Sve mi boje lepo stoje AR

Ulepsavanje i odrzavanje prepoznatljivog imidza; Alfa Romeo
Korisnikov avatar
Macola
Garaža: AR 147 1.6 105
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 583
Pridružio se: Ned Okt 16, 2016 4:01 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 8:03 am

Samo da pokažem kako izgleda gore narečena "Imola titanium", aka boja blata. Za mene neshvatljivo.


Slika
Majstor ti je potpuno u pravu, ali ne govori istinu.
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 9:19 am

Izašla je jedna takva na oglasima čini mi se, I mnogo lepše izgleda nego na ovvoj slici
ALFAFORZAITALIA
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 10:34 am

To mu dođe neka business varijanta, konzervativna, ali malo hrabrija od klasičnih crnih ili silver. Mislim da je dosta popularan izbor kao modernija interpretacija stromboli nijanse 159-ke (koja je u praksi odlična, uzgred :) ). Ne bi bio moj izbor i korak je nazad u odnosu na neke druge dostupne opcije, ali ne mogu baš reći ni da je ružna.
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2144
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 11:07 am

https://www.polovniautomobili.com/auto- ... r-20-turbo


Mislim da je to ta boja. Iskreno, od crne mi je lepša sto puta...A vala I od sive isto
ALFAFORZAITALIA
Korisnikov avatar
Macola
Garaža: AR 147 1.6 105
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 583
Pridružio se: Ned Okt 16, 2016 4:01 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 3:56 pm

Od crne je svaka bolja. :D

Slažem se, ima neki šmek na tim slikama, ali kao da nije ista boja. Izgleda da je ta boja jako "osetljiva" na svetlo. Da bi se pojavila suptilna zelena komponenta koju titanijum inače ima potrebno je sunce ili dobar reflektor.

Auto o kome pričam sam video uveče na uličnom svetlu. Takođe i utisak na fotografijama koje se mogu videti po internetu jako varira.

Slika

Slika

Što bi rekla moja žena - ima preliv.
Poslednja izmena od Macola u Pet Maj 10, 2019 4:12 pm, izmenjeno 2 puta ukupno.
Majstor ti je potpuno u pravu, ali ne govori istinu.
Korisnikov avatar
Milanche46
Garaža: 159 SW
GT blackline
Lokacija: Obrenovac
Postovi: 475
Pridružio se: Sub Dec 08, 2018 3:47 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 4:05 pm

Meni se licno ne svidja
Korisnikov avatar
bums85
Contact:
Garaža: C220 Coupe
ex Alfa 156TI JTD16v '04.
ex Alfa 159 2.2 JTS
Lokacija: Las Vegas
Lokacija: Kacarevo
Postovi: 4587
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:11 am

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 5:26 pm

To se strucno zove penzioner boja :)
Slika
Korisnikov avatar
mmario73
Uprava ARCS
Uprava ARCS
Garaža: 159 SW 2.0
Mito 1.4 TB
Lokacija: Čoka - Senta
Postovi: 564
Pridružio se: Uto Dec 18, 2018 7:16 am

Pet Maj 10, 2019 6:01 pm

Hahah jes bokte
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 6:07 pm

Macola napisao:Auto o kome pričam sam video uveče na uličnom svetlu. Takođe i utisak na fotografijama koje se mogu videti po internetu jako varira.
Što bi rekla moja žena - ima preliv.
Slažem se, neke boje baš "rade" u zavisnosti od ugla gledanja i osvetljenja. Kad se gleda na fotkama onda još treba misliti o uticaju aparata i eventualno dorađivanju fotki. Koliko samo ova plava može delovati različito:

Slika Slika

Kad smo već kod silver, tu takođe ima opcija koje deluju baš dobro i agresivno. Recimo specijalna NRing edicija Giulie i Stelvia, pa još u paketu sa onakvim enterijerom...

Slika Slika

Slika Slika
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Sava
Garaža: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 170ks
Lokacija: Beograd
Postovi: 1235
Pridružio se: Sre Dec 28, 2011 12:59 pm

Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 8:25 pm

Ja planiram iskljucivo crnu Giuliu :D
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pet Maj 10, 2019 11:40 pm

Specijalna edicija u foto shopu. Nista to ne priznajem. Samo realne fotke i uzivo. Znam da trziste diktira ponudu ali pogledaj paletu koju nudi Giulia. nije mnogo drugacije ni sa ostalim modelima pa cak i markama automobila i to me nervira.
2x bela
2x plava
2x crna
2x crvena
1x bordo
5x siva

Ako se vratimo na ono sa pocetka da crna i bela nisu boje i pridruzimo im sivu, ostajemo sa 3 nijanse crvene i 2 nijanse plave. Po meni, izbor ravan nuli. Uopste ne zelim da razumem neku nijansiranu sivu kao malo smeliju poslovnu varijantu. Zasto ne mozes da budes poslovan covek u tamno zelenoj limuzini?



Slika


Slika

Sta fali ovom Stelviu da ga provoza neki bankar?

Slika

Eto uz njega neka kapucino koza i milina!


Slika

Usput ne volim kozu u kolima mada pocinje po malo da mi se svidja ova kao reljefna, grublja, deblja...


Slika
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Sub Maj 11, 2019 6:37 am

Ovu specijalnu ediciju moraš prihvatiti jer zaista postoji, limitirana serija, ali postoji :) Te neke mat varijante mi se sve više dopadaju, na Julki je takođe zanimljiva.

A ovo "zašto ne bi"... Jbg, kupci se pitaju, a oni su mahom konzervativni i ne razmišljaju kao neki ovde, ne žele na taj način da se ističu i odskaču od većine. Da se mnogi ovde pitaju ne bi zavladao ni SUV trend, ali ..
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Sub Maj 11, 2019 8:35 am

Mat boje su mi odlicne. I prihvatam ja da to postoji samo me nervira sto proizvodjaci previse koriste cari moderni tehnologija za privlacenje nas kupaca. Kada udes na sajt bilo kog proizvodajca sve slike koje nadjes su toliko ispeglane i napucane da se skoro razocaras kada udjes kasnije u salon i vidis auto uzivo. Naravno, sve slike ce biti u najjacoj opremi koja najcesce promeni auto na bolje za 30%.
I eto kako izminiras sopstvenu temu...odoh u off bez veze.
Da se vratim bojama.

Nema niko sa kim sam pricao a da mu se nisu dopale mat boje automobila. Nevezano za marku i samu boju. Ali zasto opet siva? Razne mat crvene plave zelene narandzaste... vrhunski izgledaju. Ja licno ne bih znao koju bih pre uzeo. Ne znam zasto njih nema u ponudi. Jesu skuplje ali kad pogledas koliko kostaju pojedini delovi dodatne opreme pa se opet prodaju, ne verujem da je to razlog zasto ih nema.
Slika

Slika

Slika

Cak i fotke koje mozes da nadjes po netu su skoro iskljucivo vezane za sportske modele. Ostatak samo po neka u crnoj ili sivoj.
Mislim da bi bar 80% nas volelo ovakve boje na svojim kolima.
Na zalost 80% nas nikada nije ni kupilo nov auto i nije ni moglo da bira bilo koju boju, ukljucujuci i mene.
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Sub Maj 11, 2019 2:17 pm

Dodao bih samo da je kod NRing edicije ovaje enterijer sto je prikacio Alfanatic brutalno dobar i ja tu nista ne bih menjao, osim sto bih voleo da je slika izvorna, bez foto shopa.

I ima jos jedan detalj koj mo se dopao mada je malo kicerica i fale alu papucice...




Slika

Mozemo cak jos malo da prosirimo temu.
Da dobijete mogucnost gratis farbanja po zelji, kako bi onda vas auto izgledao? Pustite masti na volju, ne mora da bude jednobojan.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Sub Maj 11, 2019 3:37 pm

Pa eto, ja ofarbah po želji i još sam dobio gratis :D ;)

Ne znam zašto spominješ Photoshop u vezi NRing kad je sve tako kao na slikama. Možda fotke jesu malo retuširane, ali ti automobili zaista postoje. Evo, napari malo oči:

[video][/video]

[video][/video]

Zaista opako deluje i onaj ko se dokopa specijalne edicije imaće u čemu da uživa (ukoliko nije već sve otišlo!). Zašto baš silver? Pa verovatno je procenjeno da je najtraženije i najlakše za prodati. Tu mislim i na Giuliettu i MiTo u ovoj varijanti koja je veoma interesantna. Kod Giuliette je to inače najskuplja doplatna opcija kad su boje u pitanju, ako izuzmemo neprikosnovenu 8C:

Slika Slika

Slika Slika

Inače slažem se sa tobom i imam iste želje, mnogo toga može lepo da se skocka i da bude unikatno ili makar retko, ali uvek valja imati na umu da proizvođači gledaju da uštede gde mogu i kada je spektar boja u pitanju, da sa što manjim brojem opcija zadovolje najveći broj želja prosečnih kupaca. Uz sve to postoje timovi koji istražuju tržište i ništa se ne prepušta slučaju. I ja bih voleo da je u ponudi mnogo toga, ali Alfa tradicionalno ne stoji baš sjajno finansijski. Uostalom nema potrebe ni tebe ni bilo koga drugog da podsećam kako funkcioniše sistem fabričkog farbanja i kako stoje stvari kad su vozila u proizvodnji na traci. Još manje bih pričao o marketingu i reklami gde se sve uvek nacifra da što jače privuče čoveka, a otrežnjenje usledi kad se uzmu katalozi i sagleda koliko šta zapravo košta...
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
Macola
Garaža: AR 147 1.6 105
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 583
Pridružio se: Ned Okt 16, 2016 4:01 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Sub Maj 11, 2019 5:40 pm

Mat nikako. A crna mat pogotovo.
Majstor ti je potpuno u pravu, ali ne govori istinu.
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Ned Maj 12, 2019 12:10 am

Alfanatic napisao:Možda fotke jesu malo retuširane

Konacno dodjosmo do toga sta mi smeta. Bas taj mali retus u fotoshopu cini da fotka ne izgdea prirodno i nepotrebno "ulepsava" ionako vec lepu sliku. Sta ce NRing seriji ulepsavanje? Nisam ja hteo da kazem da oni to nisu napravili i da to ne postoji i ne izgleda dobro vec bas naprotiv. Ako si nesto napravio i mislis da to izgleda dobro, daj ljudima da vide najpribliznije moguce kakav ce imati utisak kada stanu pored automobila ili udju u njega. Opet to je moje misljenje, kao sto si vec rekao postoji armija ljudi koja se bavi istrazivanjem javnog mnjenja i mene verovatno gazi polako tehnologija. Ja bih i crtane filmove vratio da se stvarno crtaju :write:

Uzivao sam u celokupnom videu. Vrhunski automobili. Cak i ovi nasi "malisani" izgledaju odlicno u toj boji.

Postujem i kolega Macolin stav, farba je tu da istakne automobil i treba da sija i donekle se slazem. Ali imao sam priliku da vidim par puta mat auto (ne foliju) i to izgleda svemirski.
U danasnje vreme kada svi teze da se necim izdvoje, cudi me da nema vece potraznje za mat bojama.

I za kraj da dodam auto koj je vec neko ofarbao po mom ukusu...

Slika
Korisnikov avatar
Macola
Garaža: AR 147 1.6 105
Lokacija: Zrenjanin
Postovi: 583
Pridružio se: Ned Okt 16, 2016 4:01 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Ned Maj 12, 2019 8:46 am

Velika većina ljudi u svakom društvu teži da se uklopi i ne izdvaja. Uvek bilo i uvek će biti.

Ma šta mislio o sebi ti već nisi u proseku, a samim tim ni krug ljudi sa kojima se družiš. To što voliš Alfe te već svrstava u jednocifreni procenat populacije.
Majstor ti je potpuno u pravu, ali ne govori istinu.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Ned Maj 12, 2019 9:12 am

@ Macola
Apsolutno istinito! Tržište se nikada ne formira po onima koji odskaču i izlaze iz proseka.

@ boki76
Šta da ti kažem, u ljudskoj je prirodi da se stvari predstave u idealnom izdanju koje po pravilu malo fabrikuje realnost. Uostalom zbog čega se žene šminkaju i zbog čega se prave nerealni profili po društvenim mrežama na primer? Čista psihologija. Doduše moja polovina je uvek prirodna i ne koristi šminku, pri čemu ne učestvujemo ni na društvenim mrežama, ali čujem da su stvari takve :D

Da se opet malo uozbiljimo, fantastična je ova Giulia koju si zakačio i zaista izaziva "zazubice", ali sada je pitanje da li bi zaista voleo da ti je tako ofarban automobil koga ćeš koristiti svaki dan i parkirati ispred kuće? I onda polako dolazimo do još jedne moguće varijacije tvoje teme koja može da se račva u dva smera - omiljena kombinacija za civilno vozilo i ona za specijalne, vikend prilike.

Ako pričamo isključivo o boji rekao bih da je 8C idealan izbor. Da doplata nije tako visoka sigurno bih razmišljao i u tom pravcu, ali Giuliettin dizajn nije preterano oštar, agresivan i sportski koji bi zahtevao najsportskiju boju. Stoji sjajno, naravno, ali nije pod obavezno. Video sam kako 8C farba stoji na Breri i to je zaista teško za opisati koliko je dobro, pa ću stati na tome da su 8C i Misano trenutno dve najbolje opcije za Alfe novije generacije po meni. Jedna fotka mi je omiljena i tačno ilustruje ono što mislim po tom pitanju:

Slika

Baš dok smo mi polemisali o mat bojama naletim juče na ovaj članak:

https://www.b92.net/automobili/vesti.ph ... id=1540786

Slika Slika

Tačno se vidi koliko je boja bitan faktor i koliko marketing odeljenja polažu na taj faktor prilikom predstavljanja automobila. Neke opcije su i fantastično skupe, ali opet se nađe neko ko će sve to i da plati. Uostalom mogu komotno reći da je u mom slučaju boja bila presudan faktor za kupovinu aktuelnog automobila. U snovima sam maštao o Giuliji u Misano varijanti, ali sam pregledao neke druge, realnije oglase, sve dok se krajem septembra '17 nije pojavio jedan članak na domaćem portalu gde je stigla informacija o uvođenju omiljene boje za Giuliettu, uz presudne fotke:

Slika Slika

To je sve promenilo, shvatio sam da gledam tačno u automobil kakvog želim da imam (u okvirima nategnutih finansijskih mogućnosti) , par dana nakon toga usledili su pregovori, a već 4. oktobra i porudžbina. Jedna mala odluka koja menja život ne samo meni. Da ne beše toga sasvim je moguće da bi kolega gpendula vozio neki drugi automobil ;)

Samo na kraju da dodam, neko je već rekao ranije, ali zaista je Mazda ubola premiju sa svojom karakterističnom krvavo crvenom koja je očigledno najpopularniji izbor trenutno! Fenomenalno izgleda i generalno sam nekako uvek Mazdu doživljavao kao japansku Alfu u dizajnerskom smislu :)
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Ned Maj 12, 2019 11:03 am

@Macola
Shvatam ja to sve ali izgleda da ne mogu da "progutam". Inace nisam lik koj voli da se istakne, cak mislim da vise volim da budem po strani ali kada je u pitanju auto....Tu mora da se zauzme stav. Nekako mi je nepojmljivo da neko ode sa 15-20-30-50.000 evra u dzepu i kaze dajte mi jedam auto, nemam pojma koj, evo moze taj sivi. Naravno da karikiram ali ja tako dozivljavam ljude koji kupuju sive automobile.

@Alfanatic
Lepo bi se mi slagali, takodje nemam naloge na drustvenim mrezama i gospodja ne koristi mileraj za lice :lol:

Salu na stranu, Giulia koju sam zakacio se meni svidja i ja bih je koristio svaki dan. Zasto bi neku odecu nosili samo za Bozic ili slavu..? Sto ne bih imao "svecani" auto svaki dan? Mada mi na to pitanje daje odgovor retrovizor koj su mi posle 10 dana okrnjili na parkingu :banghead: . Ali verujem da kada bih imao za onakvu Giuliju, imao bih i za garazu. ;)

I za kraj o Japancima. Za njihov dizan sam uvek govorio da ide od sjaja do ocaja. Mazda je napravila i prelepu seriju automobila i vrhunsku boju i skidam im kapu zbog toga. Nadam se da ce tako i nastaviti. Uvek su bili smeliji od Toyote i meni su vise privlacili paznju kao i Honda ali eto desilo se da sam bas sedeo 4 godine za volanom Toyote. Narandzsti Lexus izgleda odlicno, posebno od pozadi a boju bih rado stavio na moju Julku.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Ned Maj 12, 2019 12:36 pm

boki76 napisao:@Alfanatic
Lepo bi se mi slagali, takodje nemam naloge na drustvenim mrezama i gospodja ne koristi mileraj za lice :lol:
Eto, a ja mislio mi jedini! Možda da malo redefinišemo priču o izuzecima? Možda sve i nije tako beznadežno kad je u pitanju stil, pa i Alfizam :lol:

A što se tiče tvog izbora za Giuliu, rekoh da izgleda brutalno dobro, ali mi je ipak malko too much da bude auto za svaki dan. Pogotovo što oni koji sebi priušte nešto tako imaju još neki prevoz u garaži, ono za pijacu, prevoz krompira i kupusa :) Samo na to sam mislio i u mom slučaju takva aždaja bi ipak bila za neke specijalne prilike, ali naravno - to je samo moje mišljenje i apsolutno poštujem tvoje. Tim pre što takvom u suštini ništa i ne fali :gr8:
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Ned Maj 12, 2019 8:38 pm

Sve ja shvatam, i kada bih imao za takvu Giuliu vreovatno bih imao i nekog ficu abarth za po gradu da imam gde da parkiram hahaha . Samo sam hteo da napomenem da vikend auto moze da se vozi i svaki dan. Sve su ovo price sta bi bilo kad bi bilo posto i ovu moju polovnu lepoticu imam jos dugo da otplacujem...

I ne brini Alfisti ce uvek biti u manjini ali ce ih uvek biti! A kad je u pitanju stil...pa Alfa i jeste stil sama po sebi a mi je samo pratimo. :arflag :arflag :arflag
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pon Maj 13, 2019 10:47 pm

Samo da pokazem kako se slazu rvena i srebrna u mraku....

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slikano je na brzaka telefonom nocu pa nije neki vrhunski kvalitet slka ali dovoljno da docara jedno komsijsko kratko druzenje.
Korisnikov avatar
Alfanatic
Garaža: Giulia Sprint 2.0
200 AT8 RWD '21 Vesuvio Grigio
+ MiTo QV '10 Rosso
......................................
ex Giulietta 1.4 170 '17 Misano
ex MiTo 1.4 155 '09 Rosso
ex 156 2.0 TS '00 Grigio
ex 145 1.4 Boxer '95 Blue
......................................
Lokacija: Indjija
Postovi: 6613
Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 3:40 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Pon Maj 13, 2019 11:07 pm

Crveno i sivo super se slažu i po danu ;)
Inače super su dve lepotice tako u paru :yes:
ONLY ALFA | FOREVER AND EVER
Korisnikov avatar
boki76
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Alfa Romeo Giulietta Rosska 1.6 jtdm 2014.
Ex 147 1.9jtd 2003.
Lokacija: Beograd
Postovi: 1546
Pridružio se: Uto Apr 12, 2011 10:58 pm

Re: Sve mi boje lepo stoje AR

Uto Maj 14, 2019 6:38 pm

Da bas su super, samo nam fali jedna Misano plavusa.... :arflag

Povratak na “Alfa Stile”