Switch to full style
Ulepsavanje i odrzavanje prepoznatljivog imidza; Alfa Romeo
Odgovori

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Okt 25, 2019 6:06 pm

Sve sto si napisao je na mestu, zato i imamo nase Alfe da nam sve bude potaman :arflag

Čet Nov 07, 2019 12:02 am

Definitivno ljubitelj fudbala iz VA! :arflag

Slika

Jos da napomenem da je par mesta pre njega bila jos jega BG Rosso sa zanimljivim felnama ali nju na zalost nisam uslikao...

Čet Nov 07, 2019 8:57 am

Ako je ljubitelj fudbala bolje da putuje u inostranstvo jer se na ovim prostorima ta igra više ne igra onako kako mi verujemo da treba :D
Bolje da se okrene automobilima, mada izgleda da ni sa Alfa Romeom igra više nije onakva kakvom se nadamo i želimo :roll:

Čet Nov 07, 2019 1:56 pm

Mudro zboris ali dokle god se kotrljaju i lopta i tocak gledacemo mi i fudbal i Alfe i nadati se da ce da vaskrsnu i jedan i drugi. :lol:

Čet Nov 07, 2019 10:44 pm

Ne lipši magare do zelene trave :D
BTW, evo i večeras još jednog očiglednog dokaza gde nam ode sport, baš kao i mnogo štošta drugo! Na naplatu je došla sva "mudrost" onih koji su nas decenijama vodili i do ovde doveli...

Uto Dec 03, 2019 11:55 pm

Samo da ispravim nepravdu prema Misano Plavusi sa VA tablama.
Definitivno je stalni stanovnik Bgd-a i verovatno nema nikakve veze sa dolazenjem na fudbalske utakmice. U poslednje vreme sam cesto prolazio ulicom u kojoj sam je i prvi put video i skoro stalno je tamo. E sad, ono sto je jos zanimljivije je to da u tom potezu od 150-200m cesto budu Plavusa Crnka i Crvenokosa! Tri Giuliette, sve tri lepotice a uz njih se nalaze i jos dve 147ice. Svaka cast stanovnicima jedne male ulice po imenu Trise Kaclerovica! :arflag

Sre Dec 04, 2019 10:47 am

Nema šta, ozbiljan si paparaco postao ;) :D
Odgovori