problem sa kljucem 159

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
vanja2302
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: novi beograd
Postovi: 30
Pridružio se: Sre Nov 05, 2014 7:32 pm

problem sa kljucem 159

Ned Jan 17, 2016 3:23 pm

Pozdra drugari....evo mene opet sa problemom....

E ovako,unazad dva meseca desi mi se po neki put da stavim kljuc u kontakt bravu sacekam da pogasi lampice i kad stisnem start auto mrtav....nece da upali,ne zavergla uopste nego kao kad je mrtav akomulator samo se cuje cak i pogasi se sve....potom ponovo izvadim i stavim kljuc,sacekam da ponovo pogasi lampice i opet nista....i tako opet trci put i stisnem start i upali kao mina....i onda nekoliko dana radi sasvim normalno pali normalno ali se opet za nekoliko dana javi isti problem....
Da dodam jos da tada kada se desi to pri stavljanju kljuca cuje se da pali grejace i sve normalno pogasi samo sto kad stisnem start nece da upali.....cenim da nije problem do struje jer posle ponovo radi i pali kako treba.....
inace to je rezervni kljuc koji koristim vec dve godine jer kad sam je uzeo dobio sam dva kljuca ali mi je prvi malo izgreban od koriscenja pa sam uzeo da koristim rezervni jer mi je bio nov....
Eto toliko ako ima neko neki savet ili slicno iskustvo bilo bi mi od koristi....
Hvala i srecna vam nova godina !!!
Srki
Giulietta 1.4 Mair sport
Korisnikov avatar
bums85
Contact:
Garaža: C220 Coupe
ex Alfa 156TI JTD16v '04.
ex Alfa 159 2.2 JTS
Lokacija: Las Vegas
Lokacija: Kacarevo
Postovi: 4594
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:11 am

Re: problem sa kljucem 159

Ned Jan 17, 2016 11:37 pm

Proveri da li ima korozije na klemama akumulatora i da li su stegnute, hoce to da se desava ako nema dobar kontakt
Slika

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”