Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Informacije o Alfa Romeo klubu Srbija, diskusije Alfista o Alfizmu i predstojećim događajima...
Korisnikov avatar
ZEPP 46
honorable
honorable
Garaža: Alfa Romeo 156 1.8 TS x 2
Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed
Alfa Romeo 147 Ducati Corse 1.9 jtd
Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtd
Alfa Romeo 147 2.0 TS Black Line TI
Alfa Romeo Giulitta 1.4 TB TCT
Lokacija: Beograd
Postovi: 35
Pridružio se: Pet Jul 28, 2017 12:28 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Slike i ut

Pon Okt 16, 2017 11:03 am

Na veliku zalost,bio sam sprecen da dodjem..na jedini pravi AR skup u Srbiji.
APS ekipa je ocigledno jos jednom pokazala da imaju energiju,fenomalne ideje i dobru realizaciju. Sa takvom energijom i entuzijazmom,uspevaju da realizuju ideje i bez velikog novca.
Svaka cast momci..podsecate na stara dobra vremena :arflag
TS FOREVER
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Slike i ut

Pon Okt 16, 2017 11:21 am

Zepelin TS
Na žalost, ne mogu dozvoliti ovakav način indirektnog pisanja o ARCS klubu na ARCS forumu,kao i omalovažavanja drugih AR skupova u zemlji,bez obzira u čijoj organizacionoj šemi oni bili.
Mislim da nije potrebno,da se na ovaj način kvari ovako lepa tema i druženje.
Imaš opomenu za ovaj off i podbadanje ;)
Sve što ne bude bilo vezano za ovu temu,druženje i Alfizam,biće premešteno.
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
ZEPP 46
honorable
honorable
Garaža: Alfa Romeo 156 1.8 TS x 2
Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed
Alfa Romeo 147 Ducati Corse 1.9 jtd
Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtd
Alfa Romeo 147 2.0 TS Black Line TI
Alfa Romeo Giulitta 1.4 TB TCT
Lokacija: Beograd
Postovi: 35
Pridružio se: Pet Jul 28, 2017 12:28 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Slike i ut

Pon Okt 16, 2017 11:37 am

@Goxy,
ARCS nisam pomenuo..dozvoljavali VI nesto ili ne.
Inace..lepo je videti takvu angazovanost i spremnost ..odavno nije toga bilo
TS FOREVER
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 11:43 am

Evo teme,gde može da se nastavi off rasprava,ko to bude želeo.
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Slike i ut

Pon Okt 16, 2017 11:58 am

Za dalju raspravu i podbadanje,otvorena je posebna tema

viewtopic.php?f=5&t=63255

Uskoro će sve što ovde ne pripada,biti tamo prebačeno...
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
Mrzovoljni Soko
Drug Član
Drug Član
Garaža: Alfa Romeo 156 1.9jtd 85kw no-remap xD (Blue beuty)(ex)
Alfa Romeo 159 1.9Jtdm 110kw,remap :D (Musava)
Lokacija: Mihajlovac Smederevo
Lokacija: Mihajlovac,Smederevo
Postovi: 1228
Pridružio se: Sre Mar 03, 2010 12:49 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Slike i ut

Pon Okt 16, 2017 4:07 pm

APS izvorno u prevodu znaci Alfisti Pozarevca i Smedereva,ne Srbije ne Sirije nego Smedereva,zamisao tih okupljanja je bila da se lokalci skupljaju i razmenjuju iskustva,ali nekome se usladile funkcije pa je sve puklo i dovelo do stvaranja 2 APS grupe,prave APS grupe i APS Naturale.APS nije pravio ovaj skup nego Naturale.Pozdrav.
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Slike i ut

Pon Okt 16, 2017 4:41 pm

Sokole imas i ti warn ;)
Posle toga banana
A Man's Got to Know His Limitations...
Korisnikov avatar
vojaalfa
Drug Član
Drug Član
Garaža: 156 1.8TS SW
Lokacija: Beograd
Lokacija: Bgd-Zarkovo
Postovi: 2009
Pridružio se: Pon Dec 01, 2008 3:42 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 5:59 pm

Čitajući onu temu ovde ću da napišem da mi dođe da osnujem ARC Banat pa kad napravimo skup i kad se ocepi srednji i južni od mog Banata onda ću da proteram sve koji žive sa preke strane glavne ulice u Kikindi iz kluba ali doduše ja sad živim na Čukarici pa mislim da nas ima dovoljno za jedan ARC Čukarički - ovo je samo mala digresija na komentare u temi iznad a i za sve svere u društvu Srbije gde nema pravog gazde.
Korisnikov avatar
PapaSle
Garaža: "Il Biscione" 147 JTDm
Lokacija: Citta di Belgrado
Lokacija: Cita di Belgado
Postovi: 1365
Pridružio se: Sub Jun 07, 2014 11:56 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 6:19 pm

Moram i ja da prokomentarisem, na lakat bih progovorio.
Apsolutno se slazem. Grupa, podrgrupa, frakcija, funkcija, tim, ekipa, squad,ovako sa strane izgleda zaista presmesno do cega ljudi dodju u prostoj ljubavi prema kolima.

Pored toga deluje da je bilo lepo druzenje, pozdrav. :)
Korisnikov avatar
Nicola Romeo
BANOVAN
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 156 SW 1.9 150ks '06
--------------------------------
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 115ks '02
--------------------------------
Ex Alfa Romeo 156 SW 2.0TS 16v 155ks '00.
--------------------------------
Lokacija: Zvezdara
Lokacija: Beograd
Postovi: 2252
Pridružio se: Sre Avg 31, 2011 9:15 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 6:46 pm

Zao mi sto sam, zbog posla, bio sprecen da dodjem jer je i prosle, a cujem i ove godine bilo super zezanje i druzenje. Svi smo okupljeni oko jednog brenda i nije bitno ko sta organizuje, i gde organizuje, uvek cu se odazvati ako sam u mogucnosti. Momci su se potrudili i organizovali sve kako treba i svaka im cast, tema slike i utisci, kao ni jedna druga, ne treba da se koristi za licne razmirice i prepirke, vec za pohvale, sugestije i kritike vezane za okupljanje.
Slika
Što ja nekad popijem, nekima teško je preplivati!!!
Korisnikov avatar
DejanGT
Garaža: Giulietta MultiAir | 2010
Lokacija: Beograd
Postovi: 1478
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 12:09 am

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 6:47 pm

Evo još jednog razloga zašto se više nikad nisam učlanio ni u video klub od kad su me izbacili iz saveza socijalističke omladine (mada se više ne sećam ni šta se tamo radilo). Izgleda da i danas ljudi zaborave zašto su se uopšte okupili... :)

A i skapirao sam da ako neko hoće da budem član nečega, treba on meni da plati a ne ja njemu :)
Korisnikov avatar
djamsi
Garaža: Alfa Romeo 146 1.6box - sad story
Alfa Romeo 156 1.8ts
Alfa Romeo 147 1.9JTDm
Lokacija: Ljubovija - Beograd
Lokacija: Ljubovija
Postovi: 188
Pridružio se: Sub Okt 18, 2014 9:53 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 7:41 pm

Opet iste njuske promile samo da naprave zavadu. I opet najglasniji oni koji nisu ni bili. Bolna mesta tretirajte melemima a ne postovima na forumu. Ja koliko sam video kad sam dolazio ARCS zastava je bila na ulazu na parking u Flavio-vom autu. Ja sam bio na skupu ljubitelja AR brenda ne APS orginalnog ili naturalnog to me ne interesuje u tom pravcu ali veoma rado nosim majcu na kojoj pise APS zato sto je to poklon i ima dosta ljudi tu sa kojima sam u kontaktu. Nadam se da posle zadnjih postova ekipa iz PO vidi koje vecinskim delom krivac za sve sto se desavalo i da bi trebalo da poradimo svi zajedno na peglanju nesuglasica.
Alfa servis Brana
Sponzor
Sponzor
Garaža: Alfa Romeo 159,147,Gt,Brera,156Q4,Fiat tipo,B4 cabrio
Lokacija: Vranic Bgd
Lokacija: Beograd Vranic
Postovi: 212
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 6:33 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Slike i ut

Pon Okt 16, 2017 7:50 pm

Lebac vas piiiip :cry:
Korisnikov avatar
machella
Garaža: 156 3.0 V6
159 SW 2.4 Q-Tronic
Lokacija: Požarevac
Postovi: 757
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 3:38 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 8:54 pm

Još nismo počistili kafanu od loma, a novog sranja već ima na kamari. Kad sam bio mladji nisam kontao šta znači i što je bitna fraza "Samo sloga Srbina spasava" ali vidim da se to prožima na svakom piiiip nivou svega.

Hvala ljudima koji su bili juče na SKUPU ALFISTA!
Korisnikov avatar
bane
Drug Član
Drug Član
Contact:
Garaža: Alfa Romeo 146 junior 1.4ts
Alfa Romeo 147 1,9jtdm
Lokacija: Novi sad
Lokacija: Novi sad
Postovi: 1929
Pridružio se: Čet Nov 20, 2008 10:10 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 9:55 pm

Ova tema nije primerena i nije je trebalo odvajati.
Kad god neko nesto lepo organizuje neko se nadje da piiiip po svemu.
Tema ide pod kljuc a onda u smece!
Lepo je videti da ARCS i dalje diše punim plućima i dokazuje da je jedan od najboljih automobilskih klubova u Srbiji. Ako ne i najbolji…
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 10:05 pm

Malo posla za moderatora...
Glasam da se forum ugasi !!!postaje vece zlo nego fb stranica,a to je neprihvatljivo..manje ce se raspravljati,upadati u dubioze,bice vise smeha a vozila na nekom drugom skupu..ni za koga ne moze da se kaze direktno da je kriv,vec smo svi komplet..istorija se ponavlja i ide u sunovrat iz godine u godinu i dovodi do same propasti...nesto s pocetka ove godine bilo je oko 100+ clanarina,predvidjam da ce pocetkom sledece biti 50ak...a to je do svih nas,ne vezano ko upravlja klubom...kazem,bicu prvi i glavni inicijator takve ideje,da ima u koga da se uperi prst kad zatreba,jer smo definitivno izgubili kompas u podizanju svesti o alfi,narod po internetu sa najvise sprda sa nama alfistima jer smo mi sami to dozvolili nasim ponasanjem! Zvanican skup je bio sa milostivih 60 vozila i sa ulozenim novcem koliko su kostala zadnja 3-4 skupa sa trostrukom vecom posetom...sad u PO je bilo 30ak vozila,a organizacija je zasluzila barem onih 60....klub u ns je pukao,onaj sportivo takodje,pohebali se smederevci i pozarevljani,banjalucani nisu dosli na skup arcs,bledi pokusaj necega u jagodini....sodoma i gomora!!!nije alfa za svakoga,ma koliko se neko ljutio..potrebna je dobra cistka,al to je neizvodljivo,zato je ono drugo jednostavnije...sve u svemu,ovde na forumu skoro ni A od alfizma,postali smo on-line server 24h za glupava pitanja i odgovore...ovo sto se desilo u PO jme podseca na banjaluku od pre 2-3 god,prijatno ugostiteljstvo,svi nasmejani zeljni druzenja,zabave,voznje i testiranja svoje alfe...toliko od mene i mog pojavljivanja na forumu
SporCki pozdrav alfisti :arflag
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
ZEPP 46
honorable
honorable
Garaža: Alfa Romeo 156 1.8 TS x 2
Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed
Alfa Romeo 147 Ducati Corse 1.9 jtd
Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtd
Alfa Romeo 147 2.0 TS Black Line TI
Alfa Romeo Giulitta 1.4 TB TCT
Lokacija: Beograd
Postovi: 35
Pridružio se: Pet Jul 28, 2017 12:28 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 11:11 pm

@ Zex,
Ubadaš poentu..i klubova,i foruma,i skupova,i posećenosti,i troškova.
Sve ovo treba da bude dobro zezanje

Izneo sam lično vidjenje,i mišljenje da je ovo jedini pravi SKUP ove god..dobro druženje i zezanje..bez mnogo para.
Ko god se nasao prozvanim,ocigledno nije dobro razumeo..ili su sujete i kompleksi veliki kao kuće.
Ponavljam..svaka čast ekipi za energiju i entuzijazam!
TS FOREVER
Korisnikov avatar
djamsi
Garaža: Alfa Romeo 146 1.6box - sad story
Alfa Romeo 156 1.8ts
Alfa Romeo 147 1.9JTDm
Lokacija: Ljubovija - Beograd
Lokacija: Ljubovija
Postovi: 188
Pridružio se: Sub Okt 18, 2014 9:53 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 11:33 pm

Meni je drago onda sto sam bio ove godine na 10 NEpravih skupova i na kraju i na jednom pravom. Nisam video neku razliku, u principu manje vise isti ljudi dobra energija i zezanje. Mozda bi da sam ostao kuci drugacije gledao na sve. Mislim da podele tamo gde ih nema najbolje govore o kompleksima. U ovu dubiozu smo otisli zbog jednog posta, nepotrebno. Juce su svi bili kao jedan i tako se ponasali i nema potrebe za potenciranjem necega sto dovodi do daljeg razmimoilazenja misljenja. Ovo iznosim samo kao clan kluba, a ne kao pristalica "neke frakcije" kao sto se prica cisto da napomenem. Iza mojih reci stoje dela, a ne puko razmisljanje dok sam udaljen od svega.
Korisnikov avatar
BobanR
Garaža: Brera 2.4
Lokacija: Kragujevac
Postovi: 3703
Pridružio se: Čet Jul 31, 2014 8:34 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Pon Okt 16, 2017 11:44 pm

Slika
Sébastien Loeb napisao:...Ore taj snijeg kao kombajn sjeno...
Korisnikov avatar
Zex
Saradnik Uprave
Saradnik Uprave
Garaža: ex ar147mjtd '05
ex ar147mjtd TI '07
ex ar159 mjtd '09
ex ar GT Q2 271hp '04
ex R.I.P. AR 155 v6 Q2 frankenstein
exAr giulieta 1750 QV
ar 33 1.7ie/16v
ar 75 rosso di beleza
Subi impreza sti 300hp
Lokacija: BEOGRAD
Lokacija: UMKA
Postovi: 4076
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 7:50 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Uto Okt 17, 2017 5:30 am

djamsi napisao:Meni je drago onda sto sam bio ove godine na 10 NEpravih skupova i na kraju i na jednom pravom. Nisam video neku razliku, u principu manje vise isti ljudi dobra energija i zezanje. Mozda bi da sam ostao kuci drugacije gledao na sve. Mislim da podele tamo gde ih nema najbolje govore o kompleksima. U ovu dubiozu smo otisli zbog jednog posta, nepotrebno. Juce su svi bili kao jedan i tako se ponasali i nema potrebe za potenciranjem necega sto dovodi do daljeg razmimoilazenja misljenja. Ovo iznosim samo kao clan kluba, a ne kao pristalica "neke frakcije" kao sto se prica cisto da napomenem. Iza mojih reci stoje dela, a ne puko razmisljanje dok sam udaljen od svega.
Ovde je svakako zepelin zapoceo destruktivni komentar,i danas smo se culi i imali poprilicno los razgovor,razmimoilazenje ,razmenu razlicitih stavova,al se svede na to da je svrha ista..
Ono sto ja nekako shvatam iz tvog komentara jeste ono sto sam gore napisao...u vecitom podbadanju jednih i drugih,dolazi do razvodnjavanja clanstva,kluba,filozofije alfizma koja je nestala poodavno,jer sam ja,ti,zepelin,neki prethodni i sadasnji ljudi krivi...jel moze da stane na prste broj koliko si puta ove godine usao u klinch? Zepelin? Ja?
To sto pises "on je,nisam ja" i slicno tome vodi tamo dole gde smo i krenuli...svakako je imao pravo da napise koji mu se skup najvise svidja,ali nije bilo u redu da time ponisti skup arcs...a to dal je neko u nekoj grupi,frakciji,ma daj,tako se danas zivi,i prosto ne mogu da ti poverujem...stvar je ko se sa kim vise druzi,a da postoji postovanje nekakvo,do ovoga svega ne bi doslo...verujte,ova tema ce se i dalje razvodnjavati,napredak nece postojati,i onda ce moderator zakljucati temu i ovce na broju...forum je treba da sluzi drugoj svrsi...
Hocu da kazem da je kod greske globalan i da je zahvatio sve slojeve,a nas sloj alfizma je zatrovan debelo
Falcon:

Jbt,kod tebe sve sad i za odmah
Korisnikov avatar
ZEPP 46
honorable
honorable
Garaža: Alfa Romeo 156 1.8 TS x 2
Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed
Alfa Romeo 147 Ducati Corse 1.9 jtd
Alfa Romeo 159 SW 1.9 jtd
Alfa Romeo 147 2.0 TS Black Line TI
Alfa Romeo Giulitta 1.4 TB TCT
Lokacija: Beograd
Postovi: 35
Pridružio se: Pet Jul 28, 2017 12:28 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Uto Okt 17, 2017 6:35 am

Shodno tome,da je ovde odavno dozvoljeno dvosmisleno pisanje,pokazivanje nepoštovanja,nevaspitanosti i pijačarskog rečnika..moj komentar je daleko od destruktivnog.
Zaboravljaš šta je sve pisano i na koje načine.
Vidiš da je par ljudi uvek u niskom startu za klinč?
ARCS nisam ni pomenuo. ARCS nije ni sadašnja,ni jedna uprava do sada.
Podržao sam energiju skupa APS...druženje i zezanje.
Izmedju redova nisam nipodastavao ARCS,već organizaciju skupa,sa ogromanim budžetom,a veoma skromnom posetom i organizacijom!
I ja ne vidim da je tu bilo šta destruktivno.

@ Zex,
I svaka čast na energiji koju trošiš na objašnjavanje..
Voleo bih da nisam u pravu,ali mislim da je uzalud trošiš.
TS FOREVER
Korisnikov avatar
G0XY
Garaža: Mito QV
Lokacija: Beograd
Lokacija: Beograd-Bele Vode
Postovi: 6713
Pridružio se: Pet Nov 20, 2009 12:21 pm

Re: Tourist Touring 2017. by Alfisti P.S. Nature: Off topic

Uto Okt 17, 2017 7:50 am

Zex

Kao svaki pravi Alfista,shvataš ova pisanja po forumu previše emotivno,ali si za mnoge stvari u pravu :D .
Ja mogu samo da ti se u ime kluba zahvalim,što si realan,što si čovek kakav jesi i što svojim aktivnostima više zadužuješ klub nego da imaš neku nezahvalnu funkciju u upravi.
Naš zajednički ARCS forum,neki ljudi su shvatili kao sredstvo za ublažavanje svakodnevnog stresa koji donosi život i koriste ga da izbace sve nagomilane frustracije u temama i na mestima na kojima to nije primereno,kvareći ostalim članovima lepe utiske.
Sabirajući primedbe koje mi mnogi članovi upućuju,da nam ovakve rasprave nisu potrebne i da predstavljaju tamnu stranu svih nas,ja ću u okviru svje nadležnosti koju su mi dali članovi ovog kluba, povući neke poteze da to eliminišem.
Ova tema nema potrebe da se dalje širi,a sa kolegama koji su doveli do ovoga,nemam ni najmanje nameru da polemišem,a svoje primedbe na moje odluke mogu izneti na sledećoj skupštini ARC

Zepelin TS
Zbog otvaranja nepotrebnih rasprava i malicioznih komentara,vezanih za skupove u čijoj organizaciji nije učestvovao,a šta više nije ni prisustvovao,izriče mu se mera odobravanja postova.

Mrzovoljni Soko

Jedva čeka da uleti u neku raspravu i privatne nesuglasice kolega iz Požarevca i Smedereva prenosi na ARCS forum
Isto ima meru odobravanja postova

Motorhead

U poslednje vreme,ne može da pronađe sebi neku dominantnu ulogu u klubu i onda proziva mene i ostale,kada izostanemo sa nekog skupa ili manifestacije.Prvi započeo off topičenje u ovoj temi,koliko nas je bilo na ovom skupu i u svojim postovima,svako malo daje maliciozne komentare kao malo dete koje nije više u centru pažnje,a to nije istina.
Ajde da čovek nema decu,poslovne obaveze i razne druge obaveze koje počinju od septembra...aman Nenade.
Ima meru odobravanja postova...

Nadam se da će ovo uticati na smirivanje situacije,stvarno mi nije u interesu zatezanje situacije.
Molim sve koji se ne slažu,da sačekaju narednu skupštinu,koja je pravo mesto za ovakve rasprave i svima daje ravnopravnu šansu da ostvari svoja prava i prezentuje svoje viđenje upravljanja klubom i organizacije skupova.

Molim admine,da implementiraju ove mere.

Tema ide pod katanac!!!
A Man's Got to Know His Limitations...

Povratak na “Alfa Romeo Klub Srbija i Alfisti / Dešavanja i okupljanja”