Put do Dalmacije

Velja
Garaža: Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDM
Lokacija: Beograd
Postovi: 77
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 7:12 pm

Re: Put do Dalmacije

Sre Jul 29, 2015 11:37 pm

PapaSle napisao:Ljudi, jedno pitanje... Krećem u subotu... Znači 01.08. i još subota, nema većeg pakla, kažu da će Metković biti skroz blokiran...

Kako stoje sada stvari idem na Ljubuški, kao kolega gore (Aržano mi ne odgovara, mnogo je severno)...

Zanima me da li je neko od Mostara išao direkt kroz Bosnu na Neum, dakle ne preko Metkovića...
Ako mislis preko Svitave, koliko znam, zna vikendom ozbiljno da se zaguzva, jer puno ljudi iz federacije ide tim putem. Pa imas i autobusa i svega i svacega, a put nije bas nesto, u ostalom pogledaj na yt pa procjeni.
Korisnikov avatar
PapaSle
Garaža: "Il Biscione" 147 JTDm
Lokacija: Citta di Belgrado
Lokacija: Cita di Belgado
Postovi: 1365
Pridružio se: Sub Jun 07, 2014 11:56 pm

Re: Put do Dalmacije

Čet Jul 30, 2015 8:31 am

Uf ne znam gde je to ...

Mislio sam sa Mostara da odem na Stolac-Hutovo i onda na Neum, al kontam da je ista logika... Dobra ideja za yt, baciću pogled.
Korisnikov avatar
Damir GTA
Garaža: Alfa Romeo Giulia super Q2
Alfa Romeo 145 QV
Lokacija: Zagreb
Postovi: 57
Pridružio se: Pon Maj 18, 2015 9:26 am

Re: Put do Dalmacije

Čet Jul 30, 2015 10:16 am

Preko ljeta su svugdje gužve. Imate na stranicama HAK-a kamere na važnijim graničnim prijelazima koje Vam uvjek mogu pokazati kakvo je stanje na prelazima.

http://www.hak.hr/info/kamere/#GP
Korisnikov avatar
PapaSle
Garaža: "Il Biscione" 147 JTDm
Lokacija: Citta di Belgrado
Lokacija: Cita di Belgado
Postovi: 1365
Pridružio se: Sub Jun 07, 2014 11:56 pm

Re: Put do Dalmacije

Uto Avg 11, 2015 8:26 am

Hvala Damire...

Put do Korcule bio fantastican, Bg-Bijeljina-Tuzla-Sarajevo-Mostar-Citluk-Ljubuski-Bijaca, pa sam hteo trajekt na Plocama, al sam propustio pa sam morao okolo preko Neuma...

Kod nas je najgori i najlosije obelezen put, kroz Bosnu je haos. Ko voli voznju, put od Bn do prakticno Mo je stvoren za Alfu... Hr put je super i takodje, voznja na Korculi je sjajna...
Ps trenutno je na korculi/Vela Luci jedna tamna Bg 159ka, pa mu ovde saljem pozdrave...:D

Sto se letovanja tice, Korcula je mnogo lepa, mnogo cista, ima par sjajnih plaza ( Proizd, Pupnat, Poplat) ... O gradu Korculi ne bih da trosim reci... San snova... Koncert Olivera Dragojevica - ne-pro-ce-nji-vo... Nocni zivot u Vela Luci ne postoji al je u Korculi dobar, al ko jos iz Beograda juri nocni zivot?

Cene su malo jace, nasi domacini i nasa okolina je fantasticna.. malo je bilo neprijatno u vazduhu na dane Oluje, al nije bilo problema, tako da ne bih o tome...

To bi bilo ukratko, odoh da uzivam! :)
Velja
Garaža: Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDM
Lokacija: Beograd
Postovi: 77
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 7:12 pm

Re: Put do Dalmacije

Sre Avg 19, 2015 11:18 pm

Sutra do Stona...
pogledacu stanje na granicama pa cu da proberem prelaz, ali mi se cini da cu na Cepikuce
Korisnikov avatar
PapaSle
Garaža: "Il Biscione" 147 JTDm
Lokacija: Citta di Belgrado
Lokacija: Cita di Belgado
Postovi: 1365
Pridružio se: Sub Jun 07, 2014 11:56 pm

Re: Put do Dalmacije

Čet Avg 20, 2015 5:51 am

Ma tamo sam isao na Bijacu, 10 minuta, kad sam se vracao Crveni grm 2 minuta.

Druga ekipa je isla putem preko Bih ravno do neuma, da zaobidje duplu granicu i oni su sjajno prosli, al je losiji put....

Povratak na “Nostri Viaggi”