ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i utisci

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i utisci

Sub Sep 22, 2018 10:06 pm

Postavite ovde svoje fotografije i komentare :arflag
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
ivan149
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: bih
Postovi: 480
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 9:58 pm

ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i utisci

Pon Sep 24, 2018 1:03 am

Nakon sage duge 7/8 sati najbrza je stigla najsporije kuci. Reci cu da je u batrovcima zavarila lijevi vanjski homokineticki zglob, ali ne da se ona tako lako. Sagu cu opisati sutra, sada odoh sastrugati ovu tot mast sa sebe i u krevet, hvala ekipa na svemu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
ivan149
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: bih
Postovi: 480
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 9:58 pm

ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i utisci

Pon Sep 24, 2018 1:26 am

Samo da se vide ruke, :) Slika

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Korisnikov avatar
gpendula
Revizor ARCS
Revizor ARCS
Garaža: Giulietta QV
145 QV (wannabe) - Budžet rejs
Lokacija: BG
Postovi: 1580
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 6:57 am

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 7:34 am

Ja samo da se požalim da sledeći put nadjete ekonomičniju stazu. Ubište mi prosečnu. hahaha hahaha hahaha
Vožnja do staze:
Slika
Povratak sa staze:
Slika

Žao mi se samo što mi je u prvom krugu prvog stinta kočnica postala baš tvrda. Pred par krivina sam tražio gde ću da izletim. Nakon narednog kruga u kom sam je ohladio, krenula je da se vraća pedala. Tek u trećem stintu sam dobio poverenje u nju.

Ono što je definitivno potrebno su bolje pločice i sedište. Sedište je tiha jeza. Kao iz tramvaja da je.

Ostalo je sve bilo kako treba. Bilo je lepo druženje! :arflag :arflag :arflag

Btw. Našao sam idelano mesto za pehar:
Slika

Od sada svuda idem sa njim. :D :D :D
Korisnikov avatar
Skuks
Drug Član
Drug Član
Garaža: 155 1.8ts 16v 1997 Blu Armonico
156 Sportwagon 1.8ts 16v 2001 Grigio Chiaro
Lokacija: Beograd - Zemun
Lokacija: Beograd - Zemun
Postovi: 943
Pridružio se: Sub Maj 11, 2013 12:07 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 8:25 am

Sve pohvale za skup, organizacija 5+!! Drago mi je sto se povecao broj 155ica na skupovima, fale nam te starije Alfe. Nadam se da ce ih biti vise ubuduce.

https://www.dropbox.com/sh/e0sjqwkxg2iw ... RIhfa?dl=0 Evo ga link za skidanje slika, bice ih jos cim ih zavrsim :D
Na naftu se ore. Na plin se greje. Na benzin se vozi!
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2964
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 2:32 pm

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2964
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 2:53 pm

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Toliko od mene :arflag
ivan149
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: bih
Postovi: 480
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 9:58 pm

ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i utisci

Pon Sep 24, 2018 2:58 pm

Ispast ce da ja sam ovdje pisem al ajd.
Saga:
Prvenstveno htio sam u subotu, ali ipak postoje bitnije stvari u zivotu od alfi, malac bolestan pa sam ostao doma.
Uspio sam promjenuti bocu vode i gas.
Staza kao i organizacija vrhunska, kolege vrhunske. Auto extra slusa i odradilo je vrijeme respektabilno za fakticki prvi put.
Na stazi jedna zezancija, na pravcu mi izlijece fazan i ono nonsalantno seta po sred i sad idem na njega i kontam se jbt jel moze fazan letjeti, vec ga zamisljam kako ga usisavam kroz desnu maglenku a pecen izlijece kroz auspuh, na vrijeme smo skontali svoje strane i on u trku pobjeze desno ja lijevo (on pjeske ja letim).
Dodjela nagrada, neki intervju, pozdrav sa kolegama i gas kuci. Bum opet Batrovci opet kolona, sjecam se prosle godine i 6 i pol sati, i tako ja i kopilot (kasnije clan box teama) zajebavamo se prepricavamo dogadjaje sta sam mogao koliko i ostalo kad udar u volan, prvi sutim, drugi, sutim 20 sutim. Mic po mic tako sat vremena i kazem sesti nest ne valja. I ad ok je udara volan al ide, pocinje skripa, pocinje struganje. Prolazimo Srb granicu, medjuprostor alfa prvi put zakova volan. Ups. Namotam puni, imam sta vidjeti. Mandzetna puknuta kineticki suh kao barut. U jbt. Idem dalje sve gore. Drugi put zakiva u jbt. Zovemo mehe jbg moj kaze natrpaj masti tjeraj dalje. Cega bolan natrpat mi vec 2 sat izmedju granica. Tada nakav djedica se odluci zabiti svojim autom u nas zadnji kraj. Nebitno kazem mu odlijepi se i vozdra, jos ni pogledao nisam. Prolazimo Hrgranicu 20 metara dalje parking, volan skace kao bik na rodeo, ne moze se ovako dalje.
Pokusavamo odvrnuti tocak, lomim 2 gedore al one ide dolje, jbm li ti bube misa ( ucenik kod mog mehe) jbg. Trazimo masti od kamiondzija, nemaju, al se kolegan iz bg sjeti da ima na sedlu tegljaca, gulimo rukama i onako ispod tocka uvaljujemo to malo masti (slike masnica po rukama u prilogu) i do prve pumpe. Tamo ulazimo masni, lik susretljiv prodaje nam mast i pita koju cemo, reko moze i svinjska sam da je mast. Trazimo otmicarsku traku on zino. Nema al ima kupio sebi za golfa. Sesta preuzima kad ono 3 namotaja oj jbt, kako ne mozemo skinuti kotac nista od toga. Cupam kisocran omatam mandzetnu 2 vezice koje sam imao i gas dalje. Nakon jos 1 stopa na hr smo granici. Lijepa plavka pita gdje sam bio i sta radio smijuci se, a rekoh imali smo kvar alfa je to zato su crne ruke, okrecem se kad ono po licu ratnicke boje, uh jbt. Smijem se i gas dalje. Ista scena na bih granici, gas dalje trpamo jos koji put zadajemo si ciljeve do kuda da stignemo, kineticki lupa ali ne trza i vozimo tako dalje. Tada se prvi put sjeti i ona klapna gasa da ne valja pa izgubi snagu, gasi pali trpaj i gas (kakav gas bez gasa krecemo i vozimo, a motamo kao da dajca vozim) naletim i na radar, ne mogu da vjerujem, i tak do kuce sa jos par stopova. I jedno gasenje rad klapne Zadnja krivina pred kucu pucam kick down razleti se mamu ti, ali nista, izdrzala je,
Hvala svima na predivnom druzenju, sponzorima na nagradi ( MR) koja je zavrsila u najboljim rukama (jbg meni ne pase) kamiondziji, pumpadziji, nakvom turcinu sa svjetiljkom i teti na granici.
Eto to je to od juce.
Caci izvinjenje a skontat ce i zasto iskreno mi je krivo :(
SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2964
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 3:09 pm

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
Caca
Drug Član
Drug Član
Garaža: GT 2.0 JTS
GTV 2.0 V6 TB
ex GTV 2.0 16v
ex 147 1.9jtd
ex 145 1.6box
ex 33 1.7
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2894
Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 2:46 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 3:21 pm

@ivan 149
Uf ala je tebi bio zabavan povratak :(
Koliko ja znam nemaš za šta da se izvinjavaš ;)
Slika
Korisnikov avatar
Veloce
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: ex Alfa Romeo GTV 2.0ts
ex Alfa Romeo GT 2.0jts
ex Alfa Romeo 159 1.9jtdm
ex Alfa Romeo GT 1.9jtdm
ex Alfa Romeo Mito 1.4tb
ex Alfa Romeo Giulietta QV
-Megane 3 RS CUP
Lokacija: Lazarevac
Postovi: 2787
Pridružio se: Sre Avg 03, 2011 8:36 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 6:48 pm

@ivan149 covece pa tebi je bila bolja akcija u povratku kuci nego na skupu :D Dobro je da si stigao na tockovima. Svaka cast za 1st mesto,ganjas ti tog teskasa muski.

Stelvio me uznenadio,s' obzirom sta je napravio je lepo vreme na stazi. Cini mi se oko 1:46

Slika

Slika
Dule gti
Garaža: Alfa Romeo 147 Q2
Remaped by Safe-chip tuning
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 135
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 10:57 am

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 7:38 pm

Ja bi prvo da se zahvalim na gostoprimstvu I na svemu ostalom..A posle toga da se izvinim Caci I Macku za onaj pad..Nismo htli tako da ispadne,ali,eto,desilo se..Hteli smo samo malo da napravimo zajebanciju...Bilo je odlicno,vidimo se ponovo sledece godine..
Korisnikov avatar
dekideki
Drug Član
Drug Član
Garaža: 2001. Alfa Romeo 156 2.0 16V
Lokacija: Cukarica
Lokacija: Beograd
Postovi: 4465
Pridružio se: Sub Nov 15, 2008 7:11 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 7:45 pm

Hvala svima za sve, zao mi je sto sam morao da izostanem II dan...

Veliko hvala malom Hamzi i njegovoj mami, vozio sam ih pun gas u Stelviju i vecu srecu i vristanje od smeha nisam cuo u zivotu! :) Voleo bih da ih ponovo vidim i da ponovimo sve to.

Ziveli :drink (cak sam i hladno pivo na kraju popio, proradila tocilica!)
Korisnikov avatar
voxxx
Contact:
Garaža: 159 16v...150ks sw
Lokacija: Beograd-Borca
Lokacija: Bgd-borca
Postovi: 557
Pridružio se: Pet Maj 21, 2010 5:19 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 8:08 pm

Organizacija vrhunska...ljudi fenomenalni...sve u svemu super provod jos samo da me "malo" alfa nije izdala na stazi...al bice bolje drugi put,siguran sam :)
ivan149
Garaža: Alfa Romeo 159
Lokacija: bih
Postovi: 480
Pridružio se: Sre Apr 19, 2017 9:58 pm

ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i utisci

Pon Sep 24, 2018 8:37 pm

A bilo je veselo, srecom ove godine imadoh suvozaca,
Male zujalice su extra, a stelvio super, vec u prvom krugu sam vidio da misli ozbiljno, malo je izasao na svoj teren :)
I molim sljedece godine da ne bude supalj pehar, neki bi pili iz njega :)

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Korisnikov avatar
milosnbgd
Drug Član
Drug Član
Garaža: c204, SLK
Lokacija: Beograd
Postovi: 2142
Pridružio se: Uto Sep 20, 2016 2:23 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 9:06 pm

Sve pohvale za organizatore!
ALFAFORZAITALIA
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 9:37 pm

Svaka cast ivane,posebno voziti tako dobro vreme u takvom tenku..159/brera ima savrsenstvo od trapa zaista ali i previse kg.. U ovom slucaju,na ovoj stazi,stvar je do vozaca! I u banja luci videh da si dobar vozac,znao sam da ce biti i ovde,uz to i auto ima bas dosta konja a potkrepljen je ogibljenjem!! Sledeci put cu birati grupu u kojoj nisi ti,nista od dima se ne vidi iza tebe hahaha jos jednom kapa dole!
Takodje,naklon mom drugu dzoniju Veloce (u kog nisam nikad posumnjao kad se dohvati volana,gledali smo ga na huji vazda sa peharom,evo i na navaku,sa jacim autom bi napravio bolje vreme nego ja zasigurno)
Tu je i nenad,isto sa mitom,al qv, iznenadjenje osim stelvia su boxa sa mojom ex gulkom qv i pendula Pedja isto sa gulkom qv belom...mrtva trka dve gulke qv,bilo je zanimljivo pratiti zaista,obojica prvi put na stazi...tacno je ta granica od 1:45 za gulku,gde sve ispod postaje tanka linija izmedju iskoriscenosti snage,prosipanje snage motora,kocnica itd itd...naravno vozac bitan faktor! Sedista su svakako ocaj :lol: Go giulietta Go hahaha Ima mesta za napredak svakako!
Jos jedno iznenadjenje STELVIO! prolazili su mnogi dzipovi kroz redovan track day,cini mi se da ni jedan nije imao 1:46,i ako je imao to je vozilo bilo od 280+hp...bravo za vladu iza upravljaca!
Ja i moj predator 33 u kupnom plasmanu 7.mesto sa vremenom od 1:48,za mene pomalo razocaravajuce u tom trenutku,ali danas kad sam sagledao bolje,to je bilo ok ..pogotovo kad sam video kako me obilazi mito na pravcima,od 155hp od kog sam laksi bar 200kg..,ocekivao sam bar 2 sec nize sa mojih 130hp,al jok,treba malo vezbe i dosta konja.. Svakako je prvi put vozim na stazi,a upgredovi razni tek slede...pogotovo ovi sto se tice snage ;) tu su jos do 1:49 romero i miki sa novom gulietom veloce..izdvojih nas par do 1:50,nadam se da se ostali nece ljutiti :rolleyes:
Moj najveci zal je to sto je Falcon opet imao peh na alfinom td,prosle godine sam ja bio prvi jer su njemu zakazale kocnice,tjst kako se staza susila ja sam sve bolje upravljao elektro automobilom gulkom qv, a ove godine bi isto uzeo pehar jer smo ujutru vozili redovan td i imao je skoro ravno vreme 1:44...takodje bih napomenuo one koji nisu mogli biti na stazi a znaju da je voze,edin,yorda i alonso za kog ne znam kako vozi,al ima finu pricu hahaha

Skup je dobar,pohvale organizatorima,el grande ARCS...

MOMCI I DEVOJKE,sledi vam jos dosta vezbanja za stazu,i dalje drzim rekord od ravnih 1:42 hahaha :lol: ,voleo bih da me neko sto pre stigne jer to i nije neko vreme preizbiljno, a i prica bi bila bolja,jer nam odavno nedostaju ti podaci maximalne i mehanicke iskoriscenosti alfi...iskreno,voleo bih da se jos neko prikljici redovnom track day-u,ko je u mogucnosti naravno,druzenje je uvek dobro na stazi,videli ste i sami...za sad je tu udarna igla arcs Ja,Falcon,Edin i nekad Caca...alfa je nastala u garazi i medj prvim modelima nastala trkacica!ne zaboravite istoriju...
Jos jednom,drago mi je da su mnogi poslusali savet kako da udju u krivine i kako da obore vreme,sto su i ucinili,jos samo ja to da sebi pokazem ... :D
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
Boxa
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Contact:
Garaža: Stelvio QV
Lokacija: Beograd
Postovi: 2964
Pridružio se: Sub Dec 26, 2015 2:40 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 9:55 pm

Sve pohvale takodje za organizaciju skupa! Sve je bilo bas kako treba, dosta Alfi, dobro raspolozenje, zestoka trka na Navaku itd... :)

Što se tiče TD, Hvala Žexu na svim savetima za stazu i G, prva vožnja na navaku, vozio sam je kao da je tudja, da nije kvačilo klizalo u 2om i 3em stintu bili bi i rezultati bolji, u šta sam siguran. Svakako ću je ponovo probati na regularnom TD samo da ojačam kvačilo :D

Sve u svemu, odličan vikend! :arflag
Korisnikov avatar
Drogan
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 156 2.5 v6 '04
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 121
Pridružio se: Sre Mar 22, 2017 1:03 am

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Pon Sep 24, 2018 9:59 pm

Moram se pridružiti čestitkama za organizaciju ovako velikog događaja! Drago mi je da sam bio deo ovoga i nadam se skorijem viđenju sa svima vama!

Bukvalno je sve bilo na maksimalnom nivou, svaka čast! Veliki broj alfi i učesnika, što je za mene kao novog u svemu ovome, jako fascinantno! Živi bili! :drink
:arflag :arflag :arflag

@Zex QV Što se mene tiče, od juče pa na dalje, daću 100% svaki put da dođem na trackday. Raspoložen sam uvek za savete svih vas kako da svoje vreme na stazi popravim, pogotovu iskusnih na stazi!

Što se iznenađenja tiče, Stelvio me je oduševio a još više Mito. Kako taj zvrk ide, moj v6 je delovao smešno! Đulijete qv ne smem izostaviti mada sam za njih znao da su brutalne. :hbg :hbg :hbg
Korisnikov avatar
Sava
Garaža: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm 170ks
Lokacija: Beograd
Postovi: 1235
Pridružio se: Sre Dec 28, 2011 12:59 pm

ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i utisci

Pon Sep 24, 2018 10:11 pm

Svaka cast na svemu, jako zanimljvo iskustvo na stazi, ne kajem se ni malo sto sam se prijavio :)

Organizacija i prvi i drugi dan na nivou :gr8:
Korisnikov avatar
Caca
Drug Član
Drug Član
Garaža: GT 2.0 JTS
GTV 2.0 V6 TB
ex GTV 2.0 16v
ex 147 1.9jtd
ex 145 1.6box
ex 33 1.7
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd
Postovi: 2894
Pridružio se: Ned Maj 15, 2011 2:46 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Uto Sep 25, 2018 7:31 am

U ime organizatora,a i svoje, veliko hvala svima koji su prisustvovali. Ogroman napor, trud i rad je uložen u organizaciju skupa ali sve to ne vredi ništa bez vas učesnika.
Potrudili smo se, uz mnogo problema, da bude veselo i zabavno.
Hvala, od srca, za pohvale ali ipak ste vi ti koji su zaslužni za dobar skup!
Slika
Korisnikov avatar
gpendula
Revizor ARCS
Revizor ARCS
Garaža: Giulietta QV
145 QV (wannabe) - Budžet rejs
Lokacija: BG
Postovi: 1580
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 6:57 am

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Uto Sep 25, 2018 7:57 am

Da se i ja zahvalim Boxi i Zexu na dobronamernim savetima što za auto, što za stazu. Svaka čast! :arflag :arflag :arflag
I naravno, Alonsu na moralnoj Viber podršci! :hbg :hbg :hbg

Mislim da i sa ovim setapom mogu da oborim za 1 sec svoje vreme. Da sam bio precizniji sa menjačem (da sam šaltao u nižu pred krivinu i ostao na kvačilu, a ne na pola krivine pokušavao da ubacim u brzinu dok klizam sa sedišta) sigurno bi bilo 0,5sec samo tu. Takodje da nisam imao peh sa kočnicom u prvom krugu prvog stinta, verujem da bih se fokusirao na druge stvari, a ne na to da li ću stati pred krivinu (a možda bi se i suviše okuražio i završio u nekošenom ili gumama hahaha ). Što se tiče vešanja QV-a, za to nemam reči! Iznenadila me je kako leži na zadnjoj krivini (dugačka pred pravac) i koliko brzo mogu da prodjem kroz nju. Pokušavao sam da idem preko limita, da je pustim da iskliza, ali sedište...

Imao sam još dosta izgovora (vozio u N modu, upaljena klima, sipao 95 oktana, čuvao auto za sledeći vikend...), ali sam odlučio da mi ovo budu dva glavna. :whistle: :whistle: :whistle:

Sve u svemu, zadovoljan svojim napredkom po stintovima i krugovima. Onako kako sam se osećao na stazi, štoperica je potvrdila.

Svakako se gledamo na prvom narednom TD-u da nadjem tu jednu sekundu! :quadrifoglio :quadrifoglio :quadrifoglio
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Uto Sep 25, 2018 8:05 am

Vidi Pedja,obavezno sa katalizatorom,da bolje sagoreva :P za ogibljenje si pogodio pravo u metu,amorti bas lepo rade posao,potrebne su samo prave opruge za pravi uzitak do neke granice..najbolje vreme sam imao sa oprugama samo,dok sa prelaskom na b8 nisam osetio nikakvu razliku..zadnji amort kompletno isti kao stock,dok je fina razlika u prednjim...mozda bolje skupljati za neki kw3 koji drzi jos uvek nerealnu cenu za giu...
Vi ste u stvari sa Gulietama jako cudni likovi,drzite se zajedno ko "arackinje barackinje" hahaha hahaha
To posebna grupa ljudi :lol: sala naravno,ne mnogo :nakkal:
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
gpendula
Revizor ARCS
Revizor ARCS
Garaža: Giulietta QV
145 QV (wannabe) - Budžet rejs
Lokacija: BG
Postovi: 1580
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 6:57 am

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Uto Sep 25, 2018 8:20 am

Giulietta je dijagnoza. Moramo da se držimo zajedno. hahaha

Slika


Ufff... Ekologije se možda rešim, ali meni je G za svaki dan. Na granici je što se tiče udobnosti. Ne bih smeo više da je ukrućujem jer stvarno prelazim kilometraže sa njom.

Možda naredne sezone nešto kockasto samo za TD, a na G kuka... To mi je realnija opcija.
Mihel
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo MiTo QV
ex Alfa Romeo 159 QTronic
ex Alfa Romeo 147 FL JTDm 16v - Klotara
Lokacija: Beograd
Postovi: 96
Pridružio se: Pon Jun 15, 2015 4:11 pm

Re: ARCS Međunarodni skup "Beograd 2018" - Fotografije i uti

Uto Sep 25, 2018 11:54 am

Kada ce one profi fotografije sa staze? :yipi:

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”