Obe sijalice u gepeku ne rade 159 SW

Generacija najlepših Alfinih automobila iz novije istorije
Korisnikov avatar
riddick84
Garaža: Alfa Romeo 159 1.9 jtdm, Q-Tronic
Lokacija: Beograd
Postovi: 223
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 12:33 am

Obe sijalice u gepeku ne rade 159 SW

Sre Apr 19, 2017 11:59 am

Cao drugari,

ja se unapred izvinjavam ako o ovome vec postoji tema, ja sam trazio ali nisam uspeo da nadjem pa ako ima molim te premestite ovu temau tamo :D

Radi se o tome da mi obe sijalice u gepeku ne rade, kupio sam rezervne, stavio ih i dalje ne radi. Proverio sam one zadnje osigurace koje se nalaze u desnom delu u gepeku, svi osiguraci su ok. Da li postoji jos neki osigurac koji je povezan sa tim sijalicama? Da li ima jos neka sijalica a da je povezana na isti osigurac sa tim sijalicama? Meni sve ostale sijalice u kolima rade normalno. Nisam gledao ni prekidac u samoj bravi jer ne mogu da provalim gde se tacno nalazi. Molim za pomoc.

Unapred zahvalan na korisnim informacijama.

:arflag
Korisnikov avatar
b0jan
Garaža: Alfa Romeo 159 TBi Ti Q2
Lokacija: Kotor
Lokacija: Kotor
Postovi: 1624
Pridružio se: Pet Avg 09, 2013 8:47 pm

Re: Obe sijalice u gepeku ne rade 159 SW

Sre Apr 19, 2017 12:25 pm

Predpostavljam da su sijalice, unutrasnjeg osvjetljenja, u tom slucaju ako je sve ostalo ok, sumnjao bi na prekidac. (ukoliko su led sijalice, probaj da promjenis pol, tj da ih rotiras).

:arflag
Korisnikov avatar
riddick84
Garaža: Alfa Romeo 159 1.9 jtdm, Q-Tronic
Lokacija: Beograd
Postovi: 223
Pridružio se: Sub Nov 12, 2016 12:33 am

Re: Obe sijalice u gepeku ne rade 159 SW

Sre Apr 19, 2017 1:24 pm

b0jan napisao:Predpostavljam da su sijalice, unutrasnjeg osvjetljenja, u tom slucaju ako je sve ostalo ok, sumnjao bi na prekidac. (ukoliko su led sijalice, probaj da promjenis pol, tj da ih rotiras).

:arflag
Jeste,unutrasnje su sijalice gepeku. Nisu led,obicne sijalice su u pitanju... kada sam uzeo auto radila je jedna cini mi se i posle par nedelja prestala je i ona da radi pa samcu mislio da su pregorele ali izgleda da nije to u pitanju.
Korisnikov avatar
Stromboli
Garaža: Giulia 952 QV
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 997
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 10:06 am

Re: Obe sijalice u gepeku ne rade 159 SW

Sre Apr 19, 2017 4:15 pm

Znam da limuzina ima problem sa zicama koje prolaze kroz poklopac gepeka. Ne znam kako je na SW, mozda vredi prekontrolisati u kakvom su stanju.
`...owning an Alfa is a portal...´ - dovoljno receno.

Povratak na “Alfa Romeo 159 | Brera/Spider | 8C Comeptizione/Spider”