Interlaken - 5th Passion Meeting

Forum sa kvalitetnim multimedijalnim materijalom Alfa Romeo automobila.
Korisnikov avatar
Transporter159
Garaža: Alfa Romeo 159, 1.9 jtdm
Lokacija: Beograd
Postovi: 280
Pridružio se: Ned Mar 06, 2016 2:09 pm

Interlaken - 5th Passion Meeting

Sub Jul 15, 2023 10:34 am

Dobar dan drugari, prilicno sam lenj da pisem, pa tako nisam predstavio ni moju drugu 159-u, ali ovo moram. Ukazala mi se prilika da odem na miting alfista u Sajcarsku, mesto se zove Interlaken. Prvobitno sam otisao zbog evropskog skupa oldtejmera, ovo je bilo iznenadjenje, umesto oldtajmera odosmo na miting. Krenuli smo u 7 ujutru i prvo iznenadjenje, staje STELVIO QV I PREDAJE MI KLJUCEVE. Malo je reci da samo sokiran. Posle140 km i fantasticnih predela, stizemo. To je tek prica za sebe. Sam put do tamo, Stelvio u pratnji dve QV Giulie i sve drugo, fenomenalno. Nisam davao gas, jer vlasnik sedi pored mene i zamolio me da vozim po P:S-u.Kamere ,kontrole itd.. Naravno da sam sve postovao, ipak sam samo gost. Inace vlasnik - domacin Stelvia je Italijan, fenomenalan lik. Sam skup je bio velik, preko 500 vozila, nekoliko hiljada ljudi, prava egzotika na tockovima, ali organizacija je bila prosek. Nije bilo nikakvih memorabilija za kupiti, solja, majice, kacketi, magneti, sve je to izostalo, ali na kraju nije uspelo da pokvari utisak u poredjenju sa nekoliko GTAm, 8C, Alfetti, SZ, itd. Lepo je videti nove i moderne, ali ipak srce najvise zaigra pored old school, Alfetta i Giulietta (imao obe svojevremeno). Razlika izmedju zapada i nas je sto je oldtimer za njih vikend auto, a nama bi bio svakodnevni. Naravno, da ne stajem na muku sa nasim zakonima oko registracija, uvoza i svega vezano za oldtimere. Da ne duzim dalje, uzivajte u slikama, nadam se da mogu da prenesu i 10ti deo onoga koliko sam ja uzivao... :arflag


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
Transporter159
Garaža: Alfa Romeo 159, 1.9 jtdm
Lokacija: Beograd
Postovi: 280
Pridružio se: Ned Mar 06, 2016 2:09 pm

Re: Interlaken - 5th Passion Meeting

Sub Jul 15, 2023 10:47 am

Morao sam da ubacim i Hajabusu komresor ,vozi je tamnoputi,71god, sa Mauricijusa.Dosao covek i uziva u voznji ,kaze, presao je pola evrope....
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1537
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Interlaken - 5th Passion Meeting

Sub Jul 15, 2023 3:25 pm

Vrh dozivljaj. Prelepe alfe.
Korisnikov avatar
Falcon037
predsednik kluba
predsednik kluba
Garaža: -
ex: Alfa 147 JTD 16V
ex: Alfa GT JTDM
Alfa 156 V6 SP2 Azzurra
Alfa Mito MultiAir Turbo
Lokacija: Beograd
Postovi: 4953
Pridružio se: Čet Jan 19, 2012 1:16 am

Re: Interlaken - 5th Passion Meeting

Pon Jul 17, 2023 7:23 am

Svaka čast za turu i fotografije :) Baš raj za prave alfiste :arflag

Povratak na “Galerija i multimedija”