreen: .
Korisnikov avatar
QV lale
Contact:
Garaža: Alfe & Lancie
Lokacija: Zrenjanin - Klek
Postovi: 1023
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:26 pm

Re: Bela Novosađanka

Sre Nov 19, 2008 7:59 pm

Pazi cena nije losa...ipak taj auto je bio u dosta dobrim rukama...neki Alberto ju je posedovao..onako poprilicno krupan momak..bio je on na CB,medjutim tamo je dobio bananu... po njegovim postovima sam mogao da zakljucim da je pazi i da ulaze u nju..Baza je dobra,ali sad je to poprilicno razvaljeno..Nema gore stvari nego zviznuti deltu prednjim krajem...ode turbo,interkuler..a to sve kooosta..a i to se da srediti ,medjutim gde naci haubu,branik,blatobran!?? E to je cimanje zestoko...Ja sam razmisljao da se upustim u to,medjutim ipak sam odustao...
Slika
Sa
Sasha
Drug Član
Drug Član

Re: Bela Novosađanka

Čet Nov 20, 2008 9:52 am

Donalberto je dosta ulozio u sredjivanje. Prodavala se jedno 2 godine i do danas nisam znao da je promenila vlasnika, mislio sam da se alberto skucao.
btw. Vec dva puta sam video jednu crnu integralku u Sremskojk Kamenici, stoji na istom mestu(kod skretanja za kamenicki park), moguce je da se prodaje. Do skoro nisam znao za taj primerak.
Korisnikov avatar
QV lale
Contact:
Garaža: Alfe & Lancie
Lokacija: Zrenjanin - Klek
Postovi: 1023
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:26 pm

Re: Bela Novosađanka

Čet Nov 20, 2008 12:19 pm

Bio sam kod nekog tipa koji ima 1Evo 2 Integrale i 1dizelku..tip zna skoro sve delte u zemlji i rekao mi je da ima par Evolucija i 10-15 Integralki...medjutim sve su verovatno imale vlasnike sa one strane zakona..ili su bile havarisane,ili nesto nije u redu papirima..(Sto je i logicno..Ko je mogao tih godina da vozi deltu integrale sem njih!?!)
Uglavnom,sve te delte su na neki nacin na prodaju..samo treba dati bezobraznu ponudu..
Pricao mi je za sta je sluzila jedna EVO u nekoj vukojebini tamo kod Srbije...Neki matori cica vukao kupus sa njom na pijacu...Kaze mi dolazimo da vidimo deltu ,a cile istovara gajbe iz nje... :lol: :roll:
Slika
Korisnikov avatar
speedfreak968
Garaža: :
'07. AR 159 SW JTDm
'03. Peug 206 XS 1.6 16v
ex '96. AR 146 ti
ex '98. AR 156 2.0 TS
ex '02. AR 156 2.5 V6 24v
ex '04. AR 156 SW ti
Lokacija: Bgd
Lokacija: Cinecittà, Belgrado
Postovi: 2510
Pridružio se: Uto Nov 25, 2008 10:52 am

Re: Bela Novosađanka

Pon Dec 08, 2008 9:06 pm

o Boze... :blink: :cry:
Slika
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Bela Novosađanka

Pon Dec 08, 2008 11:44 pm

ipak taj auto je bio u dosta dobrim rukama...neki Alberto ju je posedovao..onako poprilicno krupan momak..bio je on na CB,medjutim tamo je dobio bananu... po njegovim postovima sam mogao da zakljucim da je pazi i da ulaze u nju..Baza je dobra,ali sad je to poprilicno razvaljeno..
Iskreno, covek se vise samoreklamirao nego sto mu je auto bio dobar...to je jedan solidan, NEoriginalan primerak sa nedefinisanom istorijom. Ni izdaleka tako dobar kao sto je on pricao...a pricao je zeleci da je uvalja preko foruma za skupe pare.
medjutim sve su verovatno imale vlasnike sa one strane zakona..ili su bile havarisane,ili nesto nije u redu papirima..(Sto je i logicno..Ko je mogao tih godina da vozi deltu integrale sem njih!?!)
Ima i normalnih primeraka, ali jako malo. Skoro sam cuo za jednu koja se uopste ne vozi. Stoji na tepihu u garazi.
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
QV lale
Contact:
Garaža: Alfe & Lancie
Lokacija: Zrenjanin - Klek
Postovi: 1023
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:26 pm

Re: Bela Novosađanka

Uto Dec 09, 2008 3:03 pm

Ma da...zato sam i rekao verovatno...
kao npr. ova: Slika :grin:

A sto se Alberta tice ,kasnije sam skontao da se radi o tipu sto je hteo na cb da uvalja neku prevrtanu mecku valjda Zverku...Tako da verujem u ono sto si gore napisao,no nije bitno..
Slika
Korisnikov avatar
starac vujadin
Contact:
Garaža: Laguna Coupe, Smart
Lokacija: Stari grad
Lokacija: Stari grad
Postovi: 4320
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:27 pm

Re: Bela Novosađanka

Uto Dec 09, 2008 3:17 pm

Da, recimo takav primerak...Pisao sam o njoj na CB puno puta, @kilson je vec poceo da me zeza koliko tupim o njoj... ;)

Mislim da nije Alberto nego Shaq sa foruma hteo da proda prevrtanu mecku IvanuT...nije ni bitno vise...
Acqua-Olio-Benzina
Korisnikov avatar
mishkom
Lokacija: Negotin
Postovi: 182
Pridružio se: Ned Dec 07, 2008 12:50 pm

Re: Bela Novosađanka

Uto Dec 09, 2008 7:23 pm

Prevrtana mecka :rotfl: Jeste da ne znam o cemu se radi, ali smesno zvuci :D

Povratak na “Lancia”