Bezbednost u saobracaju

Offtopic, kafenisanje, itd...
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 3:51 pm

Sauriann napisao:Da ali sa tim satvom nećemo nigde stići i tapkaćemo u mestu (kao što inače radimo zadnjih par decenija). Tako stvarno nemamo više šta da pričamo. Svako ima pravo na svoje mišljenje...

p.s mislio sam na stav nepoštujem propise jer će mi svakako nešto naći.

Sve se bojim da tom panduru neće dosaditi da kopa po prvoj pomoći svaki dan...
Ti mene pogrešno razumeš, ja ne propagiram kršenje propisa.
erdeljan napisao:P.S. Sva tri puta razliciti automobili, jedan na Svedske i dva na domace tablice. Nikada nisam niti cu platiti tj podmititi policajca. A te price "dve duple" su price za kafić a ne za forum ako mene pitas
Ja stvarno nisam od onih koji vole da izmišljaju stvari kako bi prepričavali po forumima tako da ako hoćeš veruj mi ako nećeš tvoj problem :roll: Bio sam lično prisutan, ja i još 2 drugara.

Ode tema niz vodu :)
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
Korisnikov avatar
Sauriann
Drug Član
Drug Član
Garaža: Stelvio 2.2 Q4 Lusso

ex Giulietta 2.0 TCT
ex MiTo 1.4 Turbo Benzina 155
ex 156 jtd mjet 16V SW
Lokacija: Novi Beograd
Postovi: 4868
Pridružio se: Sub Okt 30, 2010 7:39 am

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 4:08 pm

Znam pogrešno smo se razumeli. Mislio sam na stav vozača koji ne poštuju propise a mogli bi...
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 4:12 pm

Nema sta da ti ne verujem, poenta je da je napravio veliku gresku tj prekrsaj i da je podmitio policajca - ne znam sta dalje imamo da raspravljamo i da pametujemo. Dok je takvih ljudi kao tvojih drugara bice i "pljačkanja" ;)
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
sibin
Garaža: 5,4L
Lokacija: bgd
Postovi: 1656
Pridružio se: Uto Feb 16, 2010 1:12 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 4:14 pm

drugar prosle godine skrene u levo i presece duplu punu. naravno stize ga patrola on izvadi crvenu, a njemu se obrati drug organ "ali gospodine presli ste DUPLU punu" on izvadi jos jednu crvenu i resi problem. ja licno im nikad dinara nisam dao niti cu. ali ovo takva zemlja daj njima, daj lekarima itd itd. u usa ako ponudis oni to jedva docekaju, odvedu te u stanicu kao trofej. pa sledi optuznica za nudjenje mita ali ovi nasi vole da tezgare sa strane. :P
Korisnikov avatar
Bug
Contact:
Garaža: AR 156 q4 1.9mJTD
Lokacija: SUbotica
Lokacija: SUbotica
Postovi: 844
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:41 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 5:27 pm

@erdeljan to sto si ti prosao tako par puta pa ti se cini da ovde cvetaju ruze, to je samo sreca
prosle godine sam isao i spustam se dole i odmah krivina blaga i na njoj semafor(tako da ne vidis sta je na semaforu dok ne dodjes predd njim) i prodjem na zuto a cika pandur pricao sa nekim i video me na crvveno i zaustavi me, i kad sam mu dokazao da sam prosao na zuto on krene, "imate prvu pomoc" ja reko imam, a on trazi da je otvaram jer covek ne zna da cita izgleda, kad to poceo da mi trazi uze, pa prsluke, ceo gepek sam ja izvadio napolje jer covek trazio pare...i tek kad je video da mi ne moze nista naci pustio mi je... i to je jedan od masu slucajeva sto su me njakali.
Cim oni izadju napolje krenuce da ti seru ko golubovi i traziti "jel imas 5mm na gumama", jel si pio, drogirao i sl ..a auto u neuporedivo boljem tehnickom stanju nego njihovom..
boli njih za pojas...da im stalo do pojasa napisali biti kaznu a ne u bi uzeli crvendaca...
Milorad
Garaža: ex145 2.0ts
ex166 2.0ts
GTV 2.0ts
156 3.0
Lokacija: Beograd
Postovi: 794
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:38 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 5:53 pm

Bolje da ne pocinjem ja sa referatom gde sam sve dao i za kakve su me sve gluposti cimali. Nemam izbora, kad bi isao da se sudim sa svakim ne bi dinara zaradio na poslu zbog uzimanja slobodnih dana.

Jednostavno zabole njih za bezbednost, da je u pitanju bezbednost stajala bi makar jedna patrola kod skola, vrtica i slicno da usporava saobracaj jer nasi ljudi i dalje nemaju svest gde se koliko vozi.

Tacno znam svaki pandur kad me zaustavi zbog cega me je zaustavio. A i delove Srbije gde prolazi mito a gde ne.

I dalje svaki dan vidim da ljudi prolaze kroz crveno, da jurcaju debelo preko ogranicenja i nikom nista, padne 1 od 50. Dok se redovno desava da cimaju nas koji zivimo od volana, posebno dostavna vozila.

Ako je bezbednost u pitanju, zasto se autobusi Laste ne zaustavljaju? Uvek voze debelo u prekrsaju?
Zasto se ne kontrolisu privatni autobusi koji vas prevoze svaki dan, da se vidi kako vozaci voze na dva taho listica, odnosno dve smene, 16h na autobuskoj liniji putnike vozi? Pa posle dodju u garazu i peru autobuse.

Dosta ljudi to ne zna, ne vidi..

Malo sam otisao u krajnost ali mi je jednostavno muka od ovog "zakona" i ove "drzave" i toga sto nista nema svog reda, nego se udara po najnizoj grani, nama vozacima, sto profesionalnim, sto obicnim...kao i gradjanima za sve moguce gluposti sto se uzimaju pare.

P.S. Zivim od dozvole, vozim kamion.
Korisnikov avatar
vnov
Garaža: Ex Alfa Romeo 147 1.6TS 120ks+chip
Ex Alfa Romeo Sprint QV 1.7 8v
Ex Škoda Octavia A5 FL 1.4TSI
Ex Fiat Punto Sporting 1.2 16v
Ex Alfa Romeo GT 1.9jtd 16v
Alfa Romeo Giulietta Sprint 1.4 tb 2020
Škoda Kodiaq
Peugeot speedfight 3
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 3407
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 5:27 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 6:37 pm

Kad je već teme otišla na drugu stranu da napišem šta sam juče ujutru video, mislio sam da sam za sve godine koliko vozim video sve u saobraćaju, ali da tip vozi u kontra smeru na pančevačkom mostu to još nisam video i to kao pravi vozi bržom trakom, i dalje nemogu da se načudim.
Slika
Milorad
Garaža: ex145 2.0ts
ex166 2.0ts
GTV 2.0ts
156 3.0
Lokacija: Beograd
Postovi: 794
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 6:38 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 6:43 pm

Video sam da se lik spusta sa ovog novog ukljucenja na pancevacki most u kontra smeru, haos sta rade :D
Korisnikov avatar
elas
Garaža: Alfa 156 sw 1.9 jtd fulvia
Lokacija: beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2592
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 5:48 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 7:44 pm

Da se nadovezem i ja na temu,imam dosta iskustva sa tim,u gradu da budem iskren jako retko se vezujem jer radim takav posao da udjem i izadjem iz kola jedno minimum 50 puta,obidjem ceo grad svaki dan sto naravno nije za hvalenje ali tako je.Cim idem van vezivanje je obavezno i svaki put koristim pojas.
Ali ima malo i istine u gore navedenim postovima za iskrenost i kontrolu u saobracaju od strane policije.Meni su relativno skoro hteli da uzmu u Bogaticu pare za tri pojasa,zena,i dvoje dece sto nisu vezani,soferka malo napukla jer sam bio u proceduri sa osiguranjem i to ni manje nego 200 evra.Lepo ih pitam da li su ozbiljni za tu cifru oni odgovaraju da je tako 3x5000+5000 staklo i to mu dodje na to.Nista ja nemam da prigovori jer su nekako i u pravu,ali mi je bilo krivo to sto im staje komsija sa yugom koji nema ni jednu ispravnu gumu na istom da ih nesto pita i to tako prolazi,a meni na kombiju potpuno sve ispravno cak i za vise standarde nego sto su kod nas sem tog stakla.Da skratim lepo pridjem i kazem ljudi dali ste vi videli ovog yuga zasto mene onda mucite,valjda su se smilovali i nisu mi nista pisali samo me pustili.
Jos nesto i u Bugarskoj sam bio prekoracio brzinu za nesto malo i bio vikend noc,ja stranac znaci banku cekaj tek u pon.ujutro,rekao mi ovako policajac oficijelno je 100 leva ili ti 50evra a neoficijelno koliko das.Dao 10 evra i otisao u Srbiju.
Slika
Korisnikov avatar
elas
Garaža: Alfa 156 sw 1.9 jtd fulvia
Lokacija: beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2592
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 5:48 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 7:59 pm

A to za pancevacki most,ja sam ima tome jedno 5 god naterao lika da vozi u rikverc sve do poljoprivredne skole jer mu nisam dao da prodje u kontra smeru,ja sa kombijem vidim ga da je promasio i ide brzom trakom,postavim se po sred bele linije i blicam mu i sviram tako da je morao da stane,samo sam mu pokazao nazad,i tako je mucenik vozio u rikverc a niko mu nije smetao jer sam zagradio obe trake samo da ga sklonim sa mosta da ne pogine
Slika
Korisnikov avatar
sErGiO
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156SW 1.8TS
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 5764
Pridružio se: Pon Nov 24, 2008 3:11 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 8:19 pm

erdeljan napisao:Nema sta da ti ne verujem, poenta je da je napravio veliku gresku tj prekrsaj i da je podmitio policajca - ne znam sta dalje imamo da raspravljamo i da pametujemo. Dok je takvih ljudi kao tvojih drugara bice i "pljačkanja" ;)
Nema sumnje da je napravio veliki prekršaj, ja ga ne branim. Da li misliš da se za preticanje autobusa preko duple pune linije naplaćuje kazna od 4000 dinara na licu mesta? Ili se ide kod sudije za prekršaje i dobija se nekoliko kaznenih poena + oduzimanje dozvole + novčana kazna od minimum 15-20K dinara. Očigledno je tražio pare i nije ga nimalo zanimala bezbednost. Davno si ti otišao iz ove banana države pa si malo zaboravio kako je ovde.
Purezza di linea e prefezione del meccanismo - Alfa Romeo
l silenzio notturno è stato disturbato bruttamente dalla musica del mio cuore sportivo!
Korisnikov avatar
alfa&omega
Garaža: Fiat Punto 1.9 JTD
Fiat Coupe 20 VT
Alfa 155 TS 2.0 16V Sport
Alfa 166 2.4 JTD Distinctive
Alfa 147 1.9 JTD Distinctive
Alfa 156 2.5 V6 24V Distinctive
Lokacija: Prijepolje
Lokacija: Prijepolje
Postovi: 3145
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 3:47 am

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Uto Mar 12, 2013 8:32 pm

@erdeljan, to sto je ova tema dostupna svima sa celim njenim sadrzajem ne znaci da I na ostalim auto forumima clanovi drugacije razmisljaju, cak su I zesce osude prema saob.policiji
Ja sam odavno video sta je saobracajna policija, u 90% slucajeva nisu dostojni uniforme koju nose. Skoro sam dobio spor na sudu gde su saobracajci tvrdili da sam preticao na punoj I tako ocito lagali pod zakletvom pokrivajuci jedan drugog da mi se zgadilo. Moj savet svima koji se osecaju ostecenima da angazuju advokata
Ja ne vezujem pojas kao mnogi da bih izbegao kaznu, to bi trebalo da je poenta cele price
Korisnikov avatar
vojaalfa
Drug Član
Drug Član
Garaža: 156 1.8TS SW
Lokacija: Beograd
Lokacija: Bgd-Zarkovo
Postovi: 2009
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 3:42 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 12:37 am

Znatel onaj potez od vodotornja pa do crkve sa košutnjaka prema Vidikovcu. Petak veče, popio dva piva u Vox-u, regularno prošao policijsku patrolu kod teniskih terena i lagano uzbrdo pa kod vodotornja po gasu, druga do panja, treća do panja, prestignem neki Bas u krivini preko pune i onda lagano kočenje zbog ležećeg pandura kod crkve. U tem momentu vidim ti ja neka plava svetla u retrovizoru, kad ono pandur u Pežou 307 preprečimi put pošto sam ja stao jelte. Spustim ti ja prozor reko j.bote šta je sad, zakrčismo saobraćaj pošteno, pristiže onaj zglobni autobus, svi stadoše a pandur meni besno stani (mada sam ja već stao ) pa onda promeni mišljenje pa mi reče vozi zamnom i tako ti se mi vratimo ponovo na onaj njihov punkt gde su stajali. Usput mi je padalo na pamet da u džepu nemam love da ih podmitim, da sam Bus pretekao pri 110km/h u krivini i da to mora da će da žešće košta, elem stade on stadoh ja iza njega a on istrči sa dregerom iz kola i uperi ga pravo u mene ( ono što je tad rekao znate i sami) a ja njemu: popio sam zadnje piće pre pet minuta, on pogleda na sat i reče duvaćeš recimo 12:20 ja reko Ok i ostadoh da čekam. Posle jedno pola sata čekanja seti se baja da sam i ja tu i donese dreger. Duvam ja ali nešto slabo a on će meni: Jače a ja jače. Pogleda on u dreger i onako ma besno pita: jesi imao žvaku a ja njemu nisam as on ljutito ajde gubi se.
Hoću da kažem:
Toliko o bezbednosti koju oni kontrolišu, čak sam hteo da mu kažem da mu auto dobro ide al sva sreća pa sam se ujo za jezik.
Nigy
Garaža: .
Lokacija: ...
Postovi: 2436
Pridružio se: Sre Nov 19, 2008 4:33 am

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 3:24 am

Malo ofirate temu... :nakkal:

Za one sto se ne vezuju, vec pri 30km/h rukama je nemoguce zaustaviti svoje telo pri sudaru, a i u gradu se ide preko 30 ;)

[youtube]UFlsJcZjwzc[/youtube]
Korisnikov avatar
alfa&omega
Garaža: Fiat Punto 1.9 JTD
Fiat Coupe 20 VT
Alfa 155 TS 2.0 16V Sport
Alfa 166 2.4 JTD Distinctive
Alfa 147 1.9 JTD Distinctive
Alfa 156 2.5 V6 24V Distinctive
Lokacija: Prijepolje
Lokacija: Prijepolje
Postovi: 3145
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 3:47 am

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 7:39 am

Nigy, u pravu si 100%
Korisnikov avatar
sibin
Garaža: 5,4L
Lokacija: bgd
Postovi: 1656
Pridružio se: Uto Feb 16, 2010 1:12 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 9:30 am

sigurno da se treba vezivati, ali to za 30kmh nije bas uvak tacno. ja sam imao priliku da isprobam sa oko 60kmh bez kocenja i bez pojasa. rezultat je bio otekle sake i ugruvanost gornjeg dela tela.
Korisnikov avatar
Dragon
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: Giulietta 1.4 Distinctive
ex GTV Cup 2.0 TS
ex 156 JTD SP
ex 147 2.0 TS
ex147 1.9JTDm
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 6395
Pridružio se: Uto Maj 26, 2009 6:43 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 9:43 am

Nigy napisao:Malo ofirate temu... :nakkal:

Za one sto se ne vezuju, vec pri 30km/h rukama je nemoguce zaustaviti svoje telo pri sudaru, a i u gradu se ide preko 30 ;)

[youtube]UFlsJcZjwzc[/youtube]
Najbolji klip ikada na tu temu....

@Voja...da batalimo mi Vox? hahaha hahaha
John Lennon - 2600 Sprint, SS, Pope John Paul II - Sei (Alfa 6), Sophia Loren - Duetto, Frank Zappa - 1969 GTV, Ralph Lauren - 8C2900B, Nick Mason - TZ-1, John F. Kennedy - Giulietta Spider, Eric Clapton - 6C 2500 Super Sport, Dragon - GTV Cup.
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 11:41 am

Tema je interesantna i podržavam sve što se tiče veće bezbednosti u saobraćaju.Međutim ono što mene nervira je što nikome ne pada na pamet da vodi računa o bezbednosti učesnika u saobraćaju,ako pod parolom te velike brige ne mogu i da se otmu pare od jelte - ugroženih.PRIMER 1: Idem pre neko veče kroz Jurija Gagarina u pravcu Gazele i prolazim kroz ono famozno suženje zbog radova ispod novog mosta na Adi.
Suženje je takvo da može da prođe samo jedno putničko vozilo,vrlo je neosvetljeno i + na najužem delu ima rupčaga koju niko ne sanira već mesec dana (toliko o brizi za bezbednost građana,sigurno 50 patrola policije prođe tu tokom dana).
Nisam išao više od 60 i na moju stravu iz mraka se pojavljuje idući u suprotnom smeru ka meni ovo čudo i to dupke puno ekipe sa deponije. :gasp:
Slika

Najcrnje je što po ceo dan tuda cirkulišu i redovno prolaze i ovim suženjem,niti imaju svetlosnu signalizaciju,a o pojasu da ne pričam.Pitam se da li njih pogađa ova nadasve humana akcija.



PRIMER 2:Pre mesec dana kod OMV pumpe kod skretanja za Petlovo brdo u pravcu Orlovače,stoji usred noći patrola i prati pešački prelaz.Sve je to ok,potpuno podržavam patrolu pored pešačkog itd.Međutim pored njih prolazi neosvetljen Z101 u pravcu ka gradu sav razvaljen i pun otpada...jbt kao da ne postoji za organe izvršne vlasti.Nema svetla,nema prozore i naravno preko pune linije skreće u divlje Romsko naselje kod OMV pumpe.Ne znam da li su tada imali vezane pojaseve,ali verujem da će se od sada sigurno odazvati ovoj humanoj akciji.

Naravoučenije je da se ne treba mnogo primati na ove "Humane akcije" jer je njihov osnovni motiv i cilj - uzimanje novca od građana.Ako se sami ne zaštitite,država vas sigurno neće štititi,već samo može da vam uzme pare.Ako nešto ne volim to je licemerje državnih organa.
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 11:56 am

Sve vrste upozorenja podrzavam. Najdziju cestitke svim nevezanima je objasnio.
Sto se vezivanja tice prosto je. Sednes u kola vezes se i cao. Nema opravdanja za nevezivanje. Kod mene u kolima svi se vezuju pogotovo ako ih ima na zadnjoj klupi.

Sent from my Wildfire using Tapatalk
Ka
Kaligula
Drug Član
Drug Član

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 12:15 pm

Moram da priznam da se jedini ne vezujem......Snežana se odmah veže naravno,Teodora dete se odmah sama veže pozadi a mali razbojnik isto pazari isofix!Imam onaj senzor upozorenja koji pišti kad se ne vežem ali ni to me ne tangira,posle prestane!Neodgovorno sa moje strane ali u zadnje vreme sam počeo jer me klinka tera(to sad uče u zabavištu......vaspitačica kao da je iz Hustlera izašla) tako da se trudim da počnem da se redovno vezujem!
Korisnikov avatar
erdeljan
BANOVAN
Contact:
Garaža: Beli fijaker
Lokacija: Malmo
Postovi: 9404
Pridružio se: Ned Dec 26, 2010 10:54 am

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 12:36 pm

Poenta teme jeste bas ta da se treba vezati. Ako ne razmisljate o sigurnosti onda barem da ne placate (bacate) novac...
Ja imam sve što mi treba: Parče zemlje, komad neba, koru hleba, i nekog' gore što me gleda!
Korisnikov avatar
TheWickerMan
Administrator
Administrator
Garaža: Alfa Giulietta 1.4 TCT
Lancia Delta III 1.4 T-Jet
Lokacija: Stuttgart-Kraljevo
Postovi: 6293
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 2:54 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 1:24 pm

nelle napisao:vaspitačica kao da je iz Hustlera izašla
Dolazim da je upoznam :yes: :yipi:


Apropo teme, ako se ne vežem, lepi bulja po koži , ali se po gradu ne vezujem... čim vidim da ću van, pojas odmah! Po gradu nema šanse...
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 2:03 pm

TheWickerMan napisao: ako se ne vežem, lepi bulja po koži ...
Pazi samo ako izlaziš iz kola tako gologuz,da se ne sapleteš o pantalone ili pitona hahaha
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
TheWickerMan
Administrator
Administrator
Garaža: Alfa Giulietta 1.4 TCT
Lancia Delta III 1.4 T-Jet
Lokacija: Stuttgart-Kraljevo
Postovi: 6293
Pridružio se: Sub Apr 18, 2009 2:54 pm

Re: Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 2:05 pm

hahaha hahaha hahaha hteo sam "leti" da napišem :D piton je obmotan oko noge, baš da se ne bi sapleo :yipi: :P
Korisnikov avatar
zen
Garaža: Alfa Romeo GT 2.0 JTS
Lokacija: Philly NYC Bgd
Postovi: 682
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 1:58 pm

Vežite pojas, kontrole su pojačane

Sre Mar 13, 2013 5:45 pm

Meni je pojas spasio glavu...
There's nothing wrong that $100 won't fix.

Povratak na “Cafeteria da Romeo”